Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)

Prvo, šta je Lazarević radio na šuterskom treningu? 🤣

 

Sad malo ozbiljnije, liga se ne oseća odgovornim, onda nisu odgovorni ni za krađu parfema, kakve veze ima i to se desilo van terena.

Takođe onda neke budale mogu da prebiju ceo protivnički tim pre utakmice, a da se to opet ligu ne tiče?

Na sve ovo imamo primer iz NBA gde Ja Morant stavi na stori pištolj, koji je mogao biti i igračka i liga ga suspenduje. Takođe vrvt najbolji igrač koji igra Evropi igra za PAOK jer je suspendovan zbog nasilja koje se takođe nije desilo ni na terenu ni prema drugom učesniku koji je zbog istog možda sprečen da igra. Ovakvih primera je mnogo,  ali ako ne bude kažnjen to bi mogao biti gadan presedan. 

 

Edited by Teo
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

 


A Gurovic se bije na decijem  turniru…

 

gospode Boze sta se ovde sve moze procitati

Pa msm, ovde bas niko ne voli Gurovica, sta vise velike su antipatije prema njemu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Mi kao gospodski klub moramo da izadjemo i da ih razbijemo na terenu to je jedino prihvatljivo, nasilnicima ne sme da se popusta !

Gospodski klub koji ne garantuje bezbednost akterima utakmice koju organizuje...hmm hahahahah

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
10 minutes ago, Perkos2 said:

U samo dva dana Naneli udara protivnika, Kuruc napada Jovića a Lesor se tuče sa publikom u Solunu. Samo nabrajam činjenice ništa više.

Pa to samo moze da znaci da njihovo ponasanje nema veze sa Partizanom, jednostavno takvi ljudi.

Edited by feanorlfc
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mrk said:

Gospodski klub koji ne garantuje bezbednost akterima utakmice koju organizuje...hmm hahahahah

 

1 hour ago, Barkley#34 said:

Šta misliš o tome da odeš da vadiš patku i glumiš nevinašce na drugom mestu a ne na ovoj temi?

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, feanorlfc said:

Pa to sa moze da znaci da njihovo ponasanje nema veze sa Partizanom, jednostavno takvi ljudi.


ma ne… odkud ti ta pomisao…

 

zajednicko svim tim igracima da ih je trenirao Zeljko Obradovic… 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Previše očekujete. Da li mogu na prstima jedne ruke da se nabroje svi na forumu sa obe strane koji veruju da će klub suspendovati igrača u ovom trenutku? Ne postoji ni promil šanse za tako nešto. I tu se svaka priča o sportu završava. 

O ABA ligi neću ni raspravljati. Ona je sahranjena samo još nije zatvoren sanduk. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Yabuseleu zeleli smrt, velicaju potez Nanelija. 
 

A i sam JN… ima 35 god , iskustvo i sjajnu karijeru iza sebe. Kako tacno dozvolis sebi ovo, pred potencijali 5 mec? 
 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jel mogu da nazovem Nanelija kako zasluzuje ili cemo opet sve uvijati u oblandu. Dugo ne pamtim neku ekipu pune mrznje prema protivniku kao ekipa Partizana. Ovaj napad je za momentalnu suspenziju

  • Like 30
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, Admiral said:

Yabuseleu zeleli smrt, velicaju potez Nanelija. 
 

A i sam JN… ima 35 god , iskustvo i sjajnu karijeru iza sebe. Kako tacno dozvolis sebi ovo, pred potencijali 5 mec? 
 

 

Nemoj da smo licemerni. Odlično znamo kakav potez i šta je uradio taj Jabusele a mi smo mu skandirali njegovo ime kasnije. Jezivo je gde je sve ovo otišlo. Ovo više nema veze sa sportom i fer plejom. A još jezivije što niko ne odgovara za svoje postupke. Tu mislim na sve u društvu i sportu. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ScepanScekicSto said:

 


A Gurovic se bije na decijem  turniru…

 

gospode Boze sta se ovde sve moze procitati

Baš si u pravu, svašta se može pročitati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Taj čudesni snimak koji se čeka može da promeni stvari po Nanelija samo ako je Lazarević sam pao i povredio se. U suprotnom, tj. ako je udarac zadao Naneli, snimak po pitanju kazne za njega ne znači mnogo, sve i ako je Lazarević prvi udario. To samo znači da i on (Lazarević) mora da bude kažnjen. Ne abolira Nanelija, jer pravilo "ko je krenuo prvi" može da važi u školskom dvorištu, može i u navijačkom prepucavanju na forumu, ali u pravu ne važi.

Edited by MarioKempes
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Al' najjača mi stara šipkaško-džukačka relativitizacija, pa čekajte drugu stranu  jer možda ga je nečim isprovocirooo. Baš se vidi maligni uticaj raznih internet budaletina i pošasti koje su već opšte prihvaćene kao eto nažalost deo nas. 

 

Sve i da mu je Lazarević prišao i na uvce obećao kontra davljenje, druže nemaš pravo na udarce. Nemaš. Trash talk postoji i u vožnji po gradu a ne košarci. Zato je Nba majka košarke. Prva jaka opomena pa kenselovanje svih šatro gangstera bez mozga. Bez grama popuštanja. 

 

Edited by Molina23
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MarioKempes said:

Taj čudesni snimak koji se čeka može da promeni stvari po Nanelija samo ako je Lazarević sam pao i povredio se. U suprotnom, tj. ako je udarac zadao Naneli, snimak po pitanju kazne za njega ne znači mnogo, sve i ako je Lazarević prvi udario. To samo znači da i on (Lazarević) mora da bude kažnjen. Ne abolira Nanelija, jer pravilo "ko je krenuo prvi" može da važi u školskom dvorištu, može i u navijačkom prepucavanju na forumu, ali u pravu ne važi.

 

Ovo je Srbija.

 

Naneli ce igrati.

 

Navijaci ce mu pevati.

 

Nema suspenzije.

 

Deal with it.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Jel mogu da nazovem Nanelija kako zasluzuje ili cemo opet sve uvijati u oblandu. Dugo ne pamtim neku ekipu pune mrznje prema protivniku kao ekipa Partizana. Ovaj napad je za momentalnu suspenziju

 

Ja se plasim da napisem bilo kakav komentar, prosli put sam banovan jer sam napisao da Covic spremi pionir za finalnsu seriju.
Po meni je ovde ABA kao organizacija i sudije zestoko zakazale, posle onog davljenja bih dobio suspenziju u bilo kojoj ligi na ovom svetu ovde se to nije ni uzimalo u obzir, cak je i nagradjen od sudija sa obostranom tehnickom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Molina23 said:

Al' najjača mi stara šipkaško-džukačka relativitizacija, pa čekajte drugu stranu  jer možda ga je nečim isprovocirooo. Baš se vidi maligni uticaj raznih internet budaletina i poštasti koje su već opšte prihvaćene kao eto nažalost deo nas. 

 

Sve i da mu je Lazarević prišao i na uvce obećao kontra davljenje, druže nemaš pravo na udarce. Nemaš. Trash talk postoji i u vožnji po gradu a ne košarci.

 

Potencijalni zamah Lazarevica i nije bas zanemarljiv, ali iskreno od njega to ne očekujem pre ce biti nesto verbalno i to je to, samo da nije rasizam...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...