Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Perkos2 said:

Ajde da se konačno završi ova bljutava sezona koje ni 10 pobeda nad Partizanom ne mogu da učine dobrom

da li će se u novu sezonu krenuti ozbiljno ili opet  prodavati "muda za bubrege" videćemo ubrzo, ovo ovako ne valja i ne zadovoljava navijčke želje 

Ali 11 je vec nesto. Nismo daleko, samo kazem 😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Ovakav kraj sezone najvise odgovara Covicu koji ce opet hvaliti sebe za sezonu sa tri osvojena trofeja i opet skupljati plodove rada Janisa i igraca, treba reci da je dosta sto se njega tice i da se vara ako misli da postoje navijaci koji su mu zaboravili katastrofalkan prelazni rok

Mile bilo bi dobro da je samo prelazni rok katastrofalan ali znamo svi šta i kako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Ovo je rasplet koji savrseno odgovara KKP. Daleko od toga da nisu imali sansu za titulu, sve utakmice su egal. Njima ova titula nista ne znaci jer su do sada pokazali da ih boli kurac za domace prvenstvo. Prosle godine nisu igrali, ove godine se smilovali preko one stvari. Od titule im mnogo vise sve ovo odgovara da nastave jos zesce svoju sumanutu mantru da ih svi mrze, da su vazda osteceni, da se unapred zna rasplet, da su ovo, ono... Kosmicke zrtve u svojim glavama. Njihova stvar, neka se zaluđuju do mile volje.

Odvratno je kada i jedni i drugi govore da nismo isti. Ista je to bagra. Narocito navijacka, mada je nova lestvica postavljena vredjanjem deteta od nekoliko godina. Mislim da to sa ove strane bagre nikada nije rađeno.

Ipak, u necemu zaista ima razlike, a to su igrači. Da jedan kapiten odbija da se pozdravi sa igracim protivnickog kluba je bruka i sramota za KKP. Ne za Pantera, vec za klub. Da najtrofejniji evropski trener ne naredi svom kapitenu da mora da postuje fer plej je sramota. Da li nece da mu naredi ili ne moze da mu naredi, dođe mu isto.

Da ne pominjem da Zeljko u ekipi ima igraca koji je više puta hteo namerno da povredi suparnickog igraca. Razumen da se igraci svađaju sa publikom. Jbg, vređaju ih, svasta im se dernjaju. Ali, da ti imas bezobrazan stav prema suparnickim igracima koji isti leba zarađuju i nicim te nisu uvredili, povredili.... Uzàs.

Danasnja vremena su smutna. Šljam izbija na sve strane, tako je i u sportu. Danasnji, nazovi najverniji navijači nisu na čast nasoj Zvezdi, znamo razloge. Danasnja uprava je bruka Zvezde, znamo zašto. Ali, danasnji igraci, kao i oni dugi niz godina unazad, su  apsolutno za ponos ovog kluba i dostojni su potpuni. Isto vazi i za trenera. Zadnjih ko zna koliko godina svaki trener je bio pre svega čovek i nijednim gestom nije stvarao tenzije, vređao...

Sa druge strane, pojedini igraci KKP su  buruka za tako veliki klub. A šta je Željko posle svega sto je izjavljivao, radio i izbegavao da uradi i zasto je to tako. To neka oni sami sa sobom reše.

Mala ispravka samo brate, ova 'nova lestvica' i nije bas nova jer je postavljena davne 2005/2006 kada je Milanova cerka bila 'kopile sto ne zna cija je'. 20-ak godina kasnije dobijamo isto, samo je umesto Milana, Milos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kiflice said:

Mala ispravka samo brate, ova 'nova lestvica' i nije bas nova jer je postavljena davne 2005/2006 kada je Milanova cerka bila 'kopile sto ne zna cija je'. 20-ak godina kasnije dobijamo isto, samo je umesto Milana, Milos.

Secam se da su ga vređali, nisam znao da su mu i dete pominjali. Kontinuitet...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Secam se da su ga vređali, nisam znao da su mu i dete pominjali. Kontinuitet...

Da ne bude zabune i da ne pomislimo slucajno ni mi da smo cvecke sa repertoarom 'cije dete nosis Bojana?'

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, bodo said:

Đe me nađe. Ja sam veliki navijač Rome i tu u kraju jedan od retkih. Svi su ili milanisti, interisti ili juventini. Mada mi je i Inter onako simpa. A Tommasi je bio jedno desetak godina u Romi i uzeo scuddeto 2001.


Kao zvezdas to bolje ne potenciraj kada si sledeci put u Rimu brate moj 😄 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, bodo said:

Đe me nađe. Ja sam veliki navijač Rome i tu u kraju jedan od retkih. Svi su ili milanisti, interisti ili juventini. Mada mi je i Inter onako simpa. A Tommasi je bio jedno desetak godina u Romi i uzeo scuddeto 2001.

tumblr_inline_o3rq5itMSB1shsvef_500.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Ovakav kraj sezone najvise odgovara Covicu koji ce opet hvaliti sebe za sezonu sa tri osvojena trofeja i opet skupljati plodove rada Janisa i igraca, treba reci da je dosta sto se njega tice i da se vara ako misli da postoje navijaci koji su mu zaboravili katastrofalkan prelazni rok

 

Odgovara malo i upravi Partizana jer skreće fokus sa izuzetno neuspešne sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Odgovara malo i upravi Partizana jer skreće fokus sa izuzetno neuspešne sezone.

Tako je, apsolutni win win i za jedne i druge, Partizan ce da skrene fokus sa neuspesne sezone  eno Tegi od sinoc vec ima 10ak objava na konto desavanja u njegovom stilu.

Sa druge strane covic ima tek sad da vrti pricu o titulama,trofejima, uspesnoj sezoni, a ima dosta materijala i za valjanje i blatu.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je ono sinoc antiklimaks zadovoljstine. Zadovoljniji bih bio da se na neki nacin nastavilo. Pa makar i izgubili sinoc. Da vidimo u majstorici, bez "navijackog folklora" da li mozemo jos taj jedan korak da napravimo. Zadovoljstina bi bila da smo na terenu dobili.

 

Sta je tu je. Niti sam ikada skandirao ovakve gluposti, niti podrzavam sipke, niti Covicevstinu niti verujem u Zocove bajke i demagogije. Au contraire.

 

Provlaci se neka teza da se povlace paralele izmedju Covica i Zeljka. Ako to iko i radi, a ja nigde to ne vidim 1:1, onda je to ocito glupost. Vecina nas ovde, osim par RSB padobranaca koji i ne potraju dugo, se vrlo jasno izrazava po pitanju Tece. Nase govno smrdi. Moje oci su, sto se Covica tice, otvorene jos iz doba Duska Vujosevica, kad su se macovali. Ni tada mi nije bio simpatican, a jedino sto sam podrzavao je kada barata sa nekim faktima, koje Dule nije mogao da opovrgne. No to je sada neka proslost, sadasnjost mi deluje jos gora. A bolja nece biti dok se sa obe strane ne dozovemo pameti. Ako stalno gledamo samo u tudje dvoriste i upiremo prstom u njihova govna, a svoja sranja ne vidimo, nema tu napretka. 

 

Nazalost, porazava me cinjenica da cak i ovde, gde imamo koliko-toliko razumne i kulturne navijace oba kluba, ipak nema nekog dovoljnog razumevanja za situaciju, i opet se vise upire prstom u tudja govna a svoja smrde pred nosom ali se ignorisu. 

 

Sto kaze Zigara u onoj legendarnoj izjavi, da moras i da dajes i da primas salu (u ovom slucaju kritiku).

 

Izgleda da cak ni na ovom mestu nema dovoljno mase, s one strane, da se pogleda u ogledalo, da kazu "cekaj, stani, ovo smo mi gresili, nebitno je sta su drugi gresili, oni isto treba da se pogledaju u ogledalo i sami to spoznaju kao i ja". 

 

 

"Zaboravicemo" sve ovo sa novim potpisima, sa igrama repke na OI, pripremama klubova, nista se nece promeniti. Samo da sledece godine ne bude jos gore. A svi su izgledi da ce biti. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kooineeperk said:

Meni je ono sinoc antiklimaks zadovoljstine. Zadovoljniji bih bio da se na neki nacin nastavilo. Pa makar i izgubili sinoc. Da vidimo u majstorici, bez "navijackog folklora" da li mozemo jos taj jedan korak da napravimo. Zadovoljstina bi bila da smo na terenu dobili.

 

Sta je tu je. Niti sam ikada skandirao ovakve gluposti, niti podrzavam sipke, niti Covicevstinu niti verujem u Zocove bajke i demagogije. Au contraire.

 

Provlaci se neka teza da se povlace paralele izmedju Covica i Zeljka. Ako to iko i radi, a ja nigde to ne vidim 1:1, onda je to ocito glupost. Vecina nas ovde, osim par RSB padobranaca koji i ne potraju dugo, se vrlo jasno izrazava po pitanju Tece. Nase govno smrdi. Moje oci su, sto se Covica tice, otvorene jos iz doba Duska Vujosevica, kad su se macovali. Ni tada mi nije bio simpatican, a jedino sto sam podrzavao je kada barata sa nekim faktima, koje Dule nije mogao da opovrgne. No to je sada neka proslost, sadasnjost mi deluje jos gora. A bolja nece biti dok se sa obe strane ne dozovemo pameti. Ako stalno gledamo samo u tudje dvoriste i upiremo prstom u njihova govna, a svoja sranja ne vidimo, nema tu napretka. 

 

Nazalost, porazava me cinjenica da cak i ovde, gde imamo koliko-toliko razumne i kulturne navijace oba kluba, ipak nema nekog dovoljnog razumevanja za situaciju, i opet se vise upire prstom u tudja govna a svoja smrde pred nosom ali se ignorisu. 

 

Sto kaze Zigara u onoj legendarnoj izjavi, da moras i da dajes i da primas salu (u ovom slucaju kritiku).

 

Izgleda da cak ni na ovom mestu nema dovoljno mase, s one strane, da se pogleda u ogledalo, da kazu "cekaj, stani, ovo smo mi gresili, nebitno je sta su drugi gresili, oni isto treba da se pogledaju u ogledalo i sami to spoznaju kao i ja". 

 

 

"Zaboravicemo" sve ovo sa novim potpisima, sa igrama repke na OI, pripremama klubova, nista se nece promeniti. Samo da sledece godine ne bude jos gore. A svi su izgledi da ce biti. 

Svaka cast! Od reci do reci sam saglasan sa napisanim. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mora sledece godine da bude gore, moze da bude i neznatno bolje pa kao klub nemamo perspektivu. Nama je potreban sveobuhvatni iskorak u EL, da bismo kao klub imali perspektivu u EL. Ako nam Motejunasove reci nakon osvojene ABA nisu dovoljne da se trgnemo onda ne znam. Mi, a moguce i komsije smo u EL samo jer nema Rusa. EL sa 18 klubova opstaje jer trenutno postoji 19 onih koji mogu da je igraju. Od tih 19 mi i komsije zavisimo od drzave, i jos jedno dve tri ekipe su kriticne. Vidimo da je Virtus upitan, Alba vec godinama na samom dnu. Sad se pojavio Pariz, kao 19 i Dubai kao 20, plus dve tri ruske ekipe. Dakle, bez nas i da finansijski dve ekipe ne isprate zahteve EL, EL ce sa rusima imati 18 u svako doba. Jos ako uspeju sa Londonom to je to. Da bismo bili uzeti u razmatranje nama svake godine treba bar 10k pretplatnih karata i puna Arena na svakoj utakmici. Da bi to imali, moramo biti konkurentni za play in do zadnjeg kola, plus se mora raditi na kulturi postovanja sezonaca. Vec sam pricao da mislim da treba da bude poseban ulaz za sezonce, gde bi sve islo brze kad je ulaz u pitanju i kad se naprave guzve. Sezonske moraju biti numerisane, kako bi sezonci uvek znali da ih njihovo mesto ceka i redari biti ti koji ako neko odbije da ustane istog udaljavaju iz Arene. Znaci ne pomeraju vec udaljavaju, jer jelte stoka nije za sportske priredbe, vec za tor. Nisi dovoljno kulturan da kad te neko zamoli da ustanes sa njegovog mesta, to i uradis, onda nisi ni za halu. Razne akcije sa sezoncima tokom poluvremena tipa sut sa pola terena uz nagrade sponzora ako se pogodi i slicno. Sve u svemu potreban nam je kulturoloski napredak, a na tome se mora raditi. Potrebno nam je da na utakmice dolaze porodice, deca kao buducnost kluba, potrebno je da se ljudi lepo osecaju nakon utakmice.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Oće biti Kalemegdana ljudi ja sam ubogi student u sred roka moram se organizovati

Koliko boravis ovde - dace te tvoji na transfer listu posle roka.

Uci, bre, da se usija stolica...

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro ciganijo moja! Šta znam, meni nekako lepo i što se ova sezona konačno završila i što smo ipak pokazali da smo bolji tim. Neka peva ova kuća! 🍀❤️

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kronostime said:

Koliko boravis ovde - dace te tvoji na transfer listu posle roka.

Uci, bre, da se usija stolica...

:classic_biggrin:

Id bre vežbam elektrotehniku već 20 dana znam napamet sve, nmg više da gledam te zadatke.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...