Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

9 minutes ago, suptil said:

Aj' bre Coco... Dobijemo veceras i onda zvezdaski deo foruma trubi da smo prvi u play offu Aba lige. Dok crno -beli deo foruma odbrojava do Berlina. Evropa je uvek merilo.  

Slažem se. I meni je Evropa merilo. Ali izgubiti derbi prvo, a onda i prednost domaćeg terena kad se lomi nije da nije bitno. Oni će ući u plej of EL pa će ući, nije da će večeras zbog EL da se štekaju. Ne može niko da kaže kako  je nama ovo mnogo bitna utakmica (a jeste) a njima nije( njima mnogo bitnija iz ugla ABA lige nego nama). 

Inače danas su Yago i Kaboklo zajedno gledali utakmicu Mega - Budućnost. Jako lepo za videti i ako će neko na dobro,, ribanje" danas posle ovoga. Ali najbitnije da rivalstvo ne kvari drugarstvo. ❤️

GE7q8-Az-Xc-AEt-XTu.jpg

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobijemo ih večeras,nakon toga sledeće sedmice dobijemo Valensiju i Barselonu,oni gube u gostima od Monaka i Virtusa,i sve se okrene za 7 dana.A realno ovaj scenario nije nemoguć,čak vjerujem i po kladionici, jedino možda mi ne budemo favoriti protiv Barse.Tako da u ovom rasporedu iz sedmice u sedmicu sve se mijenja,  ništa nije gotovo dok matematički ne bude gotovo.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Inače danas su Yago i Kaboklo zajedno gledali utakmicu Mega - Budućnost. Jako lepo za videti i ako će neko na dobro,, ribanje" danas posle ovoga. Ali najbitnije da rivalstvo ne kvari drugarstvo. ❤️

GE7q8-Az-Xc-AEt-XTu.jpg

 

Nema pozdravljanja sa protivnicima za Bruna večeras.

 

GE7q8-Az-Xc-AEt-XTu.jpg

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Čočo said:

Ali najjače mi je kad pročitam i čujem kako je nama ova utakmica biti ili ne biti a Partizanu nije. Nama je svaka naredna biti ili ne biti jer gubimo od Asvela i Albe pa moramo da se vadimo i popravljamo utisak na svakoj narednoj utakmici. Ali zato Partizanu ovo večeras nije bitna utakmica. U kojem filmu? Njima je iz ugla ABA lige ovo najbitnija utakmica u regularnom delu sezone. Sa porazom se opraštaju od domaćeg terena i vezuju dva poraza od skoro kompletne Zvezde i konkurenta za sve trofeje u domaćim okvirima. A sa pobedom opet im ostaje da se mole da izgubimo jednu do kraja. Nama večeras pobeda donosi više a poraz svakako manji gubitak nego komšijama ako izgube večeras. 

Pa ovo i jeste prilično nebitan derbi. Ako Zvezda izgubi derbi sa 30 razlike a dobije sve ostale utakmice, jel derbi nešto promenio? Ili obrnuto ako Zvezda dobije derbi pa posle izgubi od Budućnosti i veze dva kiksa kao prošle sezone sa Hrvatima, jel derbi onda bitan?

 

A nakon 4 EL derbija malo sam se ohladio od te priče da pobede u derbijima pokreću ili zaustavljaju sezonu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Nema pozdravljanja sa protivnicima za Bruna večeras.

 

GE7q8-Az-Xc-AEt-XTu.jpg

Ni za Yaga. 😂

GE7q8-Az-Xc-AEt-XTu-edit-112189816225120

1 minute ago, paxxx said:

Pa ovo i jeste prilično nebitan derbi. Ako Zvezda izgubi derbi sa 30 razlike a dobije sve ostale utakmice, jel derbi nešto promenio? Ili obrnuto ako Zvezda dobije derbi pa posle izgubi od Budućnosti i veze dva kiksa kao prošle sezone sa Hrvatima, jel derbi onda bitan?

 

A nakon 4 EL derbija malo sam se ohladio od te priče da pobede u derbijima pokreću ili zaustavljaju sezonu.

 

Sam si sebi pitanjem odgovorio na pitanje. Svaka pobeda u derbiju je bitna pobeda. Tu pokažeš da li možeš imati neke šanse do kraja sezone u borbi sa konkurentom. Zapravo ne mora da znači ništa ali i može pokazati da li i koliko možeš. Mi sa pobedom pokazujemo da možemo sa njima i obezbeđujemo domaći teren pride. Oni sa pobedom pokazuju da su za sada malo kvalitetniji i da i pored mogućeg gubitka domaćeg terena mogu sa nama. Tako da, da. Ne može da se kaže kako je nekome bitan a drugome nije bitan derbi. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš suprotnog mišljenja, da našim igračima večeras znači pobeda više nego njihovim.

U seriji smo od 2 poraza u EL, šanse za prolaz svedene na minimum. Znači ostaje im samo ABA gde bez domaćeg terena nemamo šansu 

 

Sa druge strane oni jure to 6.mesto u EL, a slede im 2 baš teška i bitna gostovanja. Njihove strance sigurno da više 'loži' EL što se i videlo do sad. Neće moći Željko da forsira 9 nosioca, mora da širi rotaciju i tu vidim našu šansu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mile1 said:

Bukvalno nisam ni znao da se veceras igra derbi, toliko su mi ubili zelju za kosarkom

Sad si jebo ježa. Dobićeš sugestiju da pređeš u Madridiste, bićeš prepoznat kao neko ko ne voli Zvezdu i nije pravi navijač i još svašta nešto. Ja isto mislio napisati kao i ti ali nemam muda pa hvala ti u ime svih nas koji se tako osjećamo.

Edited by Small Owl
.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Small Owl said:

Sad si jebo ježa. Dobićeš sugestiju da pređeš u Madridiste, bićeš prepoznat kao neko ko ne voli Zvezdu i nije pravi navijač i još svašta nešto. Ja isto mislio napisati kao i ti ali nemam muda pa hvala ti u ime svih nas koji se tako isjećamo.

Ja bih banovao svakog, ali svakog ko uvredi nekog da je manji zvezdas i slicno. To je toliko ruzno, neukusno, neljudski...a i vredja brate. Mislim da mi to neko uzivo kaze, uleteo bih bez razmisljanja u klinč.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Domacin u aba derbiju mora odigrati mnogo losu utakmicu da bi je izgubio, mislim da to Sfero i momci nece dozvoliti sebi pred 20k cigana, narocito posle kriminalne partije u Berlinu. Verujem da cemo ih dobiti, verovatno i rutinirati, ali slaba vajdica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim, vlada optimizam. Mene nazalost nesto optimizam nije zakacio za ovu tekmu iako sam inace optimista manje vise svaki put.

 

Njima je ova poraz i kraj ambicija za prvo mesto. Razvalili smo ih pre 20 dana i zaista mislim da ce da grizu samo tako.

 

Plus Zoc sigurno ima ideju kako da ovaj put spreci ono cime smo ih raskantali prosli put.

 

Nisam optimista, jbg. No uprkos tome, AJMO ZVEZDO!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da razumem frazu: "ja ovo više ne mogu da gledam". Niti bi znao kako da je objasnim sinu koji je od malih nogu veliki zvezdaš. Šta da mu kažem: "znaš sine, danas jeste derbi ali.... Mi danas nećemo ni da gledamo ni da navijamo za našu Zvezdu zbog .....", e tu bi nastao problem... Ne želim da mu ubijam volju i učim ga suprotno od onoga kako su mene svojevremeno učili, tako da.... Napred Zvezdo i večeras i bilo kad i uvek... Jer ti Zvezdo nisi ni Nebojša ni Zvezdan ni bilo ko drugi... Ti si.... emocija....

  • Like 4
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BarryWhite said:

Teško da će biti puna hala, za slaba popunjenost Arene. 

Pa dobro , za očekivati je...slabi nasi rezultati, veliko razočarenje zbog EL, a poznato je da organizovana navijačka grupa ne dolazi na ABA ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra igra, želja, volja, srce na teren to puno dvorane, imena tu nisu puno bitna. Posle one predstave u Berlinu mnogi su ohladili, sa razlogom ruku na srce zbog onakve igre i stava i odnosa prema dresu, a ne zbog poraza.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, No name said:

Pa dobro , za očekivati je...slabi nasi rezultati, veliko razočarenje zbog EL, a poznato je da organizovana navijačka grupa ne dolazi na ABA ligu.

Evo sada je skoro pa puna hala, samo nivo 400 iza koseva ima jos mesta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se zavrsi utakmica, da nadjemo moj post posle par utakmica kad je pocela sezona, gde sam napisao da ne razumem poentu Dzoela Bolomboja i da se kolektivno ispisamo svi meni u usta. 

Kakav igrac jbt

Edited by Mirage93
  • Like 4
  • Love 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...