Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

I ovo drobljenje kako Sferopulos dovodi pojacanja su stvarno smehotresna. Njemu se jedino moze zameriti sto ih aminuje, ali covek je morao da radi sa Simonom, Ilicem, Dedom pa mu se vrv cini da su cak Gilespi i Tompkins upgrade. Sportski sektor i Covkins su glavni i odgovorni krivci za ovu haoticnu selekciju i doselekciju. Kod komsija je taj deo na mnogo visem nivou. Obradovic sigurno da nije ni cuo za Douzera, Kaminskog itd.

Mora mnogo toga da se menja na leto. Ovde je poslednji voz odleprsao pre mesec dana.

Gilespija je licno Sfero doveo

 

I sam nisam verovao u ono sto se pisalo ali bas ozbiljan lik mi je potvrdio

  • Tuzno 1
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Gilespija je licno Sfero doveo

 

I sam nisam verovao u ono sto se pisalo ali bas ozbiljan lik mi je potvrdio

Ovo i ja mogu da potvrdim, potpuno istu informaciju sam imao, čak mi se čini i da nisu svi odmah bili saglasni sa njegovim dovođenjem, pošto sam imao ozbiljnu informaciju da na kraju neće ni potpisati za nas, što sam ovde i objavio (jesam pogrešio, ali da je sreće da nikad nije ni došao).

Kada smo već kod Gilespija, sinoć je na zagrevanju pred početak drugog poluvremena pogodio nekoliko vezanih trojki, izneverovao sam.

Edited by Brajan Danston
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Ovo nam je poslednja nada. 

 

Nada da niko nece doci ako ovak ne prodje lekarske 😂

Jer alternativu nemamo, kada dovodimo Tomkinsa koji je bez kluba mesecima...

Dovode me u situaciji da budem zadovoljan i sa njim nego nisakim... 😁🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Kakva marioneta, o čemu pričaš.

Ćuti, ljubi u dupe predsednika u svakoj drugoj izjavi i radi šta mu se kaže. Ni jedan normalan trener ne bi prihvatio i složio se sa potezima koje njegov ljubljeni predsednik koji veze s vezom sa košarkom nema i Dozet šta oni rade tj. ne rade mesecima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ја не бих Сферопулоса назвао марионетом и сличном јер мислим да лично он бира сва појачања до сада у доселекцији. Само мислим да то ради катастрофално и да је права срећа што ћемо имати тих 7-8 играча на крају сезоне па неће он морати да саставља екипу од нуле јер не смем ни да замислим шта би човек саставио.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Ја не бих Сферопулоса назвао марионетом и сличном јер мислим да лично он бира сва појачања до сада у доселекцији. Само мислим да то ради катастрофално и да је права срећа што ћемо имати тих 7-8 играча на крају сезоне па неће он морати да саставља екипу од нуле јер не смем ни да замислим шта би човек саставио.

Naravno da on bira, al morate razumeti da je tržište u ovom trenutku nikakvo ... nema šta da izabereš.

Ima nekih igrača pod ugovorom al su obeštećenja velika, a kvalitet upitan.

Situacija je takva ... daj šta daš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lekarski pregledi - doselekcija edišn:

 

Komisija: Dečko jesi li trenirao?

Igrač: Jesam. 

 

Komisija: Jesi li zdrav, kako se osećaš?

Igrač: Naravno, osećam se vrlo zdravo.

 

Komisija: U redu, hvala, slobodni ste.

 

📞"Šefe, ma jede zemlju, uzimajte ga" 

"Nego kako ste ga samo našli, pa niste Vi slučajno 50 godina u košarci hehehe" 

 

Edited by Molina23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...