Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Petar1995 said:

Sta je ovo na zvanicnoj instagram stranici kluba. Svi pisu "uprava napolkr" izgleda svima preko glave vise ova uprava...

Zasuli su ih svi. Ne mogu da stignu da obrišu sve komentare. Biće zanimljivo sutra. Ako izgubimo ne bi me iznenadilo da se konačno čujemo i mi malo. Dojadilo je svima. Preko glave je došlo. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2024 at 10:26 PM, No name said:

Sta imas i od teodosica, kada ni on ne moze vise od 20 min po utakmici, . Jednu odigra pa onda ne može protiv cedevite da stoji na nogama, i poraz sa njim.

Nije bio tu za baskoniju  i albu kad se lomilo, sad i ne mora da se vraca, neka odmara do plej ofa aba lige. 

Nije zvezda klub za rehabilitaciju, i da se igra jedna pa preskoči 5. Isto tako rade i ovi lopovi iz FK, produzuju penzionere, daju im protekcije, dok tim trpi.

 

Sram ga bilo, kako je isfolirao povredu kad je stao na nogu protivnika. Madjionicar

6 minutes ago, No name said:

Pre dva dana nije mogao ni jedan minut da igra, ali ce zato biti spreman nakon dva dana da igra utakmicu visokog inteziteta i tempa što derbi i jeste.

Očigledno da tankuju jedno takmicenje zarad drugog.  

Tako ce im se obiti o glavu da nisu svesni.

Cetvrtak-Nedelja je 2 dana. Povreda zadnje loze ( protiv Armanija 11.01 ) gdje se preporucuje odmor ali No name znaE bolje. Sram ga bilo pa nije sa tom povredom mogao protiv Baskonije i Albe. Teo srami se! 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Zasuli su ih svi. Ne mogu da stignu da obrišu sve komentare. Biće zanimljivo sutra. Ako izgubimo ne bi me iznenadilo da se konačno čujemo i mi malo. Dojadilo je svima. Preko glave je došlo. 

Vala bas. 10 god igramo El, samo jedan top8 a potroseno za tih 10 god 100m

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sram ga bilo, kako je isfolirao povredu kad je stao na nogu protivnika. Madjionicar

Cetvrtak-Nedelja je 2 dana. Povreda zadnje loze ( protiv Armanija 11.01 ) gdje se preporucuje odmor ali No name znaE bolje. Sram ga bilo pa nije sa tom povredom mogao protiv Baskonije i Albe. Teo srami se! 

Jel danas trenirao, koliko znam danas je subota ? Ako jeste onda je morao raditi jacim intezitetom jer je sutra utakmica...Kako to da nije mogao igrati pre dva dana, bar 5 minuta ?Nije razmak izmedju dve utakmice 10 dana,.. Ili je čovic odredio prioritet? 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, suptil said:

Ove sezone iskljuvico zavisimo od Teodosica. Nema Tea - nema rezltata. Sa Teom mozemo da vezemo par pobeda u EL bez njga cak ni to. Dakle, previse zavisimo od jednog igraca. To je opet znak da ne postoji sistem igre. Ove sezone dobili smo Tea, njegovu magiju. Efekat Teo je vidljiv, Uz taj efekat kao nus pojava ispoljava se niz nekompatabilnih faktora koji zajedno sa efektom Teo tvore neki za savremenu kosarku ispodprosecan rezultat kojem smo svedoci. Teo magija je tu. Publika je tu a iskoraka u EL nema. 

Nismo dobili priliku da vidimo kako bi to izgledalo sa malim Topom. Ove sezone smo videli da ne mozemo sa Nejpirom i Jagom kad nema Tea, sto je normalno jer je on plej, a Nejpir nije bio nista, a Jago nije tip pleja koji igra za drugwe i razigrava ih. Top deluje kao da bi mogao biti takav igrac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uz jednu solidnu cetvorku imali bismo prednost domaceg terena i 99% bismo osvojili i ABA i domaćicu. I opet sto je najgore moglo bi da se podvede pod uspesna sezona iako sve ovo u klubu i oko kluba ni na sta nije ličilo cele sezone.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Small Owl said:

Bez namjere da budem nečiji advokat, @Kankkunen je izrazito korektan lik i bezveze da tako nastupaš, naročito ako uzmeš u obzir da momak baš ništa nije napisao da bi dobio takav odgovor. Bez ljutnje, drugarska konstatacija. Hvala unaprijed na razumjevanju.

 

Uopste ne ulazim u to kakav je on licno, ali ako tako kategorisno iznosi neku tvdnju, onda bi trebalo i da moze da je potkrepi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

I te sezone, kao i ove nam je bio apsolutno najgori igrac u EL. Samo je tada manje igrao. Naravno, sve se zaboravilo jer je dobro cuvao Ledeja u onoj finalnoj seriji.

 

Jedina dobra sezona u EL mu je bila ona 20/21 kad je Obradovic poceo, a Radonjic zavrsio. Tada je i poslednji put verovatno fizicki licio na kosarkasa. 

pa i tu nije bilo do njega vec do Radonjine maestralne postavke u odbrani. 

Evo bas kad se pogledaju mirno spavaj nano klipovi, petorka u kojoj su 

 

Dzoni Ivanovic

Hollins 

Kalinic 

Davidovac

Mitrovic

 

Bukvalno samo  Kalinic i Hollins mogu da odigraju dobru odbranu i cesto nismo dozvoljavali protivnicima da sutnu za ceo napada. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

 

Uopste ne ulazim u to kakav je on licno, ali ako tako kategorisno iznosi neku tvdnju, onda bi trebalo i da moze da je potkrepi. 

Opet bez želje da smaram ili nešto drugo..OK je i sasvim logično tvoje razmišljanje. Ja sam samo sugerisao na način ophođenja. Konkretno, možda se pitanje moglo formulisati u smislu "Imaš li neku info", "Kako znaš", "Znaš ili pretpostavljaš"..i još puno drugačijih načina od "Prosvijetli nas" (što jes' jes', nemoj zajebavati :) ). Eto, toliko od mene u ulozi mirotvorca. Još jednom, ne zamjeri, stvarno nisam imao želju da se pravim pametan. Živ i zdrav bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da, još jedna stvar. Posle one situacije iz svlačionice nakon meča u Berlinu, reakcija ekipe će biti sigurno. Plus igramo pred svojom publikom. Očekujem da će svi naši da budu,, agresivni" i da ,, grizu" u odbrani. Bitno je samo kako će Sferopulos da pripremi meč i da li će uspeti da ublaži neverovatan napadački potencijal Partizana. Možda dobijemo opet neko lepo iznenađenje od Sferopulosa. Sutra smo u neku ruku i mi kompletni (4ku nemamo pa nemamo) i imam osećaj da dobijamo. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolje onda da počneš da navijaš za Real, oni baš retko gube.

 

Ja bih pogledao svaku evroligašku i bitnije abaligaške utakmice do kraja, uz sve loše stvari, biće tu i dobre košarke. Ne treba profesionalni sport posmatrati tako fatalistički.

  • Like 26
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Najbolje onda da počneš da navijaš za Real, oni baš retko gube.

 

Ja bih pogledao svaku evroligašku i bitnije abaligaške utakmice do kraja, uz sve loše stvari, biće tu i dobre košarke. Ne treba profesionalni sport posmatrati tako fatalistički.


Pretpostavljam da si se meni obratio, nemam pojma zašto, a naročito mi ova prva rečenica i preporuka nije jasna. Da navijam za Real, jer moj tim igra užasno i gubi, jer je predsednik kluba po ko zna koji put usrao stvar? Možda je bolje da nekad zadržiš mišljenje za sebe. Cenim te kao forumaša i rado čitam tvoje postove, tako da mislim da ti ovo ne treba. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...