Jump to content

B liga fantasy 2023/2024


delgado

Recommended Posts

16 hours ago, Mile1 said:

Jebeni Jokic je cheatcode za fantazi. Treba bas da odradis los draft a da sa njim ne budes prvi. Zee Germans je bas odradio vrhunski draft jednostavno ne mozes nista

 

True dat, ali dosta je cat jos u igri, mozes da se vratis u duel/smanjis razliku, bice interesantno.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mr clutch said:

Cestitke selfijevcima. Odrase me ko jarca.

 

 Zahvaljujemo na cestitkama. Realno, imao si dosta povreda i izostanaka, sve te snaslo

 

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@delgado jesi spreman?

 

Maxa te se usrao, kaze da imas prejak tim i da sanse nemamo, ja sam spreman. Generalno, drzimo 2 igraca na IR slotu od pocetka sezone i trenutno tesko da cemo vrsiti i jednu izmenu ove nedelje, tako da cemo pustiti stvari da teku svojim tokom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

Hild kao starter poslednje dve tekme šutirao trojke 13 od 18 💪💪

Čuvaj se Kari Stefe 🙂

 

@stefan81888 jak duel i ovi tvoji ušli u meč prepaljeniji od Josha Gidija.

Nadam se da će Grumenja uspeti da otmu bar jos dve kategorije 🙂

 

 

Da budem iskren, meni su rezultati ove godine manji prioritet (bitni su, naravno), nego mi je ekipa lično baš gotivna za praćenje, draftovao sam drugačije nego što to obično radim pa su mi simpatični. 

 

Svakako se nadam da će ostati napaljeni pa da te zgazim nekom velikom razlikom.  😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stefan81888 said:

 

Da budem iskren, meni su rezultati ove godine manji prioritet (bitni su, naravno), nego mi je ekipa lično baš gotivna za praćenje, draftovao sam drugačije nego što to obično radim pa su mi simpatični. 

 

Svakako se nadam da će ostati napaljeni pa da te zgazim nekom velikom razlikom.  😄

 

 

Hahah videćemo za gaženje, moja prognoza je 6:6:1.

 

Inače si mi pokupio centre ispred nosa. Kad si povukao Gobera i Valancijunasa posle odmah u frci otišli i Allen i Kessler tako da sam u 4toj rundi umesto centra pokupio Kuzmu i pokušao da sa njim, Zionim, Bronom i hot Gidijem napravim all round postavu.

Od 6 pikova ispred mene čak 4 centra su bila pokupljena.

 

Tačno mi fali jedan Gober u postavi za šampionsku trku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...