Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

16 minutes ago, Kankkunen said:

Nisu protivnicima nebitne.

Šala na račun prošlogodišnjih pisanja kad smo nanizali pobede na kraju EL, to da protivnicima nisu nebitne se skroz slažem.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da se ne zajebavano proslogodisnja ekipa bi otresla ovaj nas putujuci cirkus ko od sale

 

jesmo tada nanizali 5 pobeda kad je vec bilo izvesno da je to samo za prestiz ali igra, stav ekipe nebo i zemlja

uostalom secam se sprdanja Duska kad je govorio da veruje 

ovo ko da smo digli ruke na pola EL

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

U suštini nebitna stvar, al' ipak: jedna od retkih stvari koje Lazarević ume u napadu je da ugura niže igrače pod sam obruč, posebno u cross-match situacijama kada na jednoj strani odbrani protivničkog pleja i onda u trčanju zauzme poziciju pod košem... Mi ga ovde uvodimo da čuva Majka Džejmsa od 185 cm i uopšte to nemamo kao opciju, u napadu prestoji na trojci kao da je Lazić dok ga ovaj "čuva" (odnosno bezobrazno pomaže sa njega). Ako će već minute da ti uzima igrač koji je izrazito limitiran ofanzivno, onda makar gledaj to malo kvaliteta što ima da iskoristiš kada ti se pruži prilika za to... Svojevremeno je na tu foru Vilbekina uveo u nervozu i probleme sa ličnim greškama, jer oduvek ima naviku to da radi i jak je kao konj, ovde provede na parketu 16 minuta i mi nijednom to ni ne pokušamo.

 

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

U ovom takmičenju bitno je samo da se niko ne povredi i da bi svi bili spremni za Kup,Aba ligu i KLS.

Laktamo se da je igramo a mi igramo zadnjih 8 ili 10 kola rekreativo varijanta.

Kakav cirkus od kluba i ovih nemača pojma koji isto vode.Čemer!

Kaze jel kupujes sezonsku i sl god....a jok 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...