Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, John Terry said:

 

Ovo je definicija mračenja.

 

Mračenje ne bi bilo kada bi nekako objasnio svoje mišljenje.

 

Ja mislim da je ono "svaka je utakmica za sebe" 100% tačna i da ne postoji nikakav način da predvidimo šta će biti. Favoriti nismo, naravno, ali šanse itekako imamo.

U gostima smo sve do sad igrali na jednu do dve lopte. Kući smo jedino neočekivano stradali od Milana i očekivano od Reala. Nismo nikako bez izgleda sutra. Forma nam je u usponu, bar se meni čini tako. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto ne vidis?
Ne vidim ni ja:

1. U naletu su
2. Rasprodata hala
3. Loše stoje na tabeli
4. Top ne igra
5. Yago isto neće igrati sve i da mu daju minute.
5. Nedara će nakon prvog jačeg kontakta da se umota u celofan.
6. Lesor će divljati na max i ložiti već razuzdanu raju.
7. Gilespi nije spreman...napuniće ga penalima.
8. Tea će zdrobiti prljavom igrom i sudijskim kriterijumom koji nam ne odgovara.
9. Samo ozbiljno šutersko veče Tobija i Rokasa nas može držati u igri.
10. Zaboravite stavku broj 9 jer poeni koje primimo preko Dede i Tobija ne mogu tri Rokasa onfajer da pokriju.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Ne vidim ni ja:

1. U naletu su
2. Rasprodata hala
3. Loše stoje na tabeli
4. Top ne igra
5. Yago isto neće igrati sve i da mu daju minute.
5. Nedara će nakon prvog jačeg kontakta da se umota u celofan.
6. Lesor će divljati na max i ložiti već razuzdanu raju.
7. Gilespi nije spreman...izleteće brzo iz igre zbog penala.
8. Tea će zdrobiti prljavom igrom i sudijskim kriterijumom koji nam ne odgovara.
9. Samo ozbiljno šutersko veče Tobija i Rokasa nas može držati u igri.
10. Zaboravite stavku broj 9 jer poeni koje primimo preko Dede i Tobija ne mogu tri Rokasa da pokriju.

Gilespi nema jos pravo nastupa u EL

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Ne vidim ni ja:

1. U naletu su
2. Rasprodata hala
3. Loše stoje na tabeli
4. Top ne igra
5. Yago isto neće igrati sve i da mu daju minute.
5. Nedara će nakon prvog jačeg kontakta da se umota u celofan.
6. Lesor će divljati na max i ložiti već razuzdanu raju.
7. Gilespi nije spreman...izleteće brzo iz igre zbog penala.
8. Tea će zdrobiti prljavom igrom i sudijskim kriterijumom koji nam ne odgovara.
9. Samo ozbiljno šutersko veče Tobija i Rokasa nas može držati u igri.
10. Zaboravite stavku broj 9 jer poeni koje primimo preko Dede i Tobija ne mogu tri Rokasa da pokriju.

 

hello+darkness+my+old+friend.gif

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zarco_srb said:

Pa bas je to problem. Slukas, Nunn, Vildoza vs Teo, Yago, Nedovic...Lessor, Mitoglu, Balcerovski vs Bolomboj, Tobi, Mitrovic. Poziciju 4 necu ni da komentarisem. Sahrana bez popa. Ali, nadam se da gresim

 

oni daju u proseku 82.1 pts a zvezda 81.8 pts, tj, oni sedmi mi osmi. daklem, to nije problem. pogotovo ako stignemo do cca 90pts sa blizu 40% za tri  ( :

ne znam kakvi su defanzivno, nisam siguran da sam ih uopšte gledao ove sezone

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Znacio bi nam Gilespi sutra barem da se porve malo sa Lesorom da ga umori.

Bice zajebano ali se uzdam u njihov raspad i generalno jako nekonstantnu igru ove sezone. Trebace nam Tobi koji ubada spolja, Gidra 2-3 trojke i racionalni Nedovic.

Lepo bi Gilespi sacuvao Lesora,bez sale,takvi mu igraci leze.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wingwalker said:

Ne vidim ni ja:

1. U naletu su
2. Rasprodata hala
3. Loše stoje na tabeli
4. Top ne igra
5. Yago isto neće igrati sve i da mu daju minute.
5. Nedara će nakon prvog jačeg kontakta da se umota u celofan.
6. Lesor će divljati na max i ložiti već razuzdanu raju.
7. Gilespi nije spreman...izleteće brzo iz igre zbog penala.
8. Tea će zdrobiti prljavom igrom i sudijskim kriterijumom koji nam ne odgovara.
9. Samo ozbiljno šutersko veče Tobija i Rokasa nas može držati u igri.
10. Zaboravite stavku broj 9 jer poeni koje primimo preko Dede i Tobija ne mogu tri Rokasa da pokriju.

Bravo. Lepo napisano. Vidi se da pratis kosarku. E, da Gilespi ne igra, jer nema pravo da igra, ali ti se to sigurno omaklo, jer ne verujem da to nisi znao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sportski je nadati se. Ali i malo realnosti nije na odmet. Igras u gostima, pred punom halom i ludackim i napaljenim navijacima, protiv ekipe koja je na svim pozicijama kvalitetnija, i to visestruko, imaju duzu klupu, gde im sede nba igraci, u situaciji gde imamo samo jednu pobedu u "gostima", pred praznim tribina, u hali gde cesto treniramo. Pri tom, otislo nam je najzvucnije pojacanje, i spao si na prvog pleja od 37god i zamenom od 178cm EC nivoa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zarco_srb said:

Sportski je nadati se. Ali i malo realnosti nije na odmet. Igras u gostima, pred punom halom i ludackim i napaljenim navijacima, protiv ekipe koja je na svim pozicijama kvalitetnija, i to visestruko, imaju duzu klupu, gde im sede nba igraci, u situaciji gde imamo samo jednu pobedu u "gostima", pred praznim tribina, u hali gde cesto treniramo. Pri tom, otislo nam je najzvucnije pojacanje, i spao si na prvog pleja od 37god i zamenom od 178cm EC nivoa

Nba igraci koji eto igraju EL.

 

Njima na toj klupi sjedi Antetokounmpo ( covjeka treba slati na bacanja do smrti )  mekusac Balcerovski, 2 Grka koji su nivo Lazarevica.

Imaju 8 igraca

Link to comment
Share on other sites

PAO je svakako ozbiljan favorit ali definitivno spadaju u toplo-hladno ekipu pa može da se traži neka šansa. Bitno je jako da ne krenemo kao oba puta u Španiji gde smo na startu upadali u ozbiljni minus. Loše je što je Sloukas digao formu, kad on igra dobro ceo PAO bolje diše. Ako im i zapne timska akcija, Nunn je jedan od boljih 1 na 5 igrača u EL trenutno. U pravu ste da bi Freddy ovde baš značio jer već vidim Lessorta kako raznosi mekanog Tobišu. Nama opet treba Teo iz prajma (celu ekipu smo koncipirali sada tako), ali Grant je zajeban defanzivac i verovatno će igrati flastera na Teu. Nadam se da Nedović može da odigra dobro, nema PAO neke snagatore spolja da ga drže pod kontaktom osim Granta koji će verovatno fulltime na Tea. A jebiga šta sad, nije smak sveta izgubiti u Atini ali imam utisak da ćemo se držati do samog kraja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nba igraci koji eto igraju EL.

 

Njima na toj klupi sjedi Antetokounmpo ( covjeka treba slati na bacanja do smrti )  mekusac Balcerovski, 2 Grka koji su nivo Lazarevica.

Imaju 8 igraca

Obzirom da skoro uvek startuju petorkom Slukas, Grigonis, Grant, Lessor, Mitoglu, klupa im je Vildoza, Nunn, Hernangomez, Antetokunmpo, Balcerovski, Manzukas, Kalajzakis... A nasa klupa, Nedovic,Lazic,Yago, Davidovac, Tobi, Lazarevic, Ilic, Simonovic... Stvarno ohrabrujuce 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zarco_srb said:

Obzirom da skoro uvek startuju petorkom Slukas, Grigonis, Grant, Lessor, Mitoglu, klupa im je Vildoza, Nunn, Hernangomez, Antetokunmpo, Balcerovski, Manzukas, Kalajzakis... A nasa klupa, Nedovic,Lazic,Yago, Davidovac, Tobi, Lazarevic, Ilic, Simonovic... Stvarno ohrabrujuce 

I koliko je to igraca sa klupe da valja kod njih? 

 

Mozda grijesim ali cini mi se da mi imamo nekog sa brojem 4 sa klupe?

 

I da, kakav je zivot kad se toliko mraci?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

I koliko je to igraca sa klupe? 

 

Mozda grijesim ali cini mi se da mi imamo nekog sa brojem 4 sa klupe?

 

I da, kakav he zivot biti toliki crnjak od lika?

Koje su naše prednosti,na kojim pozicijama,na čemu bi trebali bazirati optimizam?Čovjek samo govori kakva je trenutna situacija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...