Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kumara 5/12 za dva

I gomila izgubljenih lopti i uvaljivanja saigracima u poslednje 2-3 sekunde napada. Prvo je napravio faul na sutu za tri koji mu nisu svirali a onda na 2 sekunde do kraja napada uvalio loptu Hangi. I to sve na kraju kad se lomi utakmica.

Svaka cast. Samo neka nastavi tako i nema zime za nas. Davidovac jos jednom pokazao sta znaci pobednicki mentalitet za razliku od kumasina.

Edited by fasper
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Rutinski, sa 30% zapinjanja a ovi odigrali mec sezone. 

 

Idemo dalje, sledeci Cacak 94

Usli su u drustvo otprilike svih ekipa u Evropi koje su protiv nas odigrale mec sezone, a nisam siguran da je losa sreca razlog

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Kvalitetno sprdanje Dede sa ovdašnjim hejterima ❤️

Treba da nam lično donese Kup, ABA ligu i KLS da bi sprao sa sebe onu kurcobolju u dosadašnjem delu sezone. Ali da, treba pohvaliti njegovu večerašnju partiju. 

Edited by Čočo
  • Like 6
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Treba da nam lično donese Kup, ABA ligu i KLS da bi sprao sa sebe onu kurcobolju u dosadašnjem delu sezone. 

 

Evo doneće i tebi lično će da uruči. Samo zbog njega mi je drago da ste ovo večeras dobili.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Evo doneće i tebi lično će da uruči. Samo zbog njega mi je drago da ste ovo večeras dobili.

Ne mora meni ništa lično da uručuje. Dovoljno je da pokaže i u nastavku sezone ovo što je večeras pokazao. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Treba da nam lično donese Kup, ABA ligu i KLS da bi sprao sa sebe onu kurcobolju u dosadašnjem delu sezone. Ali da, treba pohvaliti njegovu večerašnju partiju. 

Nedovic onda treba da donese Evroligu da bi spao sramotu i kurcobolju. A da ne pricamo da je najplaceniji igrac tima.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...