Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, fradler said:

 

Ma znam da ne moramo, ali racunam da jednu sigurno gubimo i onda ce biti drz' ne daj.

Partizan je nakon duplog kola izgubio od Zadra sa 16 razlike, a bilo je tokom meča i preko 20. Ne sviđa se ni meni ovako mlitav pristup, ali ne vidim ni razlog za ovoliku dramu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, daftpunk said:

Ma dajte ljudi ovo je teska bruka i sramota.

Ok je da tankujemo, ali da ti odigras ispod svakog nivoa i da bukvalno se ne zna ko pije a ko placa uz seriju presmesnih napada i bacenih lopti bukvalno nikome, to je nedopustivo.

Samopouzdanje nam je 0, 3-24 trojke, sa Barsom 9-51 sto je za nepoverovati.

Gilespi je djubre od igraca, covek je tezak kamenjar, igra ledjima ne postoji, pravi glupe prekrsaje. Ja bi otpustio koliko sutra, uopste ali uopste nam ne treba kad ce se Luka vratiti na 5.

Smart takodje, da budem blag, vrlo dikutabilan suter. Nisu samo procenti, koji su katastrofalni, u pitanju lik ima uzasnu selekciju suta i veoma ruzan sut. 

Ima bar 5 boljih bekova u ABA od njega, verovatno i vise. Evo recimo Mekgi je za njega Rej Alen licno.

 

Nedovic, igrac koji ima trogodisnji ugovor od 1+ milion a parije nisu ni za 300k. Jel sme neko da postavi njegove statse u sutu od kako je odsao? Koliko ima trojke, cenim ne preko 30% sigurno.

A gomila tekmi gde nas ubija i ima neke 1-7, 3-9, 0-6 partije. 

Izuzetno nekonstantan uz ocajnu selekciju suta i uopste uzasne odluke donosi na terenu. Decko nema glavu, precesto mu se desava da se raspadne na terenu i miljama je daleko od toga da bude jedan od 3 najvaznija igraca ima. Bukvalno ono sto su mnogi pricali i govorili kad je dosao, to je najgori moguci potpis za nas jer je nas pa cemo mu oprastati kad nas kanali i losu odbranu i sve. A lik prima 1+ milion i svaku drugu sutira 10% trojke. Odbranu da ne spominjem, kao ni to da je sa pravom nazvan luzerom i nekim ko nema pobednicki mentalitet i glavu za to.

Osim one trojke u prvom EL derbiju, jako malo toga nam je doneo.

Ono sto me najvise nervira je sto je u stanju da nam unisti igru u par minuta nereznskim resenjima, suludim sutevima i gomilom izgubljenih lopti i to sve sa stavom pa sta. Evo druga EL sezona i sta smo mi dobili od njega u EL?

Sta nam je on to doneo? Od skoro 60 tekmi ako je u 5 bio kljucan faktor na terenu. Ali njemu trofej ne treba, on je tu da zida kucu i kanali nas kad god moze. Doduse ima dve titule, sa PAO kad OLY nije igrao prvenstvo i sa nama kad komisje nisu igrale. Nevidjeni luzer i stetocina, dzabe atraktivnost i brz prvi korak i flesi trojke kad si nemas odgovornost u igri i igras neobaveznu kosarku. Da ne spominjem ni da je hodajuca povreda i da je prosle godine propustio veoma bitne meceve kao recimo drugi ABA derbi i meceve kad se lomilo u EL.

 

Da nije nas govnjivim motkama bi ga sad terali. 

 

Da se ja pitam, Gile i Smart dovidjenja odmah, Nedovica za klupu zakucati par meceva i svaki put kad krene da nas unistava.

 

I druze Janise na cega ovo lici, na cega lici da nam manje vise svi daju po 50+ poena u gostima? Na cega lici nasa igra protiv Barse i veceras?

To je ono sto me najvise nervira, jbg navikao sam kod Radonje da se zna neki red i disciplina u igri, da se pamento koriste prekrsaji i bonus, da ne primamo svaku drugu 50+ za poluvreme. Da iz odbrane dobijamo napad i lake poene. 

 

Ali sta i da radi kad ekipa sa grdilista sutira 10% trojke, a danasnja kosarka gde skoro svi uzimaju jednako suteva za 2 i za 3 se ne moze igrati bez suta spolja.

 

 

Davidovca van 12 dok ne podigne nivo fizicke spreme.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Mi ako izgubimo dve gubimo domaći teren. Imamo gori međusobni i od Budućnosti i od Partizana.

Ма то је могуће само у теорији, а и у њој је тешко. Први смо па смо први. Фрустрирајућ је овакав приступ тренера и играча.

Link to comment
Share on other sites

Cemu tankovanje u takmičarskoj utakmici? 

 

Od El i top 10 smo se oprostili 12 kola pre kraja, sto je teska sramota. 

Ostala nam aba liga gde treba da preusmerimo snage, gde igramo protiv ekipe koja je na drugom mestu, i mi udjemo kao da je pripremna utakmica. 

Pre toga krvarimo u derbiju da dobijemo i sad ovako. 

Svako razmisljanje o nekakvim poukama, i kako postoji nebitna utakmica je guranje glave u pesak.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Mi ako izgubimo dve gubimo domaći teren. Imamo gori međusobni i od Budućnosti i od Partizana.

 

Ne gubimo ako Split izdrzi veceras, a onda Partizan dobije Buducnost u Podgorici :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Jel su svi ostali zdravi posle ove utakmice, nisam gledao?

 

Što se tiče prvog mesta bukv ne postoji šansa da ga izgubimo, ne vidim od koga možemo izgubiti

Druze sa ovim pristupom od svakog mozemo da izgubimo!

Link to comment
Share on other sites

Just now, dex said:

Druze sa ovim pristupom od svakog mozemo da izgubimo

Kažem nisam gledao ali je utakmica posle duplog kola a naša ekipa matora pa me uopšte ne čudi. Imamo još jedno duplo kolo do kraja ali posle toga ide Mega tako da uopšte ne brinem.

Link to comment
Share on other sites

Mi imamo mnogo neupotrebljivih igrača i za ABA nivo. Uz sve to ako ne ide šut i iskoči loša partija barem jednog igrača(a ove su svi osim Mitra podbacili) onda se desi ovo što se desilo. 

Screenshot-20240205-194923-com-huawei-br

Jedino pozitivno iz utakmice je što Davidovac i dalje konstantan u formi. Ne da se da padne. Karakter je to. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Dusko said:

Evo Partizan gubi 14 razlike kuci. Duplo kolo je jako zajebana stvar...

 

Gubili su i od slabijih timova na poluvremenu, pa su ih nakantali do kraja preko 20 razlike. Da se vratimo na meč u Podgorici, preljepa utakmica naših momaka u crveno belom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:

Evo Partizan gubi 14 razlike kuci. Duplo kolo je jako zajebana stvar...

To nije nikakvo opravdanje. Uostalom utakmica još traje.

 

U porazu treba imati dostojanstva sto se nas tiče. Nadam se da ces se sloziti sa tim . Nije problem poraz. Bilo ga je i bice, nego nacin. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

Što se tiče prvog mesta bukv ne postoji šansa da ga izgubimo, ne vidim od koga možemo izgubiti

 

Ja ne vidim kako cemo izbeci oducavanje od kosarke u Splitu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...