Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

9 hours ago, Losmi17 said:

Ne palite bezveze kalkulatore, oni koji bi da ih upale.

Bukvalno je potreban skor 7-3 u sledecih 10 meceva da se ima teorijska sansa, a za to nema dzebane niti kvaliteta.

Da su dobili baskoniju i albu (ili asvel), cak bi i 5-5 bilo ok sto nije toliko nerealno. Zapravo i 1 od te 3 bi sad pravila dramaticnu promenu. To sve govori o velikoj neozboljnosti kluba, pa cak donekle i trenera i igraca zbog pristupa u tim mecevima.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mec po mec. 

Protiv Barse ce biti zajebano ali imamo dovoljno vremena za odmor i igramo pred nasom publikom gdje ocekujem krcatu Arenu.

I da naplatimo ono gaženje linije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tobi je baš onaj lik što te nervira, ali sve to držis u sebi, zato što vidiš da je dobar dečko. Istinski mi žao momka da igra baš ovako lošu sezonu.

 

Smartic, joj on je meni baš simpatičan, i imam neko poverenje u njega da će to leci kako treba. Samo ove trice da namesti malo bolje. Ne štedi se dečko, glavom je potpuno prisutan.

 

O Nedovicu, šta reći, tačno nam je bio potreban večeras da povuče malo jače, čisto da ovo bude jedna lagana EL pobeda, kao što je bilo i navijanje. Videlo se da smo kolektivno umorni.

 

Ovacije Teu, čini mi se istinski onako prvi put, konacnooooo. Nikada mi nije bilo jasno zašto ga navijači nekako blago hejtuju, dečko sve što je dao, dao je za reprezentaciju, a ove sezone za Zvezdu ide i preko granica.

 

U petak će goreti Arena, nemam sumnje.

 

Duguju nam nešto 😌

 

Bravo bravo Zvezdo!

  • Like 26
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Da se nije povredio, Nedović bi pocepao i Armani. Barem je ušao u meč žestoko i napaljeno. Nekako je inspirisan protiv bivših klubova. Beše nije igrao u Barseloni? 😏 

Nije. Ali znam nekog ko jeste. 🤭

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni kod Mitrovica nije problem ni nedostatak suta ni povrede. Problem je njegov mentlitet. Hocu nekog „krvnika" a ne da se ne naljuti sisicu koji za svaku odluku se napusava sa sudijama a kad god je gusto nigde ga nema, cim oseti tvrdo nestane. Bas mi ide na zivce ono njegovo raspravljanje sa sudijama za svaku stvar.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Nije. Ali znam nekog ko jeste. 🤭

pa neka bude u duhu one tko će kome nego svoj svome. a i kad bi vezao dve dobre partije u EL možda bi mu i samopouzdanje poraslo. taman pred summit sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Doživih da branim Mitrovića ali on je ugašen na PF. 

 

Nije postojala ni teoretska šansa da taj pokušaj uspije, čovjek trojke ne šutira godinama a nije neki atleta/brzanac da pomogne u odbrani, sušta suprotnosti od toga. I Giedraitis je prihvatljivije rješenje na 4.

 

Naravno majstori su umjesto rješavanja gorećeg problema u rosteru od početka sezone, doveli još jednu klasičnu peticu koja je po kvalitetu ispod svih postojećih petica u rosteru. :twak:

  • Like 23
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Losmi17 said:

I ovo je bilo moranje.

Da se izgubilo, bio bi ekser, ende.

 

Moja procena, 14 ili 15 pobeda, sto znaci 2 ili 3 pobede fale.

Cini mi se da se ovo vec dogadjalo par puta?

Ovo je , ipak, bilo manje moranje... Čimsmo blizu playin-a, useremo

Link to comment
Share on other sites

Pobeda od sinoc ce imati neki značaj samo ukoliko se kojim slučajem dobije Barselona, a to ce biti ekstremno teško.

Propustili smo svoju šansu protiv asvela, albe, baskonije ovde.  Imali smo idealan raspored pred nama da uhvatimo priključak.

Ovakve pobede odrzavaju nas koliko toliko da samo ne padnemo skroz. Za nešto vise cini mi se da nemamo kapacitet. 

 

Delujemo umorno. Skupimo mi snagu za jedan mec, vidi se da je stalo igračima, da se troše,  ali onda u drugim mečevima kada treba potvrditi pobedu ili uci u seriju pobeda delujemo kao iscedjen limun.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Evo sada i uobicajenih crtica iz hale...

 

Poseta bolja nego sto sam ocekivao, a bila je tu negde na nivou derbija. Tu i tamo prazno neko mesto u nivou 200, a u nivou 400 onako, nekih 60% popunjenosti cini mi se. Navijanje, cak i uz kop, nije bilo nesto, deluje da su i oni umorni od "nezvanicnog dolaska" na derbi. A i utakmica je bila takva da nije bilo potrebno nesto vise. Lepo je bilo pred kraj, negde 5-6 minuta kad smo ih razvalili odbranom i kad je bilo ono bacanje po terenu za mrtvu loptu, osim pocetnog "Zvezda le" preko himne EL, ovo na kraju je bilo i najglasnije navijanje tokom cele tekme. 

 

Posebno pominjanje je zasluzilo prozivanje Tea sa "Oleeeeeeeeeee oleeeeeee Teoooooo Teooooooo", lepo je zvucalo i Teo ustaje sa klupe i dize ruke ka obe strane hale. Od ostalih situacija oko navijanja, Bolomboj je dobio svoje skandiranje, a dobio je i Jovke kad se pojavio u hali pred pocetak, u civilu. I Tobi je dobio finu podrsku 🙂 

 

Sudjenje neprimetno, kao da EL sude druge sudije. Prilikom jednog coach challenge-a Valensije, Mumbru se najpre razjasnjavao sa sudijama, pa valjda kad je video da nece promeniti odluku trazio je challenge. Oni su otisli, pogledali, ni govora u faulu prilikom suta vec na zemlji, sudija mu prilazi i objasni mu zasto, pokazuje da nije igrac uhvatio loptu sa obe ruke u tom koraku kad je bio faul, na sta Mumbru i dalje nastavlja. Bez oklevanja sudija podize prst i pokazuje mu opomenu i signalizira to i kolegama. Mumbru kao da je zastao a onda nastavio i bukvalno bez zadrske sudija mu dodeljuje tehnicku. E tako se to radi. 

 

U hali Drcelic u upadljivom kariranom sakou 😄 oko njega se muvaju Rakoc (sa sinom) i Gurovic. Deluje mi da se Gurovic ozbiljno gura za neku funkciju. Pitam se sta ce nam on? Realno je dripac, nit trener (neslavno zavrsio sve sto je poceo) nit neki lik sa nekim kosarkaskim kontaktima, niti covek sa manirima (setimo se sta prica deci u svojoj skoli)... Verovatno pikira Dozetovu fotelju. A Dozet, ljudi, poseduje odelo! I obukao ga je veceras. Zalicio je na funkcionera. Ali neka hvala, dajte nekog ko to zna da radi a ne ovu dvojicu. 

 

Sto se utakmice tice, ozbiljan hrkljus, ozbiljan. 11-12 1/4, pogotovo od Valensije. A onda se pojavio Neda. Veoma pametno je koristio loptu, milina ga je gledati kad je u tom modu. A i u odbrani je takodje pametno odigrao, nije se ustrucavao da pravi faul i prekine napad kad nismo u bonusu. Teo odigrao uobicajeno, puno asistencija, vratio je cak i Tobija u koristan mod. Kao sto rekoh, ako moze da pruza partije na ovakvom nivou, i jos malo bolje, konstantno, on je odlican par sa Bolombojem i Mitrovicem. Produzio bih ga. Daleko je jos od toga da me uveri u to. Bolomboj, Mitrovic, Jago uzeli mali odmor, imao je ko da ih zameni. Smarta bas nije hteo sut za 3p ali je odigrao takodje racionalno (svi sutevi su uglavnom bili razumni) i angazovano u odbrani, siri ruke, staje u stav, juri svog igraca kroz blokove, preuzima lepo, ne bezi od mismatch-a, postavlja se lepo ispred viseg igraca da mu ne da da primi loptu - bas mi nekako deluje dosta skolovan kosarkas. Najjaca fora mi je bila kad je trazio korake za protivnickog igraca - verovatno su mu to prvo objasnili "u Evropi se odmah sude koraci, pazi na to, spustaj loptu" 😄 

 

Odbrana veoma dobra i to je pecat Sferopoulosa, skoro kao u Radonjic eri, gde je barem 3-4 puta nedostajala jos koja desetinka sekunde da protivnik ni ne uputi sut ka kosu. Nazalost pogodili su 2-3 puta uz zvuk sirene, ali ipak, odlicna timska odbrana.

 

Valensija bas losa, oni sutevi za 3p mnogi nisu bili ni blizu, mislim da su samo jednu trojku dali u poslednje 3 cetvrtine. 

 

I jos jednom - Nedovic - kakav uzdah i smeh kad je izlomio clanke i poslao na pod igraca koji ga je cuvao. 🙂 

 

Odlicna raspodela minuta. Bice vazno za dalje. 

 

Bravo! Idemo dalje... 

Na crtice iz hale se mora dodati pojava novog najkul lika.

Primetio sam ga protiv KKP a i sinoć. 

Elem, tamo na onim crvenim foteljema, gde je rodbina igrača, neki Smartov, dal je familija dal je tebra iz hooda, ne znam, ali znam da je kuliranje na max.

Sedi u jakni sa kapuljačom na glavi i crnim brzim sunčanim naočarima u nekom polukomatoznom položaju i drnda telefon, kad Smart udje skine kapuljaču da ga bolje vidi, kad Smart izadje vrati se u početni položaj.

Majstor kuliranja.

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 30
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Na crtice iz hale se mora dodati pojava novog najkul lika.

Primetio sam ga protiv KKP a i sinoć. 

Elem, tamo na onim crvenim foteljema, gde je rodbina igrača, neki Smartov, dal je familija dal je tebra iz hooda, ne znam, ali znam da je kuliranje na max.

Sedi u jakni sa kapuljačom na glavi i crnim brzim sunčanim naočarima u nekom polukomatoznom položaju i drnda telefon, kad Smart udje skine kapuljaču da ga bolje vidi, kad Smart izadje vrati se u početni položaj.

Majstor kuliranja.

 

 

 

Je l mu zviždao misleći da je Panter? 

  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Clash said:

Na crtice iz hale se mora dodati pojava novog najkul lika.

Primetio sam ga protiv KKP a i sinoć. 

Elem, tamo na onim crvenim foteljema, gde je rodbina igrača, neki Smartov, dal je familija dal je tebra iz hooda, ne znam, ali znam da je kuliranje na max.

Sedi u jakni sa kapuljačom na glavi i crnim brzim sunčanim naočarima u nekom polukomatoznom položaju i drnda telefon, kad Smart udje skine kapuljaču da ga bolje vidi, kad Smart izadje vrati se u početni položaj.

Majstor kuliranja.

 

 

Čini mi se da sam negdje pročitao da je došao sa bratom

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Mec po mec. 

Protiv Barse ce biti zajebano ali imamo dovoljno vremena za odmor i igramo pred nasom publikom gdje ocekujem krcatu Arenu.

 

večeras gledamo barsa virtus skroz opušeteni

 

8e6iwl.jpg

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 30
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...