Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

navodno je Lazarevic upitao "gospodina" zasto ga je davio u proslom mecu.

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4391965/dzejms-naneli-davio-stefana-lazarevica

Sve je navodno krenulo od toga kada je Stefan Lazarević tokom kratkog razgovora upitao Nanelija zašto ga je davio u prethodnom meču, da bi ga Amerikanac potom udario u glavu.

 

https://www.sd.rs/sport/kosarka/skandal-u-areni-naneli-udario-stefana-lazarevica-foto-2024-05-19

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, crni_bombarder said:

Igraci Partizana su dosta bliži navijacima nego vaši igraci, e sad vrlo verovatno da to stvara još veću mržnju prema vama, a mrznja je nažalost na istorijskom maksimumu( sto se navijača tice)...

 

 

Jednom rečju država ovo pusta, Vucicu nova žarišta odgovaraju a materija nažalost ima.

Kakvi navijači kakva bliskost. Oni su profesionalci kojima je ovo posao i koji tako treba da se prema njemu odnose. Ne znaju reč srpskog, ali eto mrze. Pojedinci su igrali u zvezdi pa se nisu ovako ponašali. (Panter,Lesor) ...i šta sad, oni su veći grobari od Andjusica recimo, vise im je stalo do KKP?.

 

Ne, nego imaju tu agresiju koju niko ne kontrolise, gde pribegavaju nasilnom ponašanju jer im klub i trener to dopuštaju.  

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Има ли још коректних Звездаша да се ложе на коректне изјаве Жељка, Нанелија, Аврамовића...

Porediti Nanelija, Lesora ili Ledeja sa Avramovicem ili bilo kojim drugim domacim igracem je blasfemija.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Sta ti je Avramovic sad skrivio da ga stavljas u isti kos sa ovom dvojicom

Где сам га окривио за било шта? Само говорим то да се овде једва чека да неко са њихове стране изјави нешто у чему врло брзо демантује себе или је и раније већ демантовао

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine Panter sa Realom, sad Naneli, u medjuvremenu more pokazivanja srednjeg prsta, Panter, Madar, izjava cak i kada odu odavde Lesor, zaletanje da se nabada publika Naneli,pa opet Lesor i Petrusev itd itd...

 

Nije bitno sta rade uprave, sta rade navijaci, momci koji su na terenu su neki uzor valjda, deci mladima, sportisti.

Ja mogu da razumem da imas u ekipi jednu ludu glavu, kojoj se desi eskalacija jednom u toku sezone, ali ovo sto se desava preko puta sa dostinom njihovih igraca nazalost nije slucajno

 

2 minutes ago, Nini3112 said:

Navodno ABA liga se izjasnila da to nije njihov problem jer se desilo van parketa...

Sta reci

Laicki, vise je problem za policiju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Navodno ABA liga se izjasnila da to nije njihov problem jer se desilo van parketa...

Sta reci

 

U prvi mah stavih smeska ali je to zapravo tacno. Ovo je stvar za policiju i klub KKP.

E sad sto ni policija nista ne cinj to je druga stvar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Navodno ABA liga se izjasnila da to nije njihov problem jer se desilo van parketa...

Sta reci

super, onda je na MUP-u da ga privedu i kao svakog obicnog gradjanina drze 10-ak sati na saslusanju. Bude li negodovanja, oduzme se radna dozvola i cao.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Navodno ABA liga se izjasnila da to nije njihov problem jer se desilo van parketa...

Sta reci

“ a iz Partizana pripremaju saopštenje i video snimak na kome se vidi da je Naneli prvi napadnut i da je bilo u samoodbrani”….

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Navodno ABA liga se izjasnila da to nije njihov problem jer se desilo van parketa...

Sta reci

Moguće, mada mi ne zvuči logično. Zamišljam da igrači Barse dobiju batine u hodniku Arene, a EL kaže: ne znamo mi ništa, nije bilo na parketu. Hau jes nou...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzakala said:

Prosle godine Panter sa Realom, sad Naneli, u medjuvremenu more pokazivanja srednjeg prsta, Panter, Madar, izjava cak i kada odu odavde Lesor, zaletanje da se nabada publika Naneli,pa opet Lesor i Petrusev itd itd...

 

Nije bitno sta rade uprave, sta rade navijaci, momci koji su na terenu su neki uzor valjda, deci mladima, sportisti.

Ja mogu da razumem da imas u ekipi jednu ludu glavu, kojoj se desi eskalacija jednom u toku sezone, ali ovo sto se desava preko puta sa dostinom njihovih igraca nazalost nije slucajno

 

Laicki, vise je problem za policiju

Da mozda imaju vise od osnovno skole a samim tim i razvijeni IQ, vjerovatno bi bilo kako kazes.

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam nešto da napišem, ali sam sačekao par minuta i malo se smirio. 

Jedino što sada imam da kažem je - jebote koliko je sve ovo tužno.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, Abizolirni said:

super, onda je na MUP-u da ga privedu i kao svakog obicnog gradjanina drze 10-ak sati na saslusanju. Bude li negodovanja, oduzme se radna dozvola i cao.

Ma koji mup. Pa imao si primer Ljajića iz Pazara, koji mrtav pijan veče pre utakmice u Pančevu pravi haos u hotelu, gde fizički ugrožava radnika l, I ništa, uredno juče na klupi za rezerve.

Ne smeš da ih takneš. Odmah bi se oglasile ambasade i ostali za prava. Svi imaju veća prava od nas samih. A nas i za naša prava ko jbe. Prošle godine petrusev, ove Lazarević.

 

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Da potvrdim i ja informaciju mog druga @Mile1 - Vildoza je done deal, uz Plavsica koji je jos u februaru bio zavrsen, sto sam tad i napisao. I dodatak da ce Nikola Djurisic direktno u NBA, jebiga. 

Edited by Markoss
  • Like 21
  • Thanks 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Da potvrdim i ja informaciju mog druga @Mile1 - Vildoza je done deal, uz Plavsica koji je jos u februaru bio zavrsen, sto sam tad i napisao. I dodatak da ce Nikola Djurisic direktno u NBA, jebiga. 

A Colson jel blizu?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Ma koji mup. Pa imao si primer Ljajića iz Pazara, koji mrtav pijan veče pre utakmice u Pančevu pravi haos u hotelu, gde fizički ugrožava radnika l, I ništa, uredno juče na klupi za rezerve.

Ne smeš da ih takneš. Odmah bi se oglasile ambasade i ostali za prava. Svi imaju veća prava od nas samih.

 

To je ona floskula i poznata recenica s konferencija za medije koja se vuce vec xy godina i svaki trener s druge strane brda je spominje a igraci je prihvataju ( prije par dana i Panter ponovio ) treba da izginemo kao da je rat. 

E dok je tako, i ovoga ce biti. Ne, niko od ucesnika nije kriv... eto ponijela atmosfera, veliki pritisak itd...

Link to comment
Share on other sites

Ma samo postupas kao sa svakim džiberom. Pozoveš panduriju, lagano na saslušanje, klasično mlatretiranje, čekanje u hodniku par sati, pa onda da mu se dežurni usere u život zato što on mora da dolazi nedeljom zbog njega, pa onda stranac na prinudnom radu u Srbiji, pa onda advokati, pa ozljedne liste, zadrzavanje u prdekani zato sto je strani drzevljanin ( da ne bi zapalio) i zato sto je nedelja, pa sudjenje u ponedeljak mozda, pa svjedoci, izjave....ma ima toga koliko hoces...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako nam je fizički napadnut igrač na treningu onda KKCZ mora da traži od svih državnih organa apsolutnu bezbednost ekipe ili da ne izađe na teren. Neka odred specijalaca čuva ekipu od dolaska u Arenu pa sve tokom utakmice i posle do odlaska iz Arene. Ovo je posao i za državne organe koji su prošle godine prećutali napad na Petruševa ali sad se mora reagovati i dati do znanja stranim igračima da ne mogu bez posledica da tuku građane Srbije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Da potvrdim i ja informaciju mog druga @Mile1 - Vildoza je done deal, uz Plavsica koji je jos u februaru bio zavrsen, sto sam tad i napisao. I dodatak da ce Nikola Djurisic direktno u NBA, jebiga. 

Steta za Djurisica sto ga nismo makar 2 sezone da odradi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, PERICA!!! said:

Ma samo postupas kao sa svakim džiberom. Pozoveš panduriju, lagano na saslušanje, klasično mlatretiranje, čekanje u hodniku par sati, pa onda da mu se dežurni usere u život zato što on mora da dolazi nedeljom zbog njega, pa onda stranac na prinudnom radu u Srbiji, pa onda advokati, pa ozljedne liste, zadrzavanje u prdekani zato sto je strani drzevljanin ( da ne bi zapalio) i zato sto je nedelja, pa sudjenje u ponedeljak mozda, pa svjedoci, izjave....ma ima toga koliko hoces...

Vaaaaaži… Eto  Nanelija večeras na parketu sa sve salvom aplauza kada bude izlazio na teren

  • Like 7
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

Ma samo postupas kao sa svakim džiberom. Pozoveš panduriju, lagano na saslušanje, klasično mlatretiranje, čekanje u hodniku par sati, pa onda da mu se dežurni usere u život zato što on mora da dolazi nedeljom zbog njega, pa onda stranac na prinudnom radu u Srbiji, pa onda advokati, pa ozljedne liste, zadrzavanje u prdekani zato sto je strani drzevljanin ( da ne bi zapalio) i zato sto je nedelja, pa sudjenje u ponedeljak mozda, pa svjedoci, izjave....ma ima toga koliko hoces...

I onda dodje kolonijalni upravnik udari šakom od sto, pa mu se preCednik još javno izvini zbog torture...

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Petar1995 said:

A Colson jel blizu?

 

To ce Mile da kaze, a ja cu da kazem da ce Milos Teodosic i sledece sezone nositi dres Crvene zvezde. To je saopstio Covicu nakon ove druge utakmice protiv Partizana. 

 

Sad gledam u @Guru koji cita ovaj post i prolazi mu kroz glavu trio plejmejkera - Vildoza, Teodosic, Jago, uz Nedovica na dva. 

  • Like 11
  • Love 10
  • Ha-ha 24
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...