Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

On 10/23/2023 at 10:22 AM, delgado said:

Maxa se pojavio na draftu da "gleda" i potegao je 3i pick i 11i i 12i sam mu prepustio na kraju, pa ako se zacudite sto ova 3 igraca odudaraju od ostatka ekipe, svakako ce to na kraju biti 2 lagana dropa; Evo tima:

 

DLo, A. Simmons

Timmy Jr, Trey Murphy III

MPJ, Jaden McDaniels, Strus, Jovic

Markannen, Isaiah Jackson

Jarren Jackson Jr, Jarrett Allen

 

 Jedini Maxin pik na draftu pored poslednja 2 koja sam mu dao - naravno oba igraca smo odmah bacili - Jovketa i Ajzeu iz IND, druga utakmica, pise probable kad ono 4-6 nedelja OUT.

 

 KAT i Cade prve 2 runde prosle godine, sada Simons 3R, kakav hattrick je covek ostvario. Bice bolje dogodine valjda, kad ga definitivno izbacujem iz tima za vreme drafta i nista ne prepustam slucaju.

 

 Obzirom da je Trey Murphy III odsutan jos neko vreme, povredjeni su Jaden i Jarrettka, sada bi dobro dosla 3 IR Slota 😞   Ako se po jutru dan poznaje, smesi se jos jedna sezona krvave borbe za opstanak.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pregurah Jokića sa 5 kategorija što nije loše jer samo Bron i Gidi imali po 3 tekme.

Drugo kolo protiv ekipe sa baš dobrim centrima i da uzmem još 5 i biću zadovoljan.

 

 

Sa FA Kispert deluje da će imati finu ulogu,a nadam se da će Aldama i Bijombo imati bar po 28mpg i 20mpg.

 

Gidi je bas ispod svakog proseka započeo sezonu i njegov učinak baš fali ekipi Grumenja. 

 

 

Kolege srećan početak nove fantazi sezone!!!

Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2023 at 12:08 PM, propolis said:

Ja pregurah Jokića sa 5 kategorija što nije loše jer samo Bron i Gidi imali po 3 tekme.

Drugo kolo protiv ekipe sa baš dobrim centrima i da uzmem još 5 i biću zadovoljan.

 

 

Sa FA Kispert deluje da će imati finu ulogu,a nadam se da će Aldama i Bijombo imati bar po 28mpg i 20mpg.

 

Gidi je bas ispod svakog proseka započeo sezonu i njegov učinak baš fali ekipi Grumenja. 

 

 

Kolege srećan početak nove fantazi sezone!!!

 

Cestitke na borbi. Nadao sam se ubedljivijoj pobedi, ali pobedi se u zube ne gleda 😄 

 

Sinoc svi ispostovali, Dejounte i Brown odradili ono sto se ocekuje od njih, tako da fin pocetak nedelje. Jokic cheat code, tu nema sta da se prica 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitam Dzepu na zasluzenoj 9-3-1 pobedi; Nije lako posto je A. Simons pao na 6 nedelja odmah (palac majku mu) , fejlovao sam iskreno i nisam gledao za Troja Marfija ni u kakvom je stanju pre nego sto sam ga cepio u 8R a igramo sa 2 IR slota, Dzeretku sam hteo svakako po svaku cenu i valjda se uskoro vraca, a Jaden je nazad u rotaciji. 

 

 Sad protiv Resnika, pa da vidimo. Sami smo i krivi za ovakav roster osakacen povredama + nesrecni Simons koji pade kao kap odmah. Pa ako prezivimo narednih mesec dana bez nakantavanja, mozda nesto uspemo, borba za opstanak je svakako prioritet. 

Link to comment
Share on other sites

@delgado hvala buraz, mislio sam da će da ode 7 5 1 ali ipak je otišlo malo jače, što može da bude interesantan kapital, koliko vidim nema nekih blowout rezultata, sve će se ovo računati

 

Nego, ajmo kategorija 'uzet mi je ispred nosa i ne mogu da prežalim', I ll start first - Kelly Oubre i Isiah Hartenstein

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...