Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ljudi vole neverovatno da preteruju. Ova ekipa bi uz sve mane uništila tu Tomićevu ekipu, Yago bi Čovkinsu dao 30+ svaku utakmicu. To je bila solidna evrokup ekipa iz koje se jedino Baron pokazao kao evroligaški kalibar. Stratos je igrao na iskustvo i šmek ali jasno je bilo da su to poslednje godine njegove karijere. Faye i Ojo su bili evrokup igrači, potpuno irelevantni na EL nivou. Naša domaća osnova je ipak bila na uzlaznoj putanji a ne na silaznoj kao sad.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Petre, tako sam i ja u opijan pobedom u Carigradu najavio 7-1 do Barselone posle brejka na Bosforu.


PS: Stojimo do sada na 2-3 😄 

Niko nam ne moze zabraniti da se lozimo 😁 nada poslednja umire..  prvo sutra partizan da se dobije overi prednost domaceg terena u aba ligi, pa onda sledece nedelje duplo kolo i pred 20.000 navijaca da padnu 2 spanska tima 😊

Link to comment
Share on other sites

Meni je stvarno žao nas navijača Zvezde. I pored svega se neki i dalje lože i ako je sam Čović odavno odustao od EL. Zapravo nikad se nije ni ložio. Dok se mi nerviramo, gledamo raspalog Davidovca, ne možemo da se saberemo danima nakon poraza, Čović sa osmehom od uha do uha, laganim korakom zviždulji i boli ga kurac za ovaj raspad i sve nas navijače. Bitno je da je on ispunio očekivanu normu od 5 miliona evra od prodatih ulaznica. A vi braćo i sestre i dalje očekujte da će biti bolje. 

P. S. Znam za smejuljenje, zvižduljenje i bol u kurcu za sve nas jer je bio u istom hotelu gde se leči Topić. Pa sam i dobio informacije o svemu navedenom. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stefi88 said:

Dobro je da nema Javora i Baltaruzera za sutra...

Mislim da cemo biti dosta sveziji od njih sutra, i da cemo pobediti, verovatno teze jer su jaci za dva igraca u odnosu na prethodni derbi.

Ne znam na čemu baziraš svezinu, kada u timu imamo gomilu penzionera, igrača koji su izašli iz povrede, i dela mekanih igraca koji ne mogu fizički da odgovore na zadatke.

Uopšte nisam optimista.  Oni su sigurno favoriti, jer imaju koliko toliko pozitivan momentum,  sve igrače na okupu, a pri tim njihovi nosioci mogu da igraju po 35 min, dok naši sve suprotno.

 

Mi imamo taj neki fetiš o rasporedu minuta na terenu tako da bukvalno svi moraju da igraju odredjen broj minuta ma kakav rezultat bio. Mozes da dovedes i Dončica, njemu bi se redukovala minutaza na nekih 22-23 min, dok bi ostatak pokupio npr Lazic.

 

 

 

 

Edited by No name
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:

od sledece 3 sto igrate kuci ne zna se koja je zajebanija, ukljucujuci i zalgiris 

Podjebavanje - 3 dana,

15 minutes ago, bodo said:

znači ima krv da propišamo da bi dobili Valensiju.

Dabome, sve je sad tesko. Jadni mi. Bas je tezak raspored hahahaha. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Fromthecorner said:

Covek se na skupstini hvali zaradom od karata navijaca a u januaru posle doselekcije ima jeftiniji tim nego u julu. Doci ce i ovome jednom kraj…


Pa to mu je jedini uspeh ove sezone, davljenik se za slamku hvata. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ove sezone iskljuvico zavisimo od Teodosica. Nema Tea - nema rezltata. Sa Teom mozemo da vezemo par pobeda u EL bez njga cak ni to. Dakle, previse zavisimo od jednog igraca. To je opet znak da ne postoji sistem igre. Ove sezone dobili smo Tea, njegovu magiju. Efekat Teo je vidljiv, Uz taj efekat kao nus pojava ispoljava se niz nekompatabilnih faktora koji zajedno sa efektom Teo tvore neki za savremenu kosarku ispodprosecan rezultat kojem smo svedoci. Teo magija je tu. Publika je tu a iskoraka u EL nema. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Petar1995 said:

Niko nam ne moze zabraniti da se lozimo 😁 nada poslednja umire..  prvo sutra partizan da se dobije overi prednost domaceg terena u aba ligi, pa onda sledece nedelje duplo kolo i pred 20.000 navijaca da padnu 2 spanska tima 😊

 

Tesko da ce toga vise biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Fromthecorner said:

Covek se na skupstini hvali zaradom od karata navijaca a u januaru posle doselekcije ima jeftiniji tim nego u julu. Doci ce i ovome jednom kraj…

Neće biti. Imamo dva sporazumno raskinuta ugovora (Duško i Šabaz) + Simonović na pozajmici ... sve to košta, prilično.

Doveli smo dva igrača, Gilespija i Smarta ... pa ti računaj. :smiley53:

Plus Sferopulos.

Edited by Kankkunen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kankkunen said:

Neće biti. Imamo dva sporazumno raskinuta ugovora (Duško i Šabaz) + Simonović na pozajmici ... sve to košta, prilično.

Doveli smo dva igrača, Gilespija i Smarta ... pa ti računaj. :smiley53:

Plus Sferopulos.


I Duško i Šabaz su odmah prešli u drugi klub, ne vidim kako to može da nas košta prilično?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tunji Awojobi said:


I Duško i Šabaz su odmah prešli u drugi klub, ne vidim kako to može da nas košta prilično?

To ne znači da su ti klubovi preuzeli ceo ugovor, a istina je da nisu ... ni blizu.

Kuknjava je na te zlokobne ugovore koji štite igrače i trenere, al jbg. :classic_smile:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kankkunen said:

To ne znači da su ti klubovi preuzeli ceo ugovor, a istina je da nisu ... ni blizu.

Kuknjava je na te zlokobne ugovore koji štite igrače i trenere, al jbg. :classic_smile:


A ti znaš tačno koliko su preuzeli? Prosvetli nas, molim te!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...