Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, VISOKOLETAC said:

 

Da li je realno da je vec gostovao?! 😄 

 

Ja ne mogu ovo da varim danas, cekaju me neki lepsi podkasti ali nije da me ne zanima sta sada baljezga jer ipak tice se mog kluba... po navijackoj "duznosti" moram da znam 😄 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bodo said:

Bravo Aleksa, svaka ti čast. 0BEnplr.jpeg

Pardon my french, ali neka se nasisaju kurca svi kreteni na nasim domacinstvima koji vredjaju Aleksu koji je primer za neke tipuse iz svog ovogodisnjeg ( i proslogodisnjeg ) tima kako se postuje protivnik. Cak je medju njihovim mandrilima izgubio status klupskog miljenika jer mu spocitavaju "slihtanje ciganima".

  • Like 17
  • Love 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Aleksa ce na utakmici da pravi milion faca ali kad treba da se zastiti kolega preko puta tu je.Svako postovanje za njega.

16 minutes ago, Stanko1997 said:

Popunjava se. Stigao i trofej.

Djes Stanko nema te od bana ovde. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

 

Propustio sam momenat kada su Jakovljevic i Covic opet postali bff.

Secam se perioda kada je isti pedaliran iz mladjih selekcija pa onako javno pljuvao po teci, u periodu negde kada.je teca iznabadao Andjusa, pa ovaj pruzio podrsku Andjusari

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ScepanScekicSto said:


nesto ga vasi navijaci nisu tako gledali u ponedeljam

Evo ja sam drugačiji od mnogih ako na to aludiraš. Imam veliko poštovanje prema njemu. Mislim da je prvenstveno dobar čovjek a zatim i dobar igrač. Iskreno njega sam se najviše plašio u ovim serijama u Abi i KLS. I Nunelija koji je ipak samo Abu odigrao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bodo said:

Evo ja sam drugačiji od mnogih ako na to aludiraš. Imam veliko poštovanje prema njemu. Mislim da je prvenstveno dobar čovjek a zatim i dobar igrač. Iskreno njega sam se najviše plašio u ovim serijama u Abi i KLS. I Nunelija koji je ipak samo Abu odigrao. 


ma ne prozivam tebe..

 

ja mogu da potvrdim licno da je on jedan mnogo veliki car… 

 

samo kazem, da i jedni i drugi su isti, masa bez mozga koja peva razne gadosti

 

koliko je nedovic neduzan npr jos neduzniji je Aleksa itd itd

 

dodje na isto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...