Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, fasper said:

Nedovic onda treba da donese Evroligu da bi spao sramotu i kurcobolju. A da ne pricamo da je najplaceniji igrac tima.

Pa sta ako je najplaceniji igrac tima? Postigao je najvise poena, da li to opravdava najvecu platu? 

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Pa sta ako je najplaceniji igrac tima? Postigao je najvise poena, da li to opravdava najvisu platu? 

Dobra su primanja u Turk Telekomu, ne znam dal je najplaceniji. 

 

U Zvezdi sve ispod 30 poena i 5 asistencija na 90% suta nije zadovoljavajuce za nase hejtere.

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

DeDa zapoceo, Daca nastavio, DeDa turio .

Kako da ne, Mitrović i Davidovac su bili na terenu do 52:55, posle čega je ušao Ilić i usledila je serija 16:3 (jedina takva na čitavom meču).

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Molim te, malo glasnije za one u poslednjim redovima sto dobacuju i zivot im prolazi u hejtovanju👍

X3 osvajac Jadranske, x4 KLS, x2 Kup Radivoja Koraca

I najbolji primer zašto je klub tu gde jeste. Klasičan primer sns mediokriteta. Dao 15 poena, uz katastrofalan skok i odbranu, uz vezivanje patika u bitnom napadu u poslednjem minutu, i sad ćemo da ga hvalimo, a to što je odlučujuća prednost ostvarena dok je bio na klupi je slučajno. 

Dalibor Ilić je večeras bio igrač koji je presudio. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Koja je fora sa Turk Telekomom?

Poslase coeka u Turk Telekom posle 1/4, kazu ne treba njemu kup.

3 minutes ago, TB Told said:

I najbolji primer zašto je klub tu gde jeste. Klasičan primer sns mediokriteta. Dao 15 poena, uz katastrofalan skok i odbranu, uz vezivanje patika u bitnom napadu u poslednjem minutu, i sad ćemo da ga hvalimo, a to što je odlučujuća prednost ostvarena dok je bio na klupi je slučajno. 

Dalibor Ilić je večeras bio igrač koji je presudio. 

Ne bih te dalje zadrzavao. Samo malo nas postedi konstantnog hejtovanja, ono bas je smorilo. 80% upisa ti je hejt i to uglavnom prema 2 igraca

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne bih te dalje zadrzavao. Samo malo nas postedi konstantnog hejtovanja, ono bas je smorilo. 80% upisa ti je hejt i to uglavnom prema 2 igraca

Imaš ignore. To što je neoboriva činjenica da je najbolji period igre večeras bio kad su ta dva igrača bila na klupi nije moj problem. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam uvek imala tako nekog igrača kog sam iz nekog neznanog razloga volela, a bio je uvek na kraju klupe.

 

U ovom poslednjem serijalu, "Badža", kako ga moja kći nazva, je upravo taj -> Dalibor Ilic.

 

Radujem se svakom njegovom kosu, kad je u igri, najviše gledam da li će nešto da uradi.

 

Još dve ♥️

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Jel Teo poveden kao inventar ili ce moci da igra?

Ne ocekujem ga u 1/2, tu ce se vrvt Laza vratiti a Teo mozda ali samo mozda u finalu. Svakako smo mogli samo 4 stranca tako da nikom ne zauzima mjesto a toliko ke bitan da ga moras cekati do poslednjeg tremitka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...