Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kakvi su to salabajzeri u klubu.

Mi da udjemo u top 10/top 8 oni bi slali EL pismo da se odlozi doigravanje EL da bi se spremili za ABA zavrsnicu.

Sami smo krivi, izrabljujemo coveka od 36g i kad treba i kad ne treba.

Edited by NikolaTest
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno da je bila ideja sa rovitim Teom da se proba da se dobije u Morači i da se zaključa ta prva pozicija pred plej of. Da su grobari igrali dan pre nas i pukli od Splita, Teo bi purnjao Marlboro u Miločeru, sunčao se i čekao da momci sa pola gasa odigraju protiv Future, pa šta urade - urade. 


Al i to dosta govori o rosteru, gde moramo da raubujemo injury prone veterana ne bi li ostvarili ono što je bitno.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, filip83 said:

Ne igra Teodosić večeras, kako kažu na SK - zbog problema sa zglobom još od derbija mora da se posveti oporavku i terapijama.

 

Zašto je igrao u PG?

Od derbija smo odigrali 3 utakmice:

1) 20 minuta vs Valensije u ubjedljivoj pobjedi

2) 19 minuta vs Barselone u ubjedljivom porazu

3) 19 minuta protiv Buducnosti u ubjedljivom porazu

 

Postavlja se pitanje zasto je igrao ovoliko kad u ove dvije utakmice nismo imali sanse da dobijemo a protiv Valensije nismo imali sanse da izgubimo.

 

Sa druge strane imamo igraca koji je mladji, zdraviji i kome je potrebno vise minuta, a odigrao je u ove 3 utakmice manje nego Teo.

 

Pri cemu mislim da Smarta koristimo potpuno pogresno, nije on Lazic da coskari i uzima samo spot up suteve, vec mora da igra vise 1 na 1, a sa Teom i Nedovicem u petorci (kao u PG) to prosto nije moguce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danas se sve crta da će Smart imati dobru minutažu. Što zbog odbrane jer ne igra Lazić ali i napada u odsustvu Teodosića. Nešto mi se čini da će možda ovo biti njegova utakmica. A i taj šut mora jednom da krene. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, bodo said:

Nit mrskijeg kluba u EL nit težeg gosta u istoj. Sa njima uvek na nož. 

 

A tekma nam je bukvalno poslednja slamka spasa.

Gledam tabelu i sa pobedom bi prestigli Bajern, Efes i Milano sa kojim doduse imamo losiji medjusobni, na pobedu od Partizana gde imamo bolji medjusobni i na dve pobede od Makabija koga cekamo kuci i od Valensije sa kojom imamo isto bolji medjusobni.

A jos 8 kola do kraja. 

Da ga jebem ako ovo nije lepa i realna sansa da se skroz ukljucimo u borbu za prolaz. Oly i Fener su vec na 15 pobeda a oni su sesti i sedmi i prvih 7 mesta su nam sigurno nedostizni, cak i Baskonija ima 4 pobede vise i bolji medjusobni tako da i njih da sitgnemo bilo bi cudo.

Ali zato za preostala tri mesta sa pobedom bi bila apsolutno u igri.

 

Ovo je jedno treca/cetvrta prilika da se vratimo i ukljucimo u borbu za prolaz, do sad smo ih sve upropastili i sjebali. I Albu i Asvel i Baskoniju kuci i Barsu sad kuci. Sve tekme kad smo bili u prilici da pridjemo na tekmu zaostatka smo prosuli i u svim bili premekani i bez stava da ce poginuti za prolaz.

Ako i ovo danas sjebemo i prosmemo, pa ne znam...

Po meni najbitnija tekma u sezoni do sad. Hocu da vidim cvrstu odbranu, pametno koriscenje prekrsaja, seci mismeceve, pametno u napadu da se ceni svaki posed. Eto nema Tea eto prilike da Nedovic preuzme i konacno uradi nesto korisno i bitno.

Mnogo bitna tekma, mnogo. Sa pobedom smo tu i cela atmosfera ce biti neiporedivo bolja, a jos sledi i pauza i moci cemo da se uigravamo. 

 

Sta reci sem ajmo!

Obradujte nas napacene zavisnike jer smo vec i suvise propatili u ovoj po nas tragicnoj EL sezoni.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Velika zelja Uini-a Frenk Nilikina je bas imao razocaravajucu sezonu, i sada je free agent.

Ne znam dal smo ga ćerali letos, ali znam da je vecina zelela da dodje.

Znajuci da je vrlo los sa distance, pitanje je koliko bi mam uopste trebao, a realno skup je. Tako da eto, nije da nismo izbegli po koji metak.

A jos jednom bih ponovio, za svasta mogu kriviti Covica, ali Nejpira bi letos potpisao svako ko iole prati kosarku. Gledah ga sinoc protiv Reala, ista pesma kao kod nas, jednostavno covek je upao u neki kanal, a nije ni prvi ni poslednji. Nama se sreca osmehnula u smislu da ga je uzeo drugi klub, Jago se tu nametnuo pored Tea, a boze zdravlja imacemo srecu da Topa gledamo kako se razvija u nasem dresu. Nije sve bas tako crno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

   to sto je Teo igrao u ponedeljak a veceras mozda nece dovoljno govori sa kojim ambicijama ulazimo u zavrsnicu EL, sto ce se naravno rapidno promeniti ako dobijemo naredne dve...

 

  cini mi se da je dobar signal ovaj sastanak sa celnicima EL, verujem da se tu grebe i rukama i nogama da se obezbede te A licence...

 

  nova uprava...ne znam ko ce doci na celo kluba i da li ce uopste doci do promene ali mi deluje da je trenutno raspolozenje bilo ko samo ne Covic...to ce sigurno doneti efekat zadovoljstva medju navijacima jos ako to bude propraceno vecim budzetom i zvucnijim pojacanjima gde ces bolje...Drcelic koji se spominje je covek koji kod nas nije jos uvek dovoljno medijski eksponiran i zato nema nekih mrlja koje su izasle na videlo tako da deluje kao idealan kandidat za predsednika...ko god da dodje tu nadam se da ce obavljati svoj posao i nece se mesati u stvari koje ne treba...

 

  sve i da Gurovic dodje na mesto sportskog direktora i da se njegova rec uvazava pruzicu mu sansu...da je bio los kao trener, iz prve ruke znam da jeste...kakav ce biti na nekoj drugoj funkciji pokazace vreme...

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Ravnodušan sam. Sve smo prokockali porazom u Berlinu. Sad gledam samo za svoju dušu i svoje živce. Bez opterećenja. 😄

Kako ide prodaja karata,  zna li se šta,?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Baš slabo ide prodaja. Daj Bože da bude više od 15 000.

To i nije loša brojka, čak šta više

20.000 ljudi treba zaslužiti,  što oni nisu ove sezone.  Ni blizu nismo 10-og mesta na 9-10 kola pre kraja. Horor.

 

U aba ligi se kockamo. Partizan je imao šut za pobedu , i uz ovaj poraz od Buducnosti mi bi izgubili pol poziciju.

Ocajna sezona, gde zasijamo samo na trenutke uz neke pobeda, pa se brže bolje vratimo u sivilo.

 

Opet kazem, navijači koji prate sa tribina KK su jedina svetla tačka.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Čočo said:

Ravnodušan sam. Sve smo prokockali porazom u Berlinu. Sad gledam samo za svoju dušu i svoje živce. Bez opterećenja. 😄

 

Brate Čočo ti si kao ja koja ujutru ustanem predivno raspoložena, kažem sebi napolju je divan dan, danas ću uživati i apsolutno niko ne može da mi ga pokvari, niti da me iznervira te sa takvim razmišljanjem odem na posao.

 

Onda mi se obrati taj jedan kolega i budem u fazonu bitch i am gonna slap ya in da face 😄 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DameTime said:

 

Brate Čočo ti si kao ja koja ujutru ustanem predivno raspoložena, kažem sebi napolju je divan dan, danas ću uživati i apsolutno niko ne može da mi ga pokvari, niti da me iznervira te sa takvim razmišljanjem odem na posao.

 

Onda mi se obrati taj jedan kolega i budem u fazonu bitch i am gonna slap ya in da face 😄 

Tako nekako. Samo što meni raspoloženje može da promeni sport uopšte, ne samo Zvezda. Dok ljudi, teže. 😄

A što se tiče ovog kolege, ne znam šta da ti kažem, moja supruga je tako dolazila na posao a ja sam tad bio taj kolega. 😂

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

fakticki ako nema Tea, nema ni Gileta. Kazu na SK, upitan i Lazic.

Drugim rijecima sve zavisi od Nedovica i Bokia.

Nadam se da ce i Gidra odigrati dobru utakmicu.

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Na IG profilu KKCZ stavili Tea uz Rokasa, Hangu itd kako dolaze u halu. Nesto ne vjerujem da bi to radili a da Teo ne igra?

Nece igrati, svi ulaze u halu sa torbama u rukama a on sa telefonom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...