Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

 

39 minutes ago, Stefi88 said:

Prirodno bi bilo da dovedemo prvog pleja, Yago da mu bude zamena a Teo bar sa minutazom treci plej...


Sve to pod uslovom da Topic ode odmah u NBA, za sta mislim da su jako male sanse da se ne desi.

Ako se desi cudo neko pa ostane u Evropi, ja sam prezadovoljan time da nam na jedinici ostanu sva trojica igraca od ove sezone, sa drugacijim ulogama gde ce Nikola biti prvi plej.

Edited by Mirage93
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, bosMan_jr said:

Naporan a i glup. 
 

Cujes ljubomora i zavist, kao da smo u osnovnoj skoli. 
Ljubomoran sam ja na sve kosarkase koji imaju milion godisnje, ali ne mogu svi da se pohvale ovakvim nizovima. 

 

Svako od nas se bar jednom zapitao zašto ljudi u entertainment industriji dobijaju toliko para, a mi (čime se god bavili) smo mnogo manje plaćeni :)) Sve i da je naš omiljeni igrač u pitanju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Piše u upisu koji si kvotovao. Ni ja ne volim takve igrače ali zajebite više sa neosnovanim napadima. Ima bar nekoliko igrača ispred njega koji ne doprinose ni u napadu ni u odbrani i ove a i prošle sezone. A ta priča da u napadu,, glupim potezima" odnese pre nego što se pljune i iznese treba da se pokrije činjenicama kao što je Berry White izvukao i pokazao neke stvari. Jer Nedović ne igra odbranu ali napad mu se ne može nikako osporiti. Godinama nam je jedini igrač koji može da probije prvu liniju protivnika i naš najbolji 1 na 1 igrač od kada je došao u klub. To što se od igrača od 34 godina očekuje da bude nosioc i da svaku utakmicu daje po 25 poena to je problem onog ko to očekuje. Ono što se njemu može osporiti nije da se gubi kad je neizvesno (jer ima mnogo činjenica koje dokazuju suprotno) već to što je igrač koji nije konstantan u svojim dobrim igrama i što nikad ne znaš kakav će se pojaviti na utakmici. 

I to je i cela poenta. Nikome ne bi smetalo da je Nedovic rezervni bek koga uvedes, proveris je l mu dan i na osnovu toga ostavis u igri/klupiras. A ovako, da nam bude glavni igrac, stvarno ne moze 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, elmulinho said:

I to je i cela poenta. Nikome ne bi smetalo da je Nedovic rezervni bek koga uvedes, proveris je l mu dan i na osnovu toga ostavis u igri/klupiras. A ovako, da nam bude glavni igrac, stvarno ne moze 

Je l on kriv za to? On je došao i rekao,, ja sam ovde glavni"? Upravo si potvrdio ono o čemu pričam. Napada se za neke stvari koje nemaju veze sa njegovim košarkaškim umećem i igrama. Za ovo što ti navodiš kreneš da pljuješ:

1.Šabaza

2.Čovića koji nije doveo adekvatnu zamenu za Šabaza koji je doveden da bude,, glavni na terenu". 

Nedović sa svojih 34 godina u napadu je i dobar ( može mu se zameriti nekonstantnost) i u odbrani mu se može zameriti lelemudenje. 

Kako može neko da vam smeta ko igra u ulozi silom prilike koja nije ni bila namenjena njemu? Još i pruža okej partije i nije skandalozan kao na primer Davidovac koji je doveden da bude prvi krilni centar. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Klinci obožavaju Yaga ali i on im vraća. Spreman je dosta vremena nakon utakmice da im posveti. Stvarno je postao miljenik svih i to kroz lepo ponašanje, odlične igre i postao je idol mladih zasluženo. Sjajan mladić. Biće uživanje gledati ga i narednih godina u našem voljenom dresu. Ali i njegovom voljenom što pokazuje otvoreno. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Ne bi me iznenadilo da Smartu daju pasoš kroz idućih par dana, tako je i Panter dobio 2020. pred kup, Dilan Enis prije njega.

 

Zna se koja su takmičenja Čoviću najbitnija, siguran sam da od sutra radi na tome.

Edited by Howie Roseman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Howie Roseman said:

Ne bi me iznenadilo da Smartu daju pasoš kroz idućih par dana, tako je i Panter dobio 2020. pred kup, Dilan Enis prije njega.

 

Zna se koja su takmičenja Čoviću najbitnija, siguran sam da od sutra radi na tome.

Nije da nešto verujem kad Čović kaže ali je i prošle godine kao i ove potvrdio da se drže nekog dogovora da to se više u klubu ne rade.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Howie Roseman said:

Ne bi me iznenadilo da Smartu daju pasoš kroz idućih par dana, tako je i Panter dobio 2020. pred kup, Dilan Enis prije njega.

 

Zna se koja su takmičenja Čoviću najbitnija, siguran sam da od sutra radi na tome.

 

I Covic i Zoran Savic su rekli da toga nece vise biti, naravno ne njihovom zeljom vec jer to ne moze vise da se radi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Biće zanimljivo videti ko će biti taj 4. stranac uz po meni sigurne Bolomboja, Gidre i Yaga.

Gilespi, Tobi, Smart ili Hanga.

Po meni je Hanga taj, mada daleko da impresionira u poslednje vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hm...mislim da mi je ovo ubedljivo najveci promasaj u prognozi utakmica, u životu.

 

Zadar se nije pojavio na utakmici. Mi jesmo mnogo jači, ali u ovakvom momentu kada smo doživeli neke razočaravajuće poraze, kada smo u deficitu na bekovima i nakon utakmice sa zelenima, očekivao sam poletan Zadar a naše porođajne muke.

 

Desilo se suprotno. Zadrani kao da nisu jeli 5 dana, naši opušteni, motivisani i kreativni.

 

Igralo se jedno poluvreme. Ovo drugo nije ni moralo.

2 minutes ago, Thor said:

Biće zanimljivo videti ko će biti taj 4. stranac uz po meni sigurne Bolomboja, Gidre i Yaga.

Gilespi, Tobi, Smart ili Hanga.

Po meni je Hanga taj, mada daleko da impresionira u poslednje vreme.

 

Ako se oporavi Lazić, moguće je da četvrti bude jedan od centara. Ako se ne oporavi, onda Hanga.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Nini3112 said:

Meni Trej izgleda kao da je bas oslabio,ili me oci varaju?

Ko je bio u hali?

U odnosu na snimke gde je bio podgojen, ovde izgleda bas slim, a uzivo jos mrsavije. Izgleda da se bas zgotivio sa Topicem i Smartom.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...