Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

162 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

6 minutes ago, berti said:

Hajde opet. I da nije bilo Jabuselea, Ledejeve avanture zavredjuju paznju. Dakle, problem je u Ledeju, navijaci i skandiranja su nebitni. Budalastih navijaca svuda ima, Ledej je unikat. 

Da, problem je ovo kluba, ne samo Ledeja. Jer koliko sam video, isti Ledej nije bio kasapin u prethodnim klubovima, kako odjednom postade ovako nestašan. Da li ce ga kazniti klub ili ne? Ne znam, ali sigurno moze da utice na njegovo ponasanje.

A kada se vec pominju navijači... Smesna je teznja da se napravi neka paralela, pa eto Zvezda ima Lazica. 

Ma pisao sam ja već, tek ga sprema Željko za posebne zadatke, pogledaj pod Majke Batist.

 

A vi imate Lazića, ali i još neke

JnDPWKB.md.jpg

Što bi @Clash rekao, gospoda :64:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zorex said:

Ma pisao sam ja već, tek ga sprema Željko za posebne zadatke, pogledaj pod Majke Batist.

 

A vi imate Lazića, ali i još neke

JnDPWKB.md.jpg

Što bi @Clash rekao, gospoda :64:

 

Nisu uzimali u obzir igrace klubova koji prvi put ove godine izborili EL na terenu a ne na pozivnicu 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, berti said:

Hajde opet. I da nije bilo Jabuselea, Ledejeve avanture zavredjuju paznju. Dakle, problem je u Ledeju, navijaci i skandiranja su nebitni. Budalastih navijaca svuda ima, Ledej je unikat. 

Da, problem je ovo kluba, ne samo Ledeja. Jer koliko sam video, isti Ledej nije bio kasapin u prethodnim klubovima, kako odjednom postade ovako nestašan. Da li ce ga kazniti klub ili ne? Ne znam, ali sigurno moze da utice na njegovo ponasanje.

A kada se vec pominju navijači... Smesna je teznja da se napravi neka paralela, pa eto Zvezda ima Lazica. 

Ja ti opet kazem, da navijac koji je skandirao Jabuseleu, nema moralno pravo da komentarise prljavstine Ledeja. Pritom ne mislim na tebe. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zorex said:

Ma pisao sam ja već, tek ga sprema Željko za posebne zadatke, pogledaj pod Majke Batist.

 

A vi imate Lazića, ali i još neke

JnDPWKB.md.jpg

Što bi @Clash rekao, gospoda :64:

 

Basket news? 😄 I koliko vas je glasalo za Lazića, Kalinića, Kampaca?  Iz koje je ovo godine? Pretpostavka, pre nego što je Ledej igrao u Partizanu? 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Lazic za preko 10 godina u Zvezdi nema startova koliko Ledej samo ove sezone, a tek smo poceli. Gde su jos prethodne dve godine. Evo recimo sta na internetu ima od Lazicevih ispada:

 

I secam se da se Renfro povredio u jednom derbiju kada je Lazic sapleo, nazalost ne mogu da nadjem snimak, ali dobro se secam situacije i tvrdim da nije ni blizu bezobrazno koliko Ledejevi potezi.

 

Sto se tice Kalinica i Kampaca ubacivati njih u isti kos sa Ledejem... ne znam sta bih rekao. Evo nadjite njihove ovakve poteze i postavite ih. Demantujte nas nekad. To su dva borbena, prgava i sportski bezobrazna igraca, sigurno da drugi kosarkasi ne vole da igraju protiv takvih likova, ali opet kazem, izjednacavati ih sa Zekom, pf...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angola said:

Ja ti opet kazem, da navijac koji je skandirao Jabuseleu, nema moralno pravo da komentarise prljavstine Ledeja. Pritom ne mislim na tebe. 

Da li navijac koji skandira protiv kluba sa kojim uopste ne igra utakmicu na 90 posto trajanja utakmice na 100 posto svojih utakmica ima pravo ista da komentarise?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prljavi igraci koji su udarali na kvarnjaka je bilo oduvek, Pavlovic i Muric kao najsveziji primeri, ali ovo sto radi psihopataLedej nije bilo nikada na terenima... Ovoliko pokusaja povredjivanja protivnixkih igraca nije vidjeno u skorijoj istoriji kosarke, jbt lik je i na prijatečjskoj utakmici pokusao da osakati protivnika.

 

E sad neko napisa da se lozi na Bad Boyse, postoji velika razlika - Zek je klasicna cavulja koji dok je bila sorka u Madridu se krio na terenu umesto da pomogne saigracima, a i onaj momenat gde bezi vristeci sa zagrevanja je urnebesan

 

 

Lazni tough guy koji gleda kako da povredi protivnika na svakoj utakmici, djubre

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Angola said:

Ja ti opet kazem, da navijac koji je skandirao Jabuseleu, nema moralno pravo da komentarise prljavstine Ledeja. Pritom ne mislim na tebe. 

Skandiranje sa tribina isto moze da pokida ligamente, povredi ledja ili glavu igracu kao sto mogu ovakvi igraci how yes no

Edited by drperce
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pilif88 said:

Da li navijac koji skandira protiv kluba sa kojim uopste ne igra utakmicu na 90 posto trajanja utakmice na 100 posto svojih utakmica ima pravo ista da komentarise?

 

Naravno da ima, sve dok ne pocne da prebacuje nekom nesto, sto je on ucinio. Ako ja pevam Sisaj zvezdo, nemam pravo da se ljutim zato sto ti pevas, umro je Partizan. Isto tako, ako skandiras Francuzu, nemas moralno pravo da kukas na Lideja. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne treba mesati patologiju svakojakih skandiranja, bilo je i bice bljuvotina koja ne prilice zdravom umu. Protiv toga se treba boriti maksimalno, a ne relitivizovati i koristiti kao argument da se neko diskredituje.

 

Svakako da ce navijace Zvezde iritirati ponasanje pojedinih igraca Partizana (zato smo i veciti rivali), kao i obrnuto.

 

Ovde je poenta o pojedincu, NASILNIKU, kome nije mesto na terenu, koji cini pogibljene startove sa namerom zavijene pod velom borbenosti. To nije isto sa definicijom prljavog i prgavog igraca (Rasko Katic). Jedini slican njemu je mozda bio Gobeljic koji je zavrsio karijeru litvancu bez ikakve potrebe.

 

Druga stvar, vecina ovde se bavila kosarkom, ili nekim drugim sportom, pa i sa vecim kontaktom - rukometom. Svima je prepoynatljivo sta i kada moze da se stigne i odbrani, i koliki je rizik od nespretnog kontakta i posledica. Potiljak i vrat su zasticeni i u boksu, a ovde imamo pogibljene faule u tim predelima, pa koji se ne vidjaju toliko ni u rukometu - sa ledja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angola said:

Naravno da ima, sve dok ne pocne da prebacuje nekom nesto, sto je on ucinio. Ako ja pevam Sisaj zvezdo, nemam pravo da se ljutim zato sto ti pevas, umro je Partizan. Isto tako, ako skandiras Francuzu, nemas moralno pravo da kukas na Lideja. 

 

Ja kukam zbog dva tesko povredjena igarca sa namerom (visemescno odsustvo) i jos 5 umalo povredjenih (sa istom namerom).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Barkley#34 said:

Željko je time merio patku? Dobro.

Pa kako ne meri ?


Parafraziram:

”Ajmo sada da pricamo o poenima domacih igraca posto to neki vole da potenciraju”

 

Kao da je docekao prvu utakmicu gde je doprinos domacih malo veci (ta utakmica msm 38p domacih) da bi to rekao i naravno sutradan odmah dobio odgovor gde su samo nasa 2 igraca dali vise poena 😁

 

Edited by Nele
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pilif88 said:

 

Ja kukam zbog dva tesko povredjena igarca sa namerom (visemescno odsustvo) i jos 5 umalo povredjenih (sa istom namerom).

Kako mozes da kukas za pet povredjenih igraca, ako si pre izvesnog vremena podrzao rvacki zahvat na jednom igracu? Mozda ti je bitno za koga igraju ti povredjeni igraci? 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Angola said:

Ja ti opet kazem, da navijac koji je skandirao Jabuseleu, nema moralno pravo da komentarise prljavstine Ledeja. Pritom ne mislim na tebe. 

Da nije bilo skandiranja Jabuseleu, ova rasprava o Ledeju bi i dalje postojala. Da nije bilo Ledejovog briljiranja, o ovome ne bi bilo govora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Da nije bilo skandiranja Jabuseleu, ova rasprava o Ledeju bi i dalje postojala. Da nije bilo Ledejovog briljiranja, o ovome ne bi bilo govora.

Da nije bilo skandiranja, poverovao bi da se grozite takvih stvari. Ovako, izvini, ne mogu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Pa kako ne meri ?


Parafraziram:

”Ajmo sada da pricamo o poenima domacih igraca posto to neki vole da potenciraju”

 

Kao da je docekao prvu utakmicu gde je doprinos domacih malo veci (ta utakmica msm 38p domacih) da bi to rekao i naravno sutradan odmah dobio odgovor gde su samo Teo i Neda dali vise poena 😁

 

Nijedan klub nije prozivao niti upoređivao. Samo je odgovorio na prozivke koje na tu temu dolaze sa raznih strana već duže od godine. Tako da nema nikakve veze sa tim "odgovorom" datim dan kasnije. To što bi ti želeo da je ušao u patkometriju pa da mu je spušteno posle, jbg, više sreće drugi put.

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, zorex said:

Ma pisao sam ja već, tek ga sprema Željko za posebne zadatke, pogledaj pod Majke Batist.

 

A vi imate Lazića, ali i još neke

JnDPWKB.md.jpg

Što bi @Clash rekao, gospoda :64:

Ovaj ultimativni argument glasanja 23 anonimna igraca EL klubova ( od kojih verovatno 10 iz KKP, posto se ovaj Litvanac neskriveno lozi na KKP ) je bas reprezentativan.

Inace je ovde za najboljeg sudiju proglasena Ana Panter.

Okej.

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Pacino said:


Takodje, da li zelite da utakmice Partizana komentarisemo na vasem podforumu, naravno, posto znate za koga navijam, vjerujem da bi svaki, cak i neutralan post bio okarakterisan kao da vas trolujem? 

 

Ja vala želim, iskreno! Doduše, ne u ovom maniru i ovako dramatično. Voleo bih da se KKCZ i KKP Live teme koriste za komentarisanje njihovih utakmica uživo i da to nije rezervisano za navijače tih timova.

 

Ne bih imao ništa protiv da neko ko navija za Zvezdu na KKP Live topiku napiše da smo defanzivno rupe, užasni na skoku, da misli da nam je sudija progledao kroz prste u nekoj situaciji (a da to nije deo svetske zavere), da je Zek divljak, jer jeste, a ko nije sposoban da komunicira, ne doliva so na ranu, ne provocira, sroči neke stvari normano i iole pristojno, nek ide u ladovinu svako malo, valjda će naučiti. Za mnoge od tih stvari će se ljudi slagati, sve dok nije umotano u nismo isti i šta nam rade formu.

 

Te teme valjda i postoje da se ne bi pretrpavale ABA i EL tema, a spontano je postalo pravilo da se navijači drugog kluba tu ne oglašavaju, pa se privatizuje ceo podforum da bi se do maksimuma izmuzle neke situacije. Poslednjih par strana ove teme je pregadno za čitanje i nijanse je dele od prosečne sekcije komentara nekog navijačkog YT klipa (na obe strane mislim). 

 

Pritom, koja je poenta hiperprodukcije identičnih upisa? Ako neko napiše: ovaj mesar/divljak/stoka će osakatiti nekog, daj kaznite ga više, lajkovanje upisa je valjda dovoljan pokazatelj da se neko slaže sa tim mišljenjem. Mora li onda taj koji se sa tim složio da napiše gotovo istu stvar samo dodatno mažući slikovitijim epitetima? Ne samo da različiti ljudi pišu 30 puta iste stvari, nego isti ljudi po nekoliko puta ponove identične upise. To na kraju dovede do toga da od teze sa kojom se svi slažemo, dođe do debelog preterivanja, pa i nepotrebnih odgovora, Lazića, Jabuselea, itd itd..

 

U redu je imati i mišljenje, ne voleti rivala, verovati u zaveru, potlačenost, pravdu, isto tako je i ok da se nekad te stvari ovde prećute. Jako je malo potrebno da ovo mesto na dan-dva poprimi obrise Partizan.net/RSB i umesto što 'nismo isti' floskule pljuckamo jedni na druge svako malo, moglo bi makar zrno truda da se uloži da mi ovde ne budemo isti kao razna smetlišta interneta.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Nijedan klub nije prozivao niti upoređivao. Samo je odgovorio na prozivke koje na tu temu dolaze sa raznih strana već duže od godine. Tako da nema nikakve veze sa tim "odgovorom" datim dan kasnije. To što bi ti želeo da je ušao u patkometriju pa da mu je spušteno posle, jbg, više sreće drugi put.

 

Slazem se, ne treba Zeljku pripisivati patkometriju

 

Ali ta budalastina sa poenima domacih igraca je pocela pre 5-6 godina od strane PR-a KKP (doduse tad je bio samo debela striptizeta) koji odlicno zaradjuje od kluba i siri mrznju vec vise od dve decenije

Link to comment
Share on other sites

Just now, drperce said:

 

Slazem se, ne treba Zeljku pripisivati patkometriju

 

Ali ta budalastina sa poenima domacih igraca je pocela pre 5-6 godina od strane PR-a KKP (doduse tad je bio samo debela striptizeta) koji odlicno zaradjuje od kluba i siri mrznju vec vise od dve decenije

Je l` moze jedna majca Ledeja?

Pitam za druga.

(postoji interesovanje i za vise komada)

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Nijedan klub nije prozivao niti upoređivao. Samo je odgovorio na prozivke koje na tu temu dolaze sa raznih strana već duže od godine. Tako da nema nikakve veze sa tim "odgovorom" datim dan kasnije. To što bi ti želeo da je ušao u patkometriju pa da mu je spušteno posle, jbg, više sreće drugi put.

Dobro, uporedjivao je sa poenima domacih igraca KK Dubocice u EL .

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, drperce said:

Prljavi igraci koji su udarali na kvarnjaka je bilo oduvek, Pavlovic i Muric kao najsveziji primeri, ali ovo sto radi psihopataLedej nije bilo nikada na terenima... Ovoliko pokusaja povredjivanja protivnixkih igraca nije vidjeno u skorijoj istoriji kosarke, jbt lik je i na prijatečjskoj utakmici pokusao da osakati protivnika.

 

E sad neko napisa da se lozi na Bad Boyse, postoji velika razlika - Zek je klasicna cavulja koji dok je bila sorka u Madridu se krio na terenu umesto da pomogne saigracima, a i onaj momenat gde bezi vristeci sa zagrevanja je urnebesan

 

 

Lazni tough guy koji gleda kako da povredi protivnika na svakoj utakmici, djubre

Doktore malo si se zajebao, ovo nije situacija kad su igraci izlazili sa terena, ovo je momenat kad on ide da ostavi torbu na klupi. Napustanje terena je usledilo posle ulaska navijaca na teren. Zanimljiv pokusaj sa tvoje strane da ga pokazes kao neku kukavicu ali neuspesan.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...