Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Сферопулос је велико име па се ћути на ово, да су Душко или Радоња одрадили овакву доселекцију са два полутана и играчем који није играо 10 месеци бљувала би се ватра само тако.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Taman mislis da su iz uprave ispucali sve gluposti, a oni prej*bu i sami sebe 🫣

Cemu ovo? Taman pomislis rade konacno promisljeno - produzavaju ugovore onima koji su to zasluzili, misle malo na buducnost, formira se kostur tima za sledecu sezonu. Samo cekam kada cemo da vratimo nekog igraca koji je zvanicno otisao u penziju pre godinu dve

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sam Janis je rekao koliko nas je igraca odbilo, i igraca i Timova sa igracima pod ugovorima, ili zacepe obestecenje itd...

Mnogo faktora utice msm znate i sami...

Ko zna koga smo sve pokusavali da.dovedemo pa smo na kraju spali na njega...

Nemas koga dovesti u Februaru i da ti bude igrac za naredne 3 godine, to je tako retko...

 

Na leto imamo dobru osnovu ako sve bude ok

 

___ Yago Teo

Nedovic Hanga Lazic

Gedraitis ___

___ Luka Davidovac

Bolomboj ___ ___

 

Plus Lazarevic, Ilic ako ostanu...

Znaci fali nam 4-5 igraca

Al ajde da ne idemo u of, daleko je Leto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stefi88 said:

Sam Janis je rekao koliko nas je igraca odbilo, i igraca i Timova sa igracima pod ugovorima, ili zacepe obestecenje itd...

Mnogo faktora utice msm znate i sami...

Ko zna koga smo sve pokusavali da.dovedemo pa smo na kraju spali na njega...

Nemas koga dovesti u Februaru i da ti bude igrac za naredne 3 godine, to je tako retko...

 

Na leto imamo dobru osnovu ako sve bude ok

 

___ Yago Teo

Nedovic Hanga Lazic

Gedraitis ___

___ Luka Davidovac

Bolomboj ___ ___

 

Plus Lazarevic, Ilic ako ostanu...

Znaci fali nam 4-5 igraca

Al ajde da ne idemo u of, daleko je Leto.

Brate, sve si u pravu. Samo je pitanje zašto smo čekali februar za četvorku???

U oktobru se znalo da od Bjelice nema ništa, a u novembru da Simon nije taj kalibar. Od tada nam

je projektovana treća četvorka zapravo prva i jedina. Nama od novembra treba igrač na toj poziciji. Nije smeo da se čeka februar.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, The_Big_S said:

Brate, sve si u pravu. Samo je pitanje zašto smo čekali februar za četvorku???

U oktobru se znalo da od Bjelice nema ništa, a u novembru da Simon nije taj kalibar. Od tada nam

je projektovana treća četvorka zapravo prva i jedina. Nama od novembra treba igrač na toj poziciji. Nije smeo da se čeka februar.

Slazem se da nije trebao da se ceka Februar, mozda smo cekali nekog iz USA nemam pojma, sada je sve to proslo vreme i nema nazad...

Ako je on ili niko ja sam za njega, iskusni sampionski igrac.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, The_Big_S said:

Brate, sve si u pravu. Samo je pitanje zašto smo čekali februar za četvorku???

U oktobru se znalo da od Bjelice nema ništa, a u novembru da Simon nije taj kalibar. Od tada nam

je projektovana treća četvorka zapravo prva i jedina. Nama od novembra treba igrač na toj poziciji. Nije smeo da se čeka februar.

 

Odgovor se verovatno krije u tome da se pojacava za aba borbu jer tesko ce ici oba kluba odavde u evro ligu sledece godine, vrag odneo salu, parola daj sta das.

 

Evro liga je prohujalo sa vihorom i ovo pojacanje nema veze sa njom, sibicarska uprava bila-o(p)stala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Mislim da se Covicu ispunio zivotni san dobodjenjem Sferopulosa. Toliko godina je pokusavao, Radonjic, Sasa O., Dusko ali konacno je uspeo da dovede trenera po njegovom ukusu. Trenera koji se ne mesa u svoj posao, koji sve aminuje a usput se u svakoj izjavi i svakom postupku ulizuje cenjenom preCedniku. Gde ces bolje od toga, san snova za doktora masinstva. Plasim se samo da Bagzi i Dozet ne postanu ljubomorni jer nivo poltronstva koji pokazuje Sfero prevazilazi cak i njihovo poltronstvo.

 

a zanima me, sta je to dusko drugacije radio, posto vec nekoliko puta ide prica kako je drcan i nije dao na sebe?

 

ovde celo leto isla zajebancija da covic ima jedan tim a dusko drugi, pa zato imamo 20 igraca

 

i radonjicu su dovodjeni igraci koji nisu po njegovom ukusu, valjda nisam to sada izmislio. verujem da ni sasa obradovic, za koga se ovde slavilo kada je dobio otkaz nakon 2ipo-3 meseca, nije imao potpunu autonomiju

 

al eto jos jednog krivca da ga pljujemo

dusko nije hteo teodosica, otprilike najbolju akviziciju pored bolomboya ali bar je bio drcan ( :

 

36 minutes ago, MV91 said:

Сферопулос је велико име па се ћути на ово, да су Душко или Радоња одрадили овакву доселекцију са два полутана и играчем који није играо 10 месеци бљувала би се ватра само тако.

 

dushko je najvece trenersko ime koje je treniralo zvezdu u ovom veku.

 

edit zaboravih karija sa shitka ekipom ali eto, top2

Edited by uini
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Nek mi neko navede jednog normalnog trenera koji bi doveo igraca koji nije igrao od aprila? Koji bi to trener uradio tako nesto? Plus igraca u debelim godinama, ne nekog mladog nego isluzenog igraca koji je uz to bio povredjen skoro godinu dana. Tako da price da Sferopulos dovodi i bira pojacanja su besmislene.

Upravo, nijedan trener koji je trenirao zvezdu nije u drugim klubovima dovodio igrace kakvi dolaze u Zvezdu. Čak Alimpijevic i Jovanovic u novim klubovima sa manje para dovode bolja i smislenija resenja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

О раду Сферофулоса даћу оцену на крају сезоне, на основу освојених трофеја. 

Очигледно да се понаша као сваки радник у предузећу: вежи коња где ти газда каже. У суштини од њега зависи хоће ли наредне сезоне седети на нашој клупи. Ако освоји Абу и барем још један трофеј, управа (нова) даће му поверење.

Edited by Систем те лаже
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brajan Danston said:

Da li si možda upućen koju funkciju će u klubu imati Marko Kešelj?

Prvi put čujem, taj se uvalio u ministarstvo sporta ... kašika u medu.

Nisam ja toliko upućen, načujem po nešto u kafani i to je to.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzakala said:

U ovom trenutku ne smem ni da zamislim na sta ce liciti finale ABA lige ako samo prvak bude isao u EL sledece sezone...

Gradjanski rat u najavi

Čović je nedavno izjavio da ne postoje nikakve garancije za to, što i jeste tačno.

Nekad i on kaže kako stvari stoje. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Rok za dovodjenje novih igraca u Evroligi je 7. februar, znaci tehnicki imaju jos 3 dana.

Kazem tehnicki jer mi pojacanje ne dovodimo za Evroligu, to smo ostavili protiv Albe i Asvela. Ali ajde, cisto da bude tu, da se uigrava, ocigledno je da ce ABA doneti bar na papiru mnogo. Nama znaci mnogo vise jer mi ako ne uzmemo ABU Evroligu necemo videti nikako, komsije ce vec ugurati na ovaj ili onaj nacin.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je na prvu pao mrak na oci i sve sam isto pomislio kao i vecina kriticara ovde. Medjutim kad mi se malo sleglo palo mi je na pamet da mozda ovo i nije lose jer el smo rezultatski zavrsili i ostala je jos Aba i mozda nije lose probati do kraja sezone igraca koji je imao kvalitet i mozda ako se pokaze da je povreda iza njega i da ima jos baruta u njemu dobijemo dobrog igraca za sledecu sezonu.

Sve sam vise misljenja da  vec sad se sve vise razmislja o sledecoj sezonu sto potvrdjuje produzetak Bolomboja, opcija za Smarta, mozda produzetak Rokasa... 

Takodje misljenja sam da se probao naci instant kvalitet dok smo bili u igri u el i da nismo uspeli da li zbog nesposobnosti ili tanke ponude ostaje za nagadjanje i zbog toga se odlucilo sa se proba sa Trejem koji sigurno ne kosta puno a mogao bi biti extra pogodak. Usustini nista ne gubimo, klasicno LOW RISK,HIGH REWARD!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Previse se pljuje po Sferopulosu, covek izvlaci maksimum iz rostera.

To sto se ocekuje da isamara Covica pre utakmice, bira mladog igraca koji je dostupan u februaru i koji ce odmah da doprinese u borbi za trofeje pa nakon toga ostane jos tri godine je druga prica.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...