Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

17 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Treba da se skrati 2 kola, ionako poslednje kolo igraju razni bednici dok 1/2 pikovi su na IRu.

 

16 hours ago, Dracarys said:

I ja sam za skraćivanje regularne sezone. Sa 19 kola smanjiti na 17. Plej of kreće taman posle ol stara.

 

Tu nema r od regularnosti. Jos fali da se doda 43IR, 2 transfera za sezonu i teraj na autopilot.

Sa 19 kola isti su uslovi za sve.

 

Ja ne znam koji je ljudima pa svakog septembra povilene i hteli bi da menjaju nesto sto fercera 10ak godina. Mozete samo da ga userete.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako me sećanje služi, od ranog jutra je prošao samo jedan glas i trenutno je 5:2.

 

Da se ja pitam, rok bi bio do večeras i onda novo glasanje za skraćivanje sezone, to bude isto dva dana i u nedelju sve transparentno da se zna, 20 dana pred draft.

 

Ko hoće da glasa, neka glasa, ko neće, kako hoće.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Davai Davai said:

Nikako skracivanje, neregularno je. Bolje igrati i sa rezervistima i tu pokazati neki skill, nego da neko ne odigra h2h.

 

Ionako koliko vidim ostaje amaterski no limit, tako da moze da se igra sa transferima do mile volje.

 

ps. Vratite ime b92 (b = bumeri)

 

giphy.gif

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, duka doncic said:

Pozdrav ljudi, jel postoji jos mogucnost da se udjeu ovu fantasy ligu? I ako moze da mi neko objasni. Hvala!

 

U ove nikako, moras da počneš od Zonske lige, tj C. Samo Zveki ima tu čast i privilegije da igra A ligu iako se nije plasirao za istu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Fat Zadd said:

 

U ove nikako, moras da počneš od Zonske lige, tj C. Samo Zveki ima tu čast i privilegije da igra A ligu iako se nije plasirao za istu.

 

 

Prosle sezone u B nereseno finale. Molicu lepo.

 

Bolje bidni dobar inace ce posle duela na fantaziju da bude puna bulja simika.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Gledam topik iz prethodne sezone i vidim da jeste bilo gotovo 1.4., ali cini mi se da ove sezone nba krece nedelju dana kasnije nego prethodnih nekoliko godina. Cini mi se da su prve utakmice uvek bile izmedju 15.10. i 20.10., sad krece 25.10..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...