Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

29 minutes ago, Sinisa85 said:

 A Topić puna 3 mjeseca.

Ja sam cuo da Topica spremaju za Efes. Da je trenirao kontakt igru sa juniorima ali da je poceo i sa treninzima sa prvim timom.  Izvor iz kluba.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Topić je završio sa oporavkom. On je fizički zdrav, koleno je oporavljeno u potpunosti. Sad je na klubu da proceni kad će krenuti sa treninzima i povratak na teren. Verovatno se radi na jačanju mišića i tela zbog dugog odsustva treninga. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Every game matters Every game matters Every game matters Every game matters Every game matters Every game matters Every game matters  Every game matters Every game matters Every game matters Every game matters Every game matters  Every game matters Every game matters Every game matters !

  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Nasu igru cu i progutati nekako veceras ali Delije necu....

Jedina utakmica koju svojom voljom ne gledam u hali, cirkus.

 

Pre par sezona Slukas daje koš sa otprilike pola terena na kraju četvrtine oni pevaju neku Olimpijakosovu pesmu i to još bio egal. Sreća zakasnio je sa tim šutem pa nisu priznali.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Nasu igru cu i progutati nekako veceras ali Delije necu....

 

3 minutes ago, Урош19 said:

Jedina utakmica koju svojom voljom ne gledam u hali, cirkus.

 

Iako je ovo trebao da mi bude comeback u halu posle duzeg izostanka, iako se nisam milio prizoru Dileja i Kati magiko, spasao me je tata deteta koje bas veceras slavi rodjendan... Ili je grobar ili samo ne prati kosarku 😄 

 

Nije mi nesto krivo zbog toga. Ni da me takne... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel ovo Topic na zagrijavanju? Tu je i Tompkins

Jeste, kaže Vujčin da neće igrati ...

Reče još na kraju: Vidimo se početkom oktobra kad ćemo najaviti novu sezonu u EL ... :smiley24:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Kankkunen said:

Jeste, kaže Vujčin da neće igrati ...

Reče još na kraju: Vidimo se početkom oktobra kad ćemo najaviti novu sezonu u EL ... :smiley24:

Realno, javna tajna... Msm sta ja tebi pricam ti i vise u Kafani 😁

Mislim da smo sigurni u EL bar jos godinu dana...

Valjalo bi da Tompkins i Topic ako ne od Splita, bar od Efesa pocnu da igraju, da uhvate neki ritam..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stefi88 said:

Realno, javna tajna... Msm sta ja tebi pricam ti i vise u Kafani 😁

Mislim da smo sigurni u EL bar jos godinu dana...

Valjalo bi da Tompkins i Topic ako ne od Splita, bar od Efesa pocnu da igraju, da uhvate neki ritam..

Jeste, al oni to kriju ko zmija noge ... e sad, možda je razlog i ova kilava sezona, pa daj da se malo ublaži.

Cenim da će uskoro puštati neka zvučna imena, da nas dodatno oraspolože. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kankkunen said:

Jeste, al oni to kriju ko zmija noge ... e sad, možda je razlog i ova kilava sezona, pa daj da se malo ublaži.

Cenim da će uskoro puštati neka zvučna imena, da nas dodatno oraspolože. :classic_smile:

Mislis da nas dodatno loze 🙄🤣😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bitno da našim genijalnim Dozetu i Čoviću nije bilo centra na tržištu osim Gilespija. Inače i za Wrighta je Oli dao obeštećenje kao mi za Gilespija. Toliko o nama, ovoj sezoni, ljudima koji nas vode i očekivanja od sledeće sezone kad pored Wrighta mi dovedemo Gilespija. Znanje i sposobnost Dozeta i Čovića na zavidnom nivou. Zavidno glupom. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...