Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, Kooineeperk said:

 

Banovalo mi temu! 😄 

 

U dogovoru sa moderacijom, sacekacemo da prodje KLS, nije kao da ce da traje dugo. 

A kontam da je i moderaciji okej da se i ovde podkrade koji post o prelaznom roku dok se ne otvori ta tema

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Aj sto Sfero skolovao Zelimira, ali u kakvom su tek oni stanju kad su ometlani od realno slabijeg tima ( po kolicini talenta i fizikalijama , mada je voljni momenat bio daleko na strani KKCZa, valjda zato sto ima vise domacih i ta domaca baza je odradila svoje po ko zna koji put ) i realno KKCZ je ove sezone u vecini vremena licila na fucking sklopociju od tima, preskupo placenu, cak i ABA titula to ne moze da promeni, picvajz od skautinga sa Dozetom , Covicem i ostalima. 

ABA liga nista to ne moze da zamaskira, i dalje je to uprava zrela za remontazu i ta kakvu, epsku. 

 

Nece Zelimir uvek da bude na ovako niskoj razini sto se tice tima koji vodi, lani su zamalo dosli do Final 4, mozda i evro titule, tako da te price o njemu su smesne, jedan Exum novi da dodje, opet ce biti medju 8 najboljih u Evropi, toliko je tanka linija izmedju metle od KKCZa i final 4 Evrolige. 

 

Ipak, cestitke naravno Sferu i Nedovicu i Teu i ostalima, pa i upravi, ali da imaju minusa, imaju itekako, jednostavno nestrucnost prosto vristi iz ove uprave, mislim na sportski sektor, Covicu niko ne spori " fioke i dosijeJe " koje ima, ali ovde je fokus na sportski sektor i skauting, a on je sa nikad jacim budzetom, bio katastrofalan ove sezone, a i prethodnih. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Issey said:

Sumnjam da će otići Hanga, Deda i Mitar - imaju ugovore. Za Lazića ne znam...

 

Šta će biti sa Lazarevićem i Ilićem? Ilić ima ugovor... Tompkins?

 

Teo i Nedović ostaju.

 

Bolomboj i Jago imaju ugovore, valjda ostaju. Završiti Gidru što pre.

 

Ako dođu Vildoza i Plavšić (ako je tačno da su završeni), uz verovatno Dobrića, koliko uopšte ima prostora za neka zvučnija pojačanja?

 

Kapiram da za sad sigurno odlaze samo Smart, Tobi i Gile... 

‘de ne znaš za Lazića.. Neće Laza nidje.

Zalaganjem i zaslugama mislim da uopšte ne treba raspravljati.!

Uvek će biti mesta za neki defanzivni specijal Kepa 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Guru said:

Sezona nije gotova, još jedan trofej je u igri i ovaj put ćemo imati Partizan kao konkurenta za isti, tako da neće baš biti šetnjica kao prethodne dve godine. Ako smo u fazonu brojanja trofeja i toga da igramo ozbiljno do kraja, onda se ne sme bagatelisati sa završnicom nacionalnog prvenstva. 


ja sam ubedjen da se oni u KLS-u nece pojaviti. Bar ne u u punom sastavu kao kup sto smo igrali (ograniceni broj stranaca). 
Ne bi me cudilo da izgube od Mege npr.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Admiral said:


ja sam ubedjen da se oni u KLS-u nece pojaviti. Bar ne u u punom sastavu kao kup sto smo igrali (ograniceni broj stranaca). 
Ne bi me cudilo da izgube od Mege npr.

Mislim da pola njihovih igraca vise ne zeli mec da odigra ove sezone, a vrv ni Zoc ne zeli da ih gleda vise, ne bi me cudilo da ne igraju KLS

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elmulinho said:

Mislim da pola njihovih igraca vise ne zeli mec da odigra ove sezone, a vrv ni Zoc ne zeli da ih gleda vise, ne bi me cudilo da ne igraju KLS

Verovatno ni publika sa astronomskim cenama sezonskih karata ne zeli da gleda primadone 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MarioKempes said:

Kako nije skočio na kafanski sto, brate mili, reci da nisi gledao snimak sa proslave?

Gledao, ne jednom :lol_2: Ovo je bilo više onako opisno.

 

x7bTsI.gif 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Don Dusko said:

Otvorite prelazni rok temu. KLS cu da batalim.

 

Ne znam zasto imam utisak da ovog leta nece biti toliko atraktivna tema kao nekih proslih godina jer kostur ostaje.

Ima par nepoznanica u vidu Rokasa i TeTejca a obojica su izrazila zelju da ostanu.

Za Rokasa sam pisao jos i oko nove godine da bih ga ostavio jer se covek podredjuje timu i igra ono sta se od njega trazi. Igrac koji ce staviti timski uspeh ispred svog ega, radilica, pravi two way igrac a sut k'o sut, kvarljiva kategorija, nekad ce ubacivati bolje procente, nekad ne ...

Za ovog drugog ako cena nije prevelika a verujem da nije, igrac koji bi bio sasvim koristan kao backup za nekih 15-tak mpg ali uz procenu da li moze jos da se dobije od njega jer morace vise u el uz naravno dovodjenje startne pf opcije.

Kao sto je spomenuto i ja sam cuo za Gaucosa da je gotovo a taj koji mi je rekao je znao i da omane ali i da pogodi tako da verovatno ima istine.

Cini mi se da necemo dovoditi mnogo za sledecu sezonu.

 

1 hour ago, Admiral said:

Hladne glave.... kako bi ocenili ukupnu sezonu posle svih uspona , padova ?

 

Ako se sve uzme u obzir: ulaganja, promasena pojacanja, smena trenera,  -50 , 16.mesto, dva trofeja , metla....koju ocenu zasluzujemo?

 

Jbt kakva buckuris godina.

 

Sigurno da osvajanje Abe popravlja utisak ali razocaravajuca sezona u EL plus razna lutanja sa promasenim doselekcijama u sezoni kad se otpusti trener na pocetku sezone i jos dosta toga sta je sve vidjeno bila bi jedva neka prelazna ocena ali da sacekamo jos malo pa da damo konacni sud.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro ljudi, sinoc smo osvojili trofej, da se slegne sve barem jos par dana pa onda prelazni rok... Dal ste realni sa pojedinim komentarima. 😄 

 

Inace ja bi se prijavio za otvaranje te teme ukoliko je to vecini okej ili ako nije onda bi se prijavio kao jedan od kandidata ukoliko jos neko zeli, pa nek nas izglasaju demokratski. Svakako mislim da ne treba otvarati tu temu jos barem 5, 6 dana... Ne zbog Kls-a koji pocinje (svakako moze paralelno da se pise na 2) jer je on nebitan iz perspektive igramo El sigurno, ali ono kao mozemo da proslavimo titulu jos malo, da analiziramo ovu sezonu i da se izvuku neke pouke iz nje... Ivkova slava se slavila 3 dana, pa valjda ce ovo istorijsko ciscenje od 3-0 da se slavi barem toliko, *ebo vas prelazni rok. 😄 (evo i ja da opsujem sto se desava gotovo nikada i u rl)

 

Veceras, sutra, prekosutra kako budem uhvatio vreme idu analize sve 3 utakmice, Sferopulos je odrzao kosarkasku kliniku Zeljku i pritom ne mislim na motivaciono/psihloskom planu (a i tu je) vec pre svega taktickom, sto ofanzivnom, sto defanzivnom.

 

 

P.s. @Firga ako ti se vec ide sa foruma stvarno onda razumem, ali ako je zbog opklade, onda ne moras sto se mene tice sto sam ti vec i rekao, evo zamolicu te jos jednom ako treba da ne ides. Ja sam se kladio samo da bi potkrepio necim to u sto sam verovao i to je to, ne da bi neko isao sa foruma zbog mene, uostalom to je bio tvoj predlog a moj je bio dosta blazi. Svaka cast na hrabrosti da se kladis jer do sada je barem 10 njih izbeglo razne vrste opklada. Prvi su tu da ponavljaju neke svoje mantre a kad im ponudis opkladu da stanu iza tih svojih tvrdnji (u koje uglavnom ni oni sami ne veruju nego eto tako pisu iz neke dosade ili sta vec) onda se naprave tose i ne smeju da podnesu i neki smesan ulog tipa 3 meseca odsustva sa foruma... Toliko o tome. Mislim da se svi medjusobno trebamo kladiti u svakoj diskusiji ili raspravi i onda lepo kad neko bude izgubio po par puta pa bude odustustvovao po recimo po mesec dana ili vise sa foruma zbog toga, taj forumas bi sigurno razmislio neki naredni put da ce mozda prvo da skoci pa da kaze hop, ovako ide stara mantra pisemo jedno pa ako se ispostavi tako (esam reko) ako se ne ispostavno tako niko se nikom ne izvinjava i prave se tose i tako u krug... Mislim da su opklade dobra stvar i da se podigne kvalitet ove teme i tako bi ljudi barem malo promisljali i ne bi iznosili iste stavove po 100 puta, vrteli mantre i floudovali temu sa beskonacno istih komentara, vec lepo ima tamo neka opklada ceka se ishod dal sam upravu ili ne i to je to. Tako da predlazem forumasima, kladimo se i stojmo iza svojih tvrdnji, pa makar i izgubili, Zvezdasi ionako casno podnese poraze, nisu kao Zeljko. 🙂

 

P.s.s. @ćušpajz vracaj se! (nije ovo potpuna zadovoljstina bez tebe, meni barem...)

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Каже људска громада Жељко да 11. место и 16. место у ЕЛ нешто говори да је ту реч о озбиљној лиги, па онда питање за њега како коментарише прошлосезонску метлу Барселоне у Шпанији а Реал освојио ЕЛ то мора нешто да говори

Ma, treba ih pustiti da se teše kako zele i opravdavaju 0:3 kako im volja. Činjenica je da su oni seriju odigrali ocajno, a ovu treću utakmicu najgore. Nosioci su im zakazali, a nas su skoro stigli sa all-white domacom petorkom + Ponitka.

 

Mi smo odigrali solidno, timski jako i što je najvaznije nismo podlegli pritisku. Da smo izgubili bila bi ovo utakmica gde bi rekli, da ih nismo sad uspeli pobediti, kada bismo...?

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2024 at 4:44 PM, DameTime said:

 

A možda, samo možda je mislio na igru svog tima? 

Kontam da nakon konferencije sinoc, verovatno nije mislio na igru svog tima 😞

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Admiral said:

Hladne glave.... kako bi ocenili ukupnu sezonu posle svih uspona , padova ?

 

Ako se sve uzme u obzir: ulaganja, promasena pojacanja, smena trenera,  -50 , 16.mesto, dva trofeja , metla....koju ocenu zasluzujemo?

 

Jbt kakva buckuris godina.

Prelaznu. Ne više od toga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, drakon1 said:

Ma, treba ih pustiti da se teše kako zele i opravdavaju 0:3 kako im volja. Činjenica je da su oni seriju odigrali ocajno, a ovu treću utakmicu najgore. 

 

Budimo realni, covek sinoc nije znao sta prica, videlo se da je totalno razbijen (u sportskom, kosarkaskom smislu). Gomila nepovezanih misli, nedovrsenih recenica, skakanja sa teme na temu analogija bez analogije i proizvoljnih zakljucaka. Tesko je sebi, javnosti i navijavima priznati da si odgovoran sto ti ekipa cele godine izgleda kao na sinocnoj utakmici. Ali time se ne treba baviti ovde. Osvojili smo trofej u seriji u kojoj je sudjenje bilo i vise nego korektno (prijatno iznenadjenje!), atmosfera na oba terena cak i uljudnija nego prethodnih godina (izuzev onog skandaloznog pesnicenja i pevanja o tudjim zenama, ali to smo apsolvirali). Nekome ko bi gledao sa strane, oslobodjenom tenzije, skoncentrisanom na teren, ova serija ne bi cak ni zamirisala na nekakvu neizvesnost. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...