Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

PG: D. Murray, Tre Jones, Caruso

SG: Brown, Seth

SF: Jalen Williams

PF: Hachimura, Horford, Isaac

😄 Jokic, Mark Williams, Okongwu

 

Kako sam usao u sezonu nepripremljen skroz, nisam ni rostere pogledao, hvala algoritmu na Jokicu 😄 ostatak fino popunjen, realno ako sve bude kako treba ekipa spremna za najvise ciljeve.

Edited by vladaboss90
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

 

Vidim da si zainteresovan za Ziona i Weismana?

Jesi li imao nešto na umu ili si slučajno kliknuo 🙂

Nista konkretno, samo iskazao zainteresovanost. Zion definitivno, msm da ce Begli biti back-up na 4 i 5, nesretni Ajzea na 4, tako da Wiseman za sad otpada...za Ziona spreman da cujem u inboxu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Maxa se pojavio na draftu da "gleda" i potegao je 3i pick i 11i i 12i sam mu prepustio na kraju, pa ako se zacudite sto ova 3 igraca odudaraju od ostatka ekipe, svakako ce to na kraju biti 2 lagana dropa; Evo tima:

 

DLo, A. Simmons

Timmy Jr, Trey Murphy III

MPJ, Jaden McDaniels, Strus, Jovic

Markannen, Isaiah Jackson

Jarren Jackson Jr, Jarrett Allen

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene je Zion poslao u B ligu, krme debelo. Nema sreće sa njegovih 30 utakmica u sezoni.

 

Tražim dobrog šutera za 3, tanak sam sa trojkama pa dajte ponude.

 

Ja sam već u B tako da nije neki rizik hehe.

 

Hild za Nurkica?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, stefan81888 said:

Meni je sad vreme za dubokoumno razmatranje i dvoumljenje jesam li ili nisam zajebao sa nekim pikovima, šta je moglo bolje itd. 

Oooooo stefi. Nikako ea bistvujemo u istoj ligi.

 

Potrudi se lomiška pa svrati opet gore

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dracarys said:

Joj, Dejvis sa 18. mesta.

Bio sam na sekund da ga dignem, ali se odlučih za KAT-a u poslednjem momentu. Kad gledam brojke, Davis je bolji zbog blokada, ali mnogo mečeva redovno propusti. Towns prve 4 sezone u ligi propustio samo nekoliko mečeva, prošla bačena u vodu, neka mu ova bude povratnička. Ipak sam malo sigurniji sa njim, nego sa Davisom. Za Davisa znaš 100% da mu je plafon 55 mečeva, zato je i pao nisko.

 

@Mile1 Dobri smo kad pogledam tim. Trebao sam JJJ, umesto Vučevića, ali povadio sam se sa Keslerom : ) Nije mi jasno kako je ostao do 64 mesta? 50-50 da će biti ispred Vučevića na rateru i naš najbolji centar (KAT-a računam kao PF). I onaj Richards iz Šarlota kao 4. centar sa 184. mesta isto bagatela. Iako rezervista ima 18-20 minuta i 7-8 skokova na koje možeš da računaš. Centri zatvoreni, a ne kao prošle godine stalno juri visokog : )

 

Prangijaši: LaVine, Klay, Jalen Green, Gary Trent, Dort...i to je više nego solidno. Ast zaboravi, Trent prangijaš  ima PG, Cole Anthony solidan sa skokovima za PG, juri neko krilo-pf, sa stl i blk, a ja se odjavljujem do plej ofa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...