Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Neću da ulazim u detalje ovog odvratnog teksta tzv. novinara. Plavšiću poltronu. Odvratan si kao i tvoj nalogodavac. 

 

Još jedan pokušaj sujete i ugrađivača u ugovore da prebaci krivicu na drugog. Čović mora otići što pre jer je već sad kasno koliko je naštetio ugledu kluba. Svinjarije sa dokumentacijom poslovanja kluba, ugrađivanje u ugovore igrača, razvlačenje igrača po medijima, teranje svakog trenera koji vredi, a i ovih početnika koje je sam doveo, x prelaznih rokova koje je sam "odradio" sa užasnom selekcijom. Lista je podugačka.

 

Shvatam rezonovanje @uini-a i u pravu je sa jedne strane. Teško ćemo naći zamenu za Shabazza 1/1 i svakako ćemo biti u minusu. S' druge strane mislim da će zz teško proigrati jer se u njegovom stavu vidi da ne želi biti ovde. Svako njegovo zadržavanje je kontaproduktivno jer mislim da će ekipa bolje izgledati bez njega i bez zamene, videti pod reakcijom ekipe protiv Fenera koju je nažalost završio pre kraja zbog povrede. Naravno time ne mislim da je ovo razvlačenje kroz medije u redu, naprotiv. Rekao sam šta mislim o tome. I da je normalna situacija u klubu i da nije na čelu osoba koja jeste, najbolje za sve strane je raskid ugovora na lep način.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Sabaz nece  nigde iz Zvezde. Da bi otisao treba neko da preuzme njegov ugovor. Ajmo sad  konkretno? Koja ekipa trazi i ima da plati poziciju na kojoj je Sabaz? Drugih solucija nema. Sabazovanje ne dolazi kao mogucnost. Naravno da su svi nervozni zbog losih rezultata. Mislim da je uprava pogubljena u vremenu i prostoru.

Armani. Cak mozda i trade za Pangosa. Nemamo ni mi ni oni sta izgubiti. Onako djeluje logicki na prvu.

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam ponovo izjavu Duska za spanske medije pred utakmicu i rekao je da nije imao problem u kkcz, da su to sve fini momci tako da moguce da je to sa namerom pusten spin o neslaganju njega sa Teom, Nedovicem i sl. kako bi se skinuo teret sa Covica i igraci ga prodali

 

Setimo se i foliranja Nedoviceve povrede za koju mi je sad bas zao sto sam ja to ovde komentarisao

 

Nedovic koji ponovo izjavljuje da je odlicno saradjivao sa Duskom

 

Covic je bukvalno sve u stanju da uradi kako bi spasao svoju guzicu

 

Ne sumnjam da je to zaista rekao Dusko jer je slicno govorio i prosle godine cak i posle gubitka totule "sve su to fini momci i bilo mi jezadovoljstvo  raditi sa njima"

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Kako da imamo kad se daje i to sto imamo nekom Kuzmicu koji je ukupno odigrao od pocetka sezone 3 minuta?
Iz godine u godinu mu se produzavaju ugovori
Čoki ima neki fetiš na Kuza. A prokunuo ga je kada je kao projektovani nosilac novog rostera uz Lazu ipak prihvatio Realovu ponudu. I tako Kuz " master of the rings" od tada prihodovao cirka 1,5 miliona na poziciji filadendrona.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Igor_ said:

Lazu te. Evo ja cu da ti kazem jedan info za koji verovatno i upuceniji mogu ds potvrde, a dolazi od trenera. 

Teodosic nije dosao cisto da odradi sezonu, kazu da trenira dosta, i da nije imao ovoliku zelju ni sa 20. Ne izlazi , ne pusi... 

Od par coveka sam cuo samo reci hvale o njemu od pocetka ove sezone sto se sportskog zivota tice. 

Najlakse sve svaliti na Tea. 


i meni je cudna ta informacija, jer vidim da se trudi i da jedini vuce ekiou pored nedovica…Ako mene pitas koje kriv sto nema iskoraka vec 10 godina, valjda je odgovor svima jasan…

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Procitao sam ponovo izjavu Duska za spanske medije pred utakmicu i rekao je da nije imao problem u kkcz, da su to sve fini momci tako da moguce da je to sa namerom pusten spin o neslaganju njega sa Teom, Nedovicem i sl. kako bi se skinuo teret sa Covica i igraci ga prodali

 

Setimo se i foliranja Nedoviceve povrede za koju mi je sad bas zao sto sam ja to ovde komentarisao

 

Nedovic koji ponovo izjavljuje da je odlicno saradjivao sa Duskom

 

Covic je bukvalno sve u stanju da uradi kako bi spasao svoju guzicu

 

Ne sumnjam da je to zaista rekao Dusko jer je slicno govorio i prosle godine cak i posle gubitka totule "sve su to fini momci i bilo mi jezadovoljstvo  raditi sa njima"

A ima i do toga sto je Dusko jedan veliki gospodin kakvih je malo medju EL trenerima.

Isto vazi i za Obradovica, Radonjica, Tomica... Niko od njih nije hteo da iznosi svoju stranu price, a svi do jednog su u nekom momentu najureni iz kluba, praceni narucenim tekstovima i gostovanjima po televizijama.

Jedino je Obradovic zeleo nesto da prokomentarise pa znamo kako je to proslo.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nenadd said:

A ima i do toga sto je Dusko jedan veliki gospodin kakvih je malo medju EL trenerima.

Isto vazi i za Obradovica, Radonjica, Tomica... Niko od njih nije hteo da iznosi svoju stranu price, a svi do jednog su u nekom momentu najureni iz kluba, praceni narucenim tekstovima i gostovanjima po televizijama.

Jedino je Obradovic zeleo nesto da prokomentarise pa znamo kako je to proslo.

Ma jasno da je gospodin ali hajka na Duska je trajala nedelju dana ako ne i duze

Klub cuti 

U najmanju ruke se pobio sa Teom, Bjelica zbog njega rekao "necu da budem u ovom klubu" 😄 a posle dva meseca Covic izjavi da mu se ne igra kosarka

Smesno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pored svih grešaka Čokija...ovoliki raspad Šabaza, Rokasa i Tobija niko nije mogao da pretpostavi.
Dodaš na to Dedu kao jedinu četvorku i bekovsku liniju koja je u odbrani ljuta poput leptira...Hanga i Laza predugo van rotacije...i eto nas kao u onom vicu:
" pa, šta to radiš kume?"

"..evo kume...jebem kravu".

Ne znamo kako bi ovako sklepan tim igrao da je Šabaz isti od lane, Rokas da trpa kao nas kada je vazda trpao a Tobi da je i senka onog sa prvenstva...Hanga 25mpg na tri i 5 minuta na beku ...Gidra 15mpg na krilu i Laza tu da pokrpi na svežinu, Jago samo za specijale promene ritma ...ali sa Dedom uz ovu minutažu i ulogu bi se sve jedno slikali.
Kuza i Simona mačku o rep.






  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BojanaCZV said:

Mene je baš sramota da ovako funkcioniše naš klub.

 

Na ovakav način targetirati igrače, preko novinara je velika sramota.

 

Mislim da ovako nikada nije bilo do sada.

 

Shabaz generalno treba da pici odavde, niti je on za nas, niti smo mi za njega. A pitanje je veliko da li bi trenutno igde mogao da igra kvalitetnu košarku.

 

Dugo je on u kanalu, i nema to veze sa Zvezdom.

 

Samo što ovaj način, na koji to pokušava da se radi je veliki blam blam blam, za naš klub.


Sta ocekivati od uprave gde ti je sportski direktor (ili sta vec) lik koga zovu "Bagzi".
Imao sam prilike da ga nazalost upoznam pre xy godina, lik je klasican blejac iz kraja. Kada sam video da je u medjuvremenu dobio funkciju, nisam mogao da verujem.
Ne mogu da tvrdim da je stranacka prica, ali se ne bih iznenadio.
Ma komedija od ekipe.
Iz toga proizilaze svi problemi, a mi ih trazimo u igracima.
Okomili smo se na momka koji je klasa, cak i u ljudskom smislu, sa kojim pravom ostaje nejasno. Krizira da, povredjen je da, ali neki komentarisu kao da ga licno oni placaju.
Mi smo navijaci, koji bi svakim potezom i ponasanjem na utakmicama trebali da unaprede svoj klub i da doprinesu podizanju rejtinga u evropskim krugovima.
Zvizdanje svom igracu (i to ne prvi put) je dno ljudskosti., seljacki potez dostojan stida.
Meni je ovo obelezilo sezonu do sada.

@BojanaCZV Sve si rekla ovim sto sam boldovao, svaka ti cast. I nadam se po tog momka da ce tako i biti.
 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, srlepajce said:

Procitao sam ponovo izjavu Duska za spanske medije pred utakmicu i rekao je da nije imao problem u kkcz, da su to sve fini momci tako da moguce da je to sa namerom pusten spin o neslaganju njega sa Teom, Nedovicem i sl. kako bi se skinuo teret sa Covica i igraci ga prodali

 

Setimo se i foliranja Nedoviceve povrede za koju mi je sad bas zao sto sam ja to ovde komentarisao

 

Nedovic koji ponovo izjavljuje da je odlicno saradjivao sa Duskom

 

Covic je bukvalno sve u stanju da uradi kako bi spasao svoju guzicu

 

Ne sumnjam da je to zaista rekao Dusko jer je slicno govorio i prosle godine cak i posle gubitka totule "sve su to fini momci i bilo mi jezadovoljstvo  raditi sa njima"

Pa cak je i Covic sam izjavio da nije bilo problema na relaciji Dusko-igraci i da je Dusko jedan od najboljih trenera (strucnjak+covek) sa kojima je saradjivao i da bi mogao do kraja zivota sa njim da radi. Te price o neslaganjima, svadjama i sukobima sam najvise citao ovde od nasih insajdera. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Bode Taj se pored čovica pita kao što se Toza Mijailovic pita nesto u fk pored terzića.

 

Sto se tiče covica, on je apsolutni krivac za gotovo sve u klubu. Kada kazem gotovo sve , ostavljam prostor da ima nesto i do igrača u ovom slucaju Sabaza. Doveo ga je, platio, i ko je mogao da ocekuje da ce lelemud ovako da vrati? Svi smo bili srecni i zadovoljni nakon dovodjenja, ovo sada je samo do bola u kur.. od strane dotičnog. Titra mu se ona stvar na svakom koraku. Te pusti ga, te proigrace, te ENOOO udelio asistenciju sad se pali mašina itd.. Najvece razočarenje od svi stranaca u odnosu na cenu za koju je placen.

 

Opet kazem covic je djubre, i treba da leti vec odavno. Njemu ne zameram Sabaza, jer bi ga 99 posto ljudi dovelo.  

Zameram mu na Kuzmicu, koji je odmenio Raduljicu na mestu fikusa. Zameram mu Simonovica, koji ne zna da hoda, i koji je dil sa zalizanim. Pradjedovca, Lazarevica, i ostale koji tu obitavaju godinama, a milimetar nisu napredovali , a primaju platu za ništa, pogotovo Djed, koji se vucara kao prebijena mačka po terenu, i vadi živce svima redom.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa cak je i Covic sam izjavio da nije bilo problema na relaciji Dusko-igraci i da je Dusko jedan od najboljih trenera (strucnjak+covek) sa kojima je saradjivao i da bi mogao do kraja zivota sa njim da radi. Te price o neslaganjima, svadjama i sukobima sam najvise citao ovde od nasih insajdera. 

Tačno, ali te priče su plasirane iz kluba ... provereno.

Ništa nije slučajno, sve se radi sa određenom namerom, kao i tekstovi nekih novinara.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa cak je i Covic sam izjavio da nije bilo problema na relaciji Dusko-igraci i da je Dusko jedan od najboljih trenera (strucnjak+covek) sa kojima je saradjivao i da bi mogao do kraja zivota sa njim da radi. Te price o neslaganjima, svadjama i sukobima sam najvise citao ovde od nasih insajdera. 

Taj bi rekao i za Sabaza da je izvanredan covek ako mu ne bi uzeo evra

 

A mnogo tesko popiti pricu da je Teo oterao Duska nakon situacije sa Karijem

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno 80% Zvezdasa htelo da vidi ledja Ivanovicu, veci deo cak i letos nakon izgubljene Aba lige, ne znam zasto su trebale da se plasiraju lazi i priprema teren za njegov otkaz. Isto tako ne razumem ni zasto bi se preko Plavsica isto radilo kada je u pitanju Nejpir, pa svi se slazemo da bi najbolje bilo da se raskine ugovor.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Tačno, ali te priče su plasirane iz kluba ... provereno.

Ništa nije slučajno, sve se radi sa određenom namerom, kao i tekstovi nekih novinara.

Nije bas slucajno izasao tekst od Darka Plavsica za Duska.

Kao sad i za Shabazza. Sve po planu i programu.

 

 

  • Like 11
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, quentin said:

OK, ali da li misliš da bi nam više pomoglo da otpustimo i nađemo nekakve solidne zamjene za Šabaza i Tobija ili za Dedu i Simonovića?

Domaći igrači su problem, ali strani su mnogo veći problem. 

Bukv bi bilo bolje da se nađu zamene za Dedu i Simona jer on nikad nisu ni pokazali ništa više od ovoga u EL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa cak je i Covic sam izjavio da nije bilo problema na relaciji Dusko-igraci i da je Dusko jedan od najboljih trenera (strucnjak+covek) sa kojima je saradjivao i da bi mogao do kraja zivota sa njim da radi. Te price o neslaganjima, svadjama i sukobima sam najvise citao ovde od nasih insajdera. 

Pa onda ga ne bi otpustio posle 3 utakmice u EL gde nismo izgledali ništa lošije nego sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Neću da 

Shvatam rezonovanje @uini-a i u pravu je sa jedne strane. Teško ćemo naći zamenu za Shabazza 1/1 i svakako ćemo biti u minusu. 

 

Zar stvarno neko misli da nema na trzistu igrac koji bi pruzio bolju igru od ovoga sto Sabaz pruza u Zvezdi?

 

Ljudi pricamo o igri koju covek pruza u Zvezdi od pocetka sezone a ne igri koju gledamo kao highlights na youtubu u dresu Milana ili nekog NBA tima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MisaF said:

 

Zar stvarno neko misli da nema na trzistu igrac koji bi pruzio bolju igru od ovoga sto Sabaz pruza u Zvezdi?

 

Ljudi pricamo o igri koju covek pruza u Zvezdi od pocetka sezone a ne igri koju gledamo kao highlights na youtubu u dresu Milana ili nekog NBA tima. 

 

Jasno je da se misli na to šta potencijalno može da pruži. Da li bi pre početka sezone mislio da možemo naći boljeg igrača od Shabazza za iste novce?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Neko je bas iz prve ruke govorio mislim ovde da je video Tea u gradu pusi covek. Jedino ako taj tvoj izvor tvrdi da ovaj ne pusi  na treningu 😄 

Svako moze da tvrdi da ne video ili nije. Opet kazem mozda i mene lazu. 

Verovatno je i Teo bio pogretac otkaza Dusku to ne osporavam.. 

Ja kad sam na pocetku sezone napisao da Dusko nije zeleo ni njega ni Nejpira ovde je bila lavina komentara. Ljudi ovde ne zele da veruju u neke stvari. Najveca zelja u sklapanju ekipe Duska je bio Bili Beron, kojeg smo mogli da uzmemo, ali Covic je bacio veto zbog duzine cekanja povratka iz povrede (i podrzavam taj potez) , od ostalih poteza Dusko je odbio Matta Thomasa kojeg je Covic predlagao i deluje da je napravio dobar potez. DeDu nije mogao da odbije, nije se pitao. 

Odbio je i Jekiria ja mislim i odabrao Bolomboja pre njega. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...