Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

14 minutes ago, Čočo said:

Kad nema sportskog osnova ne znam šta može biti drugo. Mene ako pitaš ja ne volim igrače kao što je on ali se preteruje sa napadima. Više se napada on nego mnoge štetočine koje su bile ili su u timu a i klubu. 

 

Kod Nedovića (makar govorim iz svog ugla) je iritabilan stav na terenu - HIM, ja sam glavni baja, a što nije podržano nekim bitnim timskim i individualnim priznanjima. Daleko od toga da je on jedini talentovan igrač koji nije ispunio pun potencijal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz mog ugla Nedovic igra bolju sezonu od prosle. Bar mi je takav utisak ne prateci statistiku. Konkretniji je nekako. Pitanje je ocekivanja navijaca... Da li se od Nedovica ocekuje da bude drugi-treci - cetvrti igrac tima. Na osnovu toga treba na kraju donositi neki stav. Mimo ovoga prosto navijacki svi zelimo da vidimo Nedovica koji trpa mesovitim stilom. Da li se odlukom trenera igra na njega kad se lomi? Cini mi se da je odgovor negativan. Uglavnom je Nedovic perfektan sa linije za slobodna bacanja, odlican je u jedan na jedan prodorima. Imajuci u vidu  sve aspekte ugovora, specificnu tezinu samog Nedovica (da je Zvezdino dete) mislim da bi statistika kojavpokazuje ucenik od 7-8 astistencija i  17 plus poena zadovoljila navijace. Ipak Nemanjin zenit je u nekom proslom vremenu. Voleo bih da ne divlja u sutu za tri. Da igra racionalno. Nesto od ovoga definitivno isporucuje. Na kraju pitanje za sve gde je Nemanja u hijerarhiji i na osnovu toga treba meriti ucinak tj. da li je zadovoljio ili ne. Sto se tice navijackih ocekivanja ona su cesto bajkovita i nacelno nerealna. 

Edited by suptil
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Igra u klubu koji je za 10 godina samo jednom ušao u plej of. Mislim da smo baš jedno za drugo i možda ima nešto i do nas. 

Zadnje dve godine igra za taj klub. Pre toga nije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Kod Nedovića (makar govorim iz svog ugla) je iritabilan stav na terenu - HIM, ja sam glavni baja, a što nije podržano nekim bitnim timskim i individualnim priznanjima. Daleko od toga da je on jedini talentovan igrač koji nije ispunio pun potencijal. 

Slažem se sa tvojim zapažanjem. Samo što se on ovde napada za druge, košarkaške stvari i kad treba i kad ne treba. Okej je reći kad pogreši jer svi greše. Okej je reći kad loše odigra utakmicu jer svi nekad odigraju. Ovde je problem stalno potenciranje Nedovića kao No. 1 problem unazad dve godine bez realnog pokrića. A da ne pričam da kada odigra dobro, a češće su mu dobre nego loše partije da isti ti se kriju, ćute i čekaju samo prvi njegov kiks da se opet opali po njemu. Ne znam, ja nemam objašnjenje za taj pojam i virus zvani,, užasan košarkaš Nemanja Nedović".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Iz nekog razloga Nemanja Nedović bode oči mnogim ljudima. Ja ga kritikujem na lajv temi kad divlja, ali nemam potrebu da iz dana u dan njega predstavljam kao glavni problem Zvezde. Ako ćemo iskreno, Teodosić se sramotno ponašao protiv Budućnosti, došao na utakmicu da je ne odigra, šutirao trojke iz neizgrađenih napada u petoj sekundi, pa opet niko reč da kaže.

 

Nemanja Nedović i njegov doprinos zavise samo od toga koliko je trener koji ga vodi umešan. Kad je počinjao karijeru, neviđen atleta na ovom prostoru u proteklih x godina. Možda nakon onog "slovenca" Milića.

 

Nemanja je jednodimenzionalni igrač. Skorer. Ako se ne igraju napadi na njega, on je štetan jer nije ni asistent a odbranu igra očajno. Prema tome kad je on na terenu, to treba da bude furiozno i kratkotrajno. On je za nekih 10 do 15 minuta košarke odličan. Kad se zapali, 20. Ali nikakao lider i nikako neko ko igra 30+ minute. Dakle zavisi samo od trenera. Janis se nekoliko puta odlično snašao u doziranju i kontrolisanju Nedovića. Nažalost, kada to ne uspe, očigledna je štetnost Nemanje po tim.

 

Ali pobogu, takvih igrača je poprilično u svetu košarke. I prestanite sa tim HIM. Uvredljivo je i prema njemu i prema nama. Da ne bih sad opisivao ko je glavni HIM igrač u svetu košarke, nekima se ne bi dopalo.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Slažem se sa tvojim zapažanjem. Samo što se on ovde napada za druge, košarkaške stvari i kad treba i kad ne treba. Okej je reći kad pogreši jer svi greše. Okej je reći kad loše odigra utakmicu jer svi nekad odigraju. Ovde je problem stalno potenciranje Nedovića kao No. 1 problem unazad dve godine bez realnog pokrića. A da ne pričam da kada odigra dobro, a češće su mu dobre nego loše partije da isti ti se kriju, ćute i čekaju samo prvi njegov kiks da se opet opali po njemu. Ne znam, ja nemam objašnjenje za taj pojam i virus zvani,, užasan košarkaš Nemanja Nedović".

Fali ti još nešto, kad izgubimo a Nedović odigra dobro onda je kralj postizanja nebitnih koševa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Свака изгубљена лопта Недовића се овде сецира у детаље, пишу се реферати, епске срамоте итд. Следећи проблем је наравно плата од можеш мислити милион евра, изгледа да су људи и даље остали у 2018. години и периоду кад смо играче плаћали највише пола милиона па је сада милион пуно, а играча од милион+ у ел има на тону. 

И наравно када одигра добро тада се исти ти праве луди.

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Свака изгубљена лопта Недовића се овде сецира у детаље, пишу се реферати, епске срамоте итд. Следећи проблем је наравно плато од можеш мислити милион евра, изгледа да су људи и даље остали у 2018. години и периоду кад смо играче плаћали највише пола милиона па је сада милион пуно, а играча од милион+ у ел има на тону. 

И наравно када одигра добро тада се исти ти праве луди.

 

Jeste milion puno, ali niko nas nije tukao po ušima da ga platimo. I svakako nije osnova da se dečko konstantno proziva. Plata igrača je odraz prethodnih zasluga. Ne trenutnih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2024 at 5:10 PM, No name said:

Jedino pozitivno od ovogodišnjeg ucesca u EL su navijači. Tim koji ni jednom ,bar trenutno nije bio medju 9/10 ekipa, koji od starta rovari u donjem delu tabele, tim koji do pre dve-tri nedelje nije uspeo da veže dve pobede, ima svaku utakmicu 19-20.000 ljudi.

 

Samo nas ovaj deo odrzava da nas koliko toliko cene. Rezultate nemamo. Šta reci za tim koji 12-13 kola pre kraja regularnog dela EL, praktično izgubio sve šanse za top 10.Ej top 10.

Za mene jedino pomena su navijači, i vi koji idete. Sve ostalo,  od rezultata, tima, igre, rukovodstva  raznih pizadarija sa igracima, je za zaborav.

 

Bili smo prvi nakon prvog kola

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima veze sa Nedovicem ali zapravo je ovo generalni stav - kad neko pravi greske, i to ih ponavlja, kao Nedovicevo nevracanje u odbranu, pa naravno da cu ga kritikovati. Pa sve i da natrpa po 30poena po utakmici. 

 

Koliko puta sam ovde opleo u Dzejmsu a necu o Nedovicu? Svasta. 

 

Svako kako zasluzi. 

 

Super je ako to pokriva na drugoj strani, ali ovi konkretni primeri koje sam naveo, da stane u napadu i ne vrati se u odbranu - pa za to bih mu od plate odbijao! Bez obzira da li se zove Nedovic, Dzejms, Panter, Lazarevic ili kako god.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Jeste milion puno, ali niko nas nije tukao po ušima da ga platimo. I svakako nije osnova da se dečko konstantno proziva. Plata igrača je odraz prethodnih zasluga. Ne trenutnih.

То је по мени већ дискутабилно шта ко сматра пуно. Мени су генерално све плате преко 10 хиљада евра месечно за табање лопте пуно, али кад се погледа какве су цене данас у спорту играч као што је Недовић кошта толико 100 хиљада горе доле

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Ima veze sa Nedovicem ali zapravo je ovo generalni stav - kad neko pravi greske, i to ih ponavlja, kao Nedovicevo nevracanje u odbranu, pa naravno da cu ga kritikovati. Pa sve i da natrpa po 30poena po utakmici. 

 

Koliko puta sam ovde opleo u Dzejmsu a necu o Nedovicu? Svasta. 

 

Svako kako zasluzi. 

 

Super je ako to pokriva na drugoj strani, ali ovi konkretni primeri koje sam naveo, da stane u napadu i ne vrati se u odbranu - pa za to bih mu od plate odbijao! Bez obzira da li se zove Nedovic, Dzejms, Panter, Lazarevic ili kako god.

To je nešto što najviše izluđuje kod njega i treba se kritikovati za te stvari. Samo što mi na livu i ovde imamo drvlje i kamenje i kad izgubi loptu, promaši trojku, bacanje a to su stvari koje se svima dešavaju ali se samo on konstantno, redovno i uvek na prvom mestu da se opljune po njemu zbog navedenih stvari. Svima se može progledati kroz prste(Šabaz, Teo, Vildoza) ali on mora da bude savršen i ne daj bože da ima loš napadački dan. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, DameTime said:

 

Joj, baš je naporan ovaj momenat gde čim neko iskritikuje sportistu, dobije porciju "iz ljubomore i zavisti" ili nedajbože "a da vidimo tebe šta si postigao/la u životu". 

Naporan a i glup. 
 

Cujes ljubomora i zavist, kao da smo u osnovnoj skoli. 
Ljubomoran sam ja na sve kosarkase koji imaju milion godisnje, ali ne mogu svi da se pohvale ovakvim nizovima. 

Link to comment
Share on other sites

Kako god da se zavrsi ova sezona, mi smo u Jagu dobili ozbiljnog igraca za rotaciju za sledecu sezonu. Trebalo mu je vremena, ali je u potpunosti ispunio mnogo vise od ocekivanja koje smo imali, sa svim svojim manama oko fizikalija.

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mirage93 said:

Kako god da se zavrsi ova sezona, mi smo u Jagu dobili ozbiljnog igraca za rotaciju za sledecu sezonu. Trebalo mu je vremena, ali je u potpunosti ispunio mnogo vise od ocekivanja koje smo imali, sa svim svojim manama oko fizikalija.

 

Prirodno bi bilo da dovedemo prvog pleja, Yago da mu bude zamena a Teo bar sa minutazom treci plej...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...