Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

3 hours ago, Dracarys said:

Teško da to troši puno, rekao bih da nekoliko MB potroši.

 

Isprobaj mock draft, pa vidi.

 

I potroši GB koje ima :classic_biggrin:

 

3 hours ago, Bobby Shurda said:

Da ne zna možda neko koliko treba GB neta za draft, pošto vrv neću biti pri vajerlesnoj jedinici za vreme draftovanije. 

 

Za sve je kriv Magija :wink2: j draft subotom 😴

 

P.S: znam osobe koje su nedostatak WiFi/GB resavale odlaskom u McDonald's :classic_laugh:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Sad Uini dobija prvi pik, uzima Jokića i osvaja ligu.

 

Inače mi je uvek drago kada Jokićevska ekipa ne osvoji titulu, jer je realno cheat code u odnosu na konkurenciju.

 

Dobro onda ako dobijes 1.pika ti nemoj da budes chkapi pa nemoj da biras Jokica kao prvog pika.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sta je odluceno za vreme drafta na kraju? Sto se tice one ankete na ESPN-u - racunajte da je 7-7, ja sam onaj usamljeni glas za 20h prebacite ga na 21 nisam znao da se lome koplja izmedju 21 i 22 (glupi ESPN mi ne dozvoljava da promenim glas).

U 22:15 najkasnije cu morati da palim u subotu i voleo bih da prisustvujem makar prvoj polovini drafta 😞

Edited by threepwood
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam glasao da bude u 22h, što se mene tiče, može kada hoćete. Sat vremena mi ne pravi neku razliku, a i prethodnih godina se draft radio od 21:30.

 

41 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dobro onda ako dobijes 1.pika ti nemoj da budes chkapi pa nemoj da biras Jokica kao prvog pika.

Ja ako dobijem prvog pika, slobodno navijaj protiv mene, ali teško da ću propustiti šansu da izdominiram ligom i osvojim titulu broj dva.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

 

U 22:15 najkasnije cu morati da palim u subotu i voleo bih da prisustvujem makar prvoj polovini drafta 😞

 

mozemo da se dogovorimo ovde uzivo, tj bez glasanja..samo javite do tipa, cetvrtka uvece

meni je okej da draft krene i u 20h

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

Sta je odluceno za vreme drafta na kraju? Sto se tice one ankete na ESPN-u - racunajte da je 7-7, ja sam onaj usamljeni glas za 20h prebacite ga na 21 nisam znao da se lome koplja izmedju 21 i 22 (glupi ESPN mi ne dozvoljava da promenim glas).

U 22:15 najkasnije cu morati da palim u subotu i voleo bih da prisustvujem makar prvoj polovini drafta 😞

 

Ja menjam glas sa 22h na 21h.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, threepwood said:

Sta je odluceno za vreme drafta na kraju? Sto se tice one ankete na ESPN-u - racunajte da je 7-7, ja sam onaj usamljeni glas za 20h prebacite ga na 21 nisam znao da se lome koplja izmedju 21 i 22 (glupi ESPN mi ne dozvoljava da promenim glas).

U 22:15 najkasnije cu morati da palim u subotu i voleo bih da prisustvujem makar prvoj polovini drafta 😞

8-7 je sa ovim glasom za 21:00
Tehnicki 9-6 ako racunamo Magijinu promenu.
Stavljen draft za 21:00

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...