Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 hours ago, СтелаРоса said:

Covic gostovao na K1 kod Kalinica i Popa, javio se neki gledalac i rekao da ga on i drustvo zovu "teča" iz milosti. Moj predlog je ako zelite da ga i mi tako ovde zovemo, bas mi je kul.

Neki ga zovu i "kume". :classic_biggrin:

 

26t263I.gif

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, srlepajce said:

 

Ovo nije ni smesno vise. Ovo je tragedija teska. Teo magija, teo bog. Covic legenda, Nedovic doktor, Mitar Ajnstajn. Sledece godine samo dodati Apica, Ristica, Plavsica, Djurisica, Dobrica i mozda jos nekog centra, Raduljica kida u Marusiju. Eventualno jednu gotovu el zvezdu u teskom padu za zamazivanje ociju i vozi jos jedan krug. Ponovo je Covic legenda, Teo madjija itd itd. MA DOKLE BRE VISE.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, deez nuts. said:

Ja molim igrace Zvezde da izgube sutra trojkom u poslednjoj sekundi sa pola terena preko 3 ruke ako mogu,

Ako ne mogu, onda neki drugi put, kad budu mogli.

To moze samo sutra i samo ako tom trojkom bude -1 na kraju za Efes.

 

On other news: Izgleda da smo previse ludovali. Ulazi nam Barca u igraca...

 

https://x.com/DAlessandro_LU/status/1777998555917017147

Edited by drakon1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drakon1 said:

To moze samo sutra i samo ako tom trojkom bude -1 na kraju za Efes.

 

On other news: Izgleda da smo previse ludovali. Ulazi nam Barca u igraca...

 

https://x.com/DAlessandro_LU/status/1777998555917017147

Njegov odlazak u Barsu zavisi od Kalinića. Sve su jači signali da će Kalinić kod nas. Zato nećemo produžiti Rokasa. U tom slučaju Odzeleje ide u Barsu. Mi ćemo na kraju da izvisimo za Kalinića i izgubiti Rokasa a doći će Dobrić kao prvo krilo sa pričom da nije bilo bolje opcije na tržištu. 

Edited by Čočo
  • Like 12
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Topgun said:

Ja koliko znam Kalinic nije psihicki bolesnik, tako da sansa da dodje u cirkus frankenstajn i najblamantniji tim u istoriji El je ravna nuli.

 

Ne mrači

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Topgun said:

Ja koliko znam Kalinic nije psihicki bolesnik, tako da sansa da dodje u cirkus frankenstajn i najblamantniji tim u istoriji El je ravna nuli.

Realno, brat nije bas ni zdrav, tako da je mogucnost sasvim realna 👌

  • Like 9
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Topgun said:

Ovo nije ni smesno vise. Ovo je tragedija teska. Teo magija, teo bog. Covic legenda, Nedovic doktor, Mitar Ajnstajn. Sledece godine samo dodati Apica, Ristica, Plavsica, Djurisica, Dobrica i mozda jos nekog centra, Raduljica kida u Marusiju. Eventualno jednu gotovu el zvezdu u teskom padu za zamazivanje ociju i vozi jos jedan krug. Ponovo je Covic legenda, Teo madjija itd itd. MA DOKLE BRE VISE.

Naravno da je Teo i magija i Bog i Otac košarke i u ovim godinama i obe ruke dižem da odigra još jednu sezonu u Zvezdi. Za ostalo se slažem sa tobom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Uzeli kup,prvi u aba ligi,nismo prošli u euro ligi,al eto nije ni Partizan(nadam se da se sutra nećemo nešto glupirati) i kod nas samo crnilo na temi,i i dalje za komšije pozitivno,bili su u igri 3-4 kola duže od nas,a da ne spominjem da su imali i veći budzet..al bitno da je kod nas crno sve..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mille plateaux said:

Realno, brat nije bas ni zdrav, tako da je mogucnost sasvim realna 👌

Jeste legenda malo lud, ali je dovoljno zdrav da onaj put objavi sta treba pred izbore. Tako da u mojim ocima je itekako psihicki zdrav. Tako da ne vidim opciju da dodje u cirkus frankenstajn colorado medrano.

9 minutes ago, Kankkunen said:

Ovde je to poželjno, što više pljuvačine to bolje ... bruka od teme. :smiley26:

A sta tacno treba da bude, s obzirom sta je Covic napravio od kluba ? 

Link to comment
Share on other sites

Nikakvog mracenja nema kod mene samo zdravorazumsko razmisljanje. Dovoljno je Covic zamracio sve vec, da mnogi nista ne vide. Pomracenje sunca je napravio totalno, ali je kreirao i svoj imaginarijum i bacio koske u koje ljudi veruju. Al dobro zivimo u DeMoKrAtIji pa ljudi imaju izbor svoj...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...