Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, No name said:

Slažem se , i finansijski itekako. Pošto je očigledno da Imaju pare, pa ih rasipaju na ispušene muštikle, talente od 28 g, dede, babe, I ostale bezveznjake, uključujući i strance koji su čak i gori od domaćih igrača (tobi, gilespi) , onda i finansijski kazniti, kao npr Teodosica za onu cirkusku predstavu.

 

 

Vala bas. Evo dobrog komsijskog primera, manje baba ili penzionera pred umorom, pa i rezultati pokidali. A jos je i Zeljko u izboru EL za najkorektnijeg trenera sezone. Banja brt 👌

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Hahahah glup potez sinoć, ali ipak

 

 

Kakva je to glava...

Samo sam se nadao da nece nabosti sudiju... Bila bi bas ozbiljna mrlja na njegovu karijeru.
Sad kad se gleda deluje i komicno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, NikolaTest said:

Samo sam se nadao da nece nabosti sudiju... Bila bi bas ozbiljna mrlja na njegovu karijeru.
Sad kad se gleda deluje i komicno.

 

Isto brate, samo gledam kako ide za sudijom koji mu je pokazao prvu tehničku, čovek se povlači a on za njim, niko od saigrača da ga povuče nazad... Srećom se drugi sudija umešao i stao između njih. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikolaTest said:

Samo sam se nadao da nece nabosti sudiju... Bila bi bas ozbiljna mrlja na njegovu karijeru.
Sad kad se gleda deluje i komicno.

Ja bih rekao da je bas steta sto ga nije povredio, dobio bi karijerni plus kod svakog postenog coveka. Ionako se odmetnuo, igra kad mu se hoce, pa bi takav potez bio u skladu s ovosezonskim likom i delom. Pravi nacin da okonca karijeru, a neko kao ja da mu s ushicenjem pamti nesportski a tako predivan potez. Nabadaj, nabadaj, Teo brate, nabadaj!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Koliko smo tacno dana prosle godine cekali na mec sa Partizanom?

 

Poslednju smo odigrali 17. Aprila bili pa onda plej of 28. Aprila pa 8. Maja pa 14. Maja pa pa 23. Maja i onda tek 13. Juna.

 

Ludilo.

 

Znaci pauza 11 dana pa jos 11 dana pa jos 6 dana pa jos 9 dana i onda cak jos 20 dana.

 

Zato smo i izgubili titulu, pre ove pauze od 20 dana smo bili u brutalnoj formi i igrali najbolju kosarku u sezoni a i tu su dosta pauziralo al sto je previse, previse je.

 

Ne znam da li ima igde slucaj iz bilo koje druge lige ikada u istoriji kosarke da su pravljene ovolike pauze u plej ofu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, DameTime said:

Hahahah glup potez sinoć, ali ipak

 

 

Kakva je to glava...

Izlupa pola kafane svesno u nekom svom pravedničkom besu, svesno i plaća apsolutno sve od prateće staklarije do pevaljkinih novih sisa. Ne kaje se, opet bi.

 

Gospodin Valjevac, kolorizovano.

Edited by Molina23
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

 

Zato smo i izgubili titulu, pre ove pauze od 20 dana smo bili u brutalnoj formi i igrali najbolju kosarku u sezoni

 

Ti si sjajan majke mi hahahah

Ne čitam ti upise jer imam Anu Karenjinu i kod kuće (samo je ona malo zanimljivija) , pa ne znam dal si ovo nekad i pre rekao al ovo mi deluje kao jedna od onih situacija da dovoljno puta izgovorena laž postaje istina, tj ti bi voleo da postane 

 

12 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ne znam da li ima igde slucaj iz bilo koje druge lige ikada u istoriji kosarke da su pravljene ovolike pauze u plej ofu. 

Ne moraš da tražiš druge lige, u istoj toj se desilo samo par godina unazad (i to duža pauza) pa je titula opet završila kod najbolje ekipe (IMO)

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

To nije tacno. Mozda malo bolje da pogledas snimak.

 

Mnogo su se potrudili 🤪

 

 

Na 00:47 pošto su videli da je vrag odneo šalu i da će možda krenuti fizički da se obračunava, malo su se umešali. Zatim ga o5 puštaju da nastavi ka sudiji iako već ima tehničku.

 

Kao što rekoh, niko od saigrača da ga povuče nazad, dakle svršen glagolski oblik; neko da ga obuzda i smiri. Branko Lazić kao kapiten najopušteniji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shikamaru said:

Ti si sjajan majke mi hahahah

Ne čitam ti upise jer imam Anu Karenjinu i kod kuće (samo je ona malo zanimljivija)

 

Uvek ide ista matrica. Potiskivanje pa ismevanje i nipodavstavanje. Gotovo uvek i tako u krug vec evo 2 godine sa svakim ko pocne da mi replicira. Na prste jedne, mozda dve ruke da se nabroje ljudi kojo u diskusiju sa mnom udju dobronamerno.

 

10 minutes ago, Shikamaru said:

pa ne znam dal si ovo nekad i pre rekao al ovo mi deluje kao jedna od onih situacija da dovoljno puta izgovorena laž postaje istina, tj ti bi voleo da postane 

 

Mislim da imam pravo na svoje misljenje. Moje misljenje je da je to kljucni razlog zasto smo izgubili titulu. Pre toga smo igrali brutalnu kosarku, vezali 5 pobeda u El od cega smo recimo dobili Olimpijakos koji je bio 1. na tabeli kao i Fener koji se borio za svoju poziciju, ako planiras da mi pises da je bilo nebitno jer smo tad izgubili matematicke sanse, dakle tim timovima je trebala pobeda itekako i igrali su na maksimumu, a Barcokas je bio frustriran dosta i ovog leta je izjavio da mu je najteze gostovanje u Evroligi bila Zvezda.

 

Nakon El smo lagano dobili Zadar u 2 meca ukupno preko 40 razlike a Buducnost sa preko 70 razlike u polufinalu u takodje 2 meca, dok ste vi kiksnuli i protiv SC Derbija i protiv Cedevite. Zatim ste imali vise nego dovoljno vremena da se regenerisete dok je nas pauza unistila.

 

Mozda ne mozemo da tvrdimo ko je u pravu jer je prica sta bi bilo kad bi bilo ali izneo sam ti argumente za koje smatram da su bili kljucni razlozi zasto je Partizan uzeo titulu. Naravno da ima i do toga zato sto su igrali dobro niti taj deo osporavam, vec procentualno u najvecem delu mislim da je zbog toga i prosto sam ubedjen sam u to, a ti ako imas kontra argumente tu sam da saslusam i da ih ne ismevam.

 

24 minutes ago, Shikamaru said:

Ne moraš da tražiš druge lige, u istoj toj se desilo samo par godina unazad (i to duža pauza) pa je titula opet završila kod najbolje ekipe (IMO)

 

Zato sam i naglasio druge lige jer znam da je to bio slucaj vec 1. u Aba ligi ali ne pre par godina nego malo vise od toga i nisu bile ovolike pauze sveukupno ali da bila je 1. duza. O tome ko je bio bolja ekipa, formalno Partizan ali nisu bili isti uslovi spremanja zbog ogromnih pauza. Pre finala je u derbijima bilo 3-2 za nas te sezone a ukupno na kraju 10-10. Predstavljas kao da je to Zvezda-Mega pa ste kao bili ne znam kolko bolji.

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djura.net said:

Uopste nije nemoguce da mu je ovo poslednja utakmica u EL, tako da se bas lepo odjavio. Magija.

Sjecas se kako se Zidane odjavio?😀 svakako da mu nije poslednja sezona jer ili ce ovdje ostati ili ce otici da igra u neki EL klub. Svakako ne brini, gledaces ga jos u EL. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djura.net said:

Secam se kako se Zidan odjavio, a I kako se Bjelica odjavio. Dziberluk, nemam drugu rec za ljude koji tako okoncavaju svoje karijere.

I opet Zidane svi pamte kao najboljeg veznjaka svih vremena, Bjelicu kao fenomenalnog igraca a tako ce i Teodosica, kao genija i madjionicara sto i jeste nesumnjivo.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bas lepo provociras, ali nista nece ponistiti to da je tvoj cenjeni trener sa lepim budzetom doziveo fijasko ove godine.

 

2 minutes ago, Kankkunen said:

Mržnja je baš zahebana rabota i veliki teret ... 

 

:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim način da mi napravimo zaokret ako covic ostane i ponovo dobije priliku da selektira i vodi tim. 

Pa nije slučajno tu Sveropulos. Covek čuti i klima glavom,  a takvi i trebaju covicu.

Ako mislimo i ole nešto, mi ne smemo ostati sa ovolikim brojem domaćih igrača koji pri tom nemaju nikakav kvalitet.

Na sta ovo liči? Dovedeš tobija i gilespija i onda igra mitrovic , deda i ostala bratija. Pa onda ide izgovor, pa evo doveo sam stranca , ali evo vidite bolji je Luka, Deda,Despot....A kakvog je doveo stranca manje je bitno.

 

Teodosic ne sme ostati ili ako ostane da se uzdamo u njega. Covek je penzioner ulazi u 38 godinu, i hoće da bira utakmice i da igra kad on hoće. Tim koji pretenduje na visok plasman to sebi ne sme da dozvoli. Da li treba da gledamo u pasulj,  I da pitamo lokalnog  vrača, da li je on voljan da se udostoji da izadje na parket?

Zato i kažem...u najmanju ruku 3 opcija,gde ne očekuješ nista pa kad mu se cefne da igra neka igra.

 

Nedovic isto. Nema on loše brojke  ,  može on da pripomogne, ali se uzdati u njega je ludost. Totalno nesiguran igrač, koji pri tom nije lider ni ti može da nosi tim. Druga opcija u ekipi da, samim tim smanjiće se pritisak sa njega i očekivanja pa mozda i zaigra još bolje kad se to smanji.

Naravno potrebno je i smanjiti plate jer bi se delovi njihovih velikih plata morali preusmeriti na nosioce koji bi preuzeli uloge.

Ono što je potrebno takodje je da se pomoćnom osoblju na terenu pre svega Lazicu,Davidovcu,Mitrovicu, drastično smanji minutaza...Davidovac igra po 20 min i to je konstantno  problem, u oba pravca.

Treći činilac je raspodela minuta. Sve se svodi da se niko ne umori i da se ravnomerno to raspodeli na terenu bez obzira na kretanje rezultata. Kao po šablonu recimo Lazic mora da igra 20 min i on će tu svoju u unapred zacrtanog minutazu ispuniti.

Nekad imam osećaj i da dovedemo Luku Doncica da bi se i njemu smanjila minutaza na 22-23 min dok bi ostatak pokupio Lazic I slični. 

Ne pamtim kad je neko odigrao po 30 min ili ako jeste da je to retkost. 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, No name said:

Teodosic ne sme ostati ili ako ostane da se uzdamo u njega. Covek je penzioner ulazi u 38 godinu, i hoće da bira utakmice i da igra kad on hoće. Tim koji pretenduje na visok plasman to sebi ne sme da dozvoli. Da li treba da gledamo u pasulj,  I da pitamo vraćene, da li je on voljan da se udostoji da izadje na parket?

Zato i kažem...u najmanju ruku 3 opcija,gde ne očekuješ nista pa kad mu se cefne da igra neka igra.

Milos Teodosic odigrao od 1 do 21 kola EL gdje je 20 i 21 kolo protiv Asvela i Milana odigrao povrijedjen jer je odigrao nebitnu utakmicu u Ljubljani protiv CedOli i utakmica koja nam je sjebala i matematicke sanse da nesto i uradimo u EL.

 

Milos Teodosic do duela sa CedOli odigrao 12 od 14 utakmica u Aba ligi, propustio duele sa CedOli u 2 kolu i sa Splitom u 13 kolu.

 

Mozda da se na Milosa Teodosica nije svalila sva odgovornost u trenutku kada je doslo do izrazaja cirkusant Shabazz i kada smo poceli da se povredjujemo pa tako i zamena za Shabazza se povrijedila, mislis da bi Teodosic propustao meceve? Covjek igrao utakmice povrijedjen, kup je igrao povrijedjen ali naravno sve je to sada nebitno jer je birao utakmice u situaciji kada smo izduvali u EL. Bas je prebitno bilo da igra protiv Reala. Bitnije je bilo da bude tu protiv Baskonije ili Zalgirisa ili Makabija recimo ali je tada bio povrijedjen ali jbs povrede, jel tako?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Milos Teodosic odigrao od 1 do 21 kola EL gdje je 20 i 21 kolo protiv Asvela i Milana odigrao povrijedjen jer je odigrao nebitnu utakmicu u Ljubljani protiv CedOli i utakmica koja nam je sjebala i matematicke sanse da nesto i uradimo u EL.

 

Milos Teodosic do duela sa CedOli odigrao 13 od 15 utakmica u Aba ligi, propustio duele sa CedOli u 2 kolu i sa Splitom u 13 kolu.

 

Mozda da se na Milosa Teodosica nije svalila sva odgovornost u trenutku kada je doslo do izrazaja cirkusant Shabazz i kada smo poceli da se povredjujemo pa tako i zamena za Shabazza se povrijedila, mislis da bi Teodosic propustao meceve? Covjek igrao utakmice povrijedjen, kup je igrao povrijedjen ali naravno sve je to sada nebitno jer je birao utakmice u situaciji kada smo izduvali u EL. Bas je prebitno bilo da igra protiv Reala. Bitnije je bilo da bude tu protiv Baskonije ili Zalgirisa ili Makabija recimo ali je tada bio povrijedjen ali jbs povrede, jel tako?

Nije

Link to comment
Share on other sites

Javljaju se pajaci, cirkuzanti, mediokriteti, pisu po tviteru da zavrsavamo Dimitrijevica iz Uniksa. Dobro je pa su napisali Dimitrijevic a ne Sejn Larkin da nas zamajavaju. 

 

Sto bi Zeljko Pantic rekao, dodji, na moju rec Sejne, bice ludilo(video si sinoc preko rezultata do Tea 😂)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...