Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Moguce da su Higgins i Bentil smoke screen dok se u pozadini zavrsavaju dva druga igraca. To je oprobani Covicev recept. 

Ovo ne bih isključio ...

Za malog Topića se znalo da pregovaraju, al je zato Gilespi bio ko grom iz vedra neba ... niko pojma nije imao.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Znaci mogao bih da narokam to u biceps posle treninga u teretani? Je ce uticati na rast?

Ne, nema veze sa rastom, sluzi za oporavak ruptura tetiva, misica i ligamenata... Ne spada u anabolicke steroide niti ima ikakve veze sa anabolizmom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

Koji smo mi bogovi skautinga ako na kraju svega vratimo Bentila. 😄

Iako je Bentil daleko od resenja koje bi nam bilo po volji ( plus nam je u dobrom  delu sezone jeo dzigericu  neinteligentnim potezima ) , on i Petrusev su svemirski brod ukoliko poredimo sa trenutnim arsenalom na istoj poziciji.  EDIT,sad vidim da smo napisali bukvalno isto 😄

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

inace ako imas proverenog novinara koji kaze da je higins blizu zasto bi iko verovao ovom sto kaze da nije? Jel je taj neki provereni ili? Prvi put cujem za njega, msm jel je relevantan izvor?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako je zdrav, Bentil bi svakako bio upgrade u odnosu na Dedu. Smešno mi je samo što nam se skauting svodi na bivše igrače, one koji su jednom natrpali Partizan i proverena EL imena za koje svako zna.

 

zdrav je, igra redovno u japanu. odmah bih menjao mrtvog tobija za bentila, ne bih trepnuo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako je zdrav, Bentil bi svakako bio upgrade u odnosu na Dedu. Smešno mi je samo što nam se skauting svodi na bivše igrače, one koji su jednom natrpali Partizan i proverena EL imena za koje svako zna.

 
Pa tako je, kad je Milan Tomić u Milanu. On zna da namiriše dobrog igrača. Evo, ispod radara je iskopao Mirotića. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ako je zdrav, Bentil bi svakako bio upgrade u odnosu na Dedu. Smešno mi je samo što nam se skauting svodi na bivše igrače, one koji su jednom natrpali Partizan i proverena EL imena za koje svako zna.

Tek je problem što je Bentil mogao da se i zadrži na kraju prošle sezone, ako se smatralo da je prihvatljiva opcija. Ovako dovedeš par neupotrebljivih igrača na poziciji 4, što je bilo jasno svima koji košarku ne prate kroz Čovićeve naočare, a onda razmišljaš da vratiš igrača koga si imao i pre toga. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ako Dozet i ekipa nesto ne urade narednih par sati, bice za nas kolektivni odmor po 5 dana da uigravamo p&r kombinacije do mile volje😀


Ali koja bi fora bila da nas Guru i Duško sve pošalju na kamp košarke 🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...