Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, crni_bombarder said:

Niko nikog ne pusta nego se jači opusti i tu je glavni problem.



Moram da priznam da Goldberg je top objasnio stvari oko igraca u slabijim klubovima koji kidaju a nisu klase.


Jednostavno prostor je sve, od toga kreće samopouzdanje, a i ti kao igrac manjeg kluba imaš veci motiv da kidas i lepo se prodaš nego neki Pengos koji zna da je gotov sa el na kraju ugovora...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Sve ok, jesmo li se juče opustili protiv Albe kao što se Fener opustio protiv nas?

Da ne uzimam za primer baš tvoj klub.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Filbi said:

a jebi ga pristali smo na to, nije da se u tom trenutko nešto mnogo vodilo računa o daljoj budućnosti kluba, nije ni bilo nekih preteranih izbora

lako je sa ove distance govoriti o tome ali činjnica da stagniramo

Navijaci Zvezde nisu spremni na reset, samo na instant rezultat, pogotovo sa ovakvim Partizanom. Svaki mladi trener i podmladjen tim bi bio na udaru kritika, ne bi bilo strpljenja. Za nas je jedino prihvatljivo da se nadje neka dobra lova i sto je jos bitnije potrosi na pravi nacin, a o buducnosti kluba svakako niko ne razmislja. Samo daj top8, sve drugo je nebitno, za sledecu sezonu cemo brinuti na leto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Čočo said:

Zvezdina sezona u 3 slike. Ulje na platnu. 

GEwx-GAg-W0-AAp-Bv-N.jpg

 

Na ovoj drugoj se lepo vidi kako se Deda majstorski demarkirao dok mu Bolomboj pravi livadu i jos samo da ima neko ko zna da mu doda loptu. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Mi da bi dobili bilo koju ekipu u evroligi u gostima moramo odigrati maksimalno od prve do poslednje minute.Pogledajte samo Hangu kao primjer,odjednom u nekom trenutku odluči početi igrati.Pa zašto nije od prve minute, nego ono u laganom modu alibi igra,vjerovatno očekujući da dobijemo a da se ne troši puno.A mislim da takvih igrača imamo više, koji ne igraju od prve minute sa 100% nego nešto kalkulišu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mi nemamo kvalitet. tacka

pod kvalitet spada i psihofizicka spremnost za ovaj nivo kosarke

 

covic je od ove sezone digao ruke onog trenutka kad je projektovanog nosioca mamojeba od 2miliona resio da populisticki zameni detetom 

to je bio jasan znak na temu daljih ambicija

 

glavni cilj kluba, tj. navijaca i svih onih koji taj klub vole jeste da se gmazu vide ledja

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Teodosić ima 36

Hanga 35

Lazić 35.

 

Ne kažem...imamo i par igrača u najboljim godinama, ali ipak premalo. Iz ovog ugla gledano, Teodosić je trebao biti taj koji će da krpi 2/1, a Yago drugi plej. Sve je sjebalo ovo oko Šabaza. Mislim, nije samo to povod za ovakvu sezonu, ali na bekovskoj rotaciji mi smo računali da Šabaz ima doprinos kao Yagov u poslednjih 3 meča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sama cinjenica da smo uspeli da uprskamo sa trenerima kao što su Saša Obradovic i Dusko Ivanovic govori da je mnogo trulo.

Sfero mora da ostane cele duce sezone, kako god bilo. Jer ako bude najuren, doci ce neko ko nije sastavljao tim, pa tako ukrug stalno.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Mi u ovom trenutku na pozicijama 4 i 5 imamo JEDNOG upotrebljivog igraca , i to je Bolomboj .

 

Tobi , Gilespi , Ilic , Davidovac i trenutni Mitar posle povrede nisu ni za Eurocup nivo sa ovom formom u kojoj se nalaze .

 

Znaci od 6 igraca na unutrasnjim pozicijama ti imas jednog , J E D N O G  koji je igrom koristan . 

 

I mi ocekujemo tacno sta ??

 

Epski fail sa Gilespijem , ako ga je Grk stvarno birao , njemu ide na dusu i to debelo .

 

Juce je isto brljao , drzao je Mitra u stetocina modu gde mu je ovaj vratio sa 2 faula u napadu za minut . Moralo se mnogo ranije sa small ball postavom i Gedrom na 4 .  Jeste ga Wetcel guzio i mucio jer je fizicki jaci , ali to se sa pomaganjima i dobrom rotacijom tj grupnom odbranom moglo neutralisati . Igrali smo protiv facking ALBE.

 

Isto tako Jago je morao ranije u igru , s obzirom na brzinu i tranziciju u trenucima kada juris minue od 15 / 20 poena u zadnjoj cetvrtini .

 

DAVIDOVAC MORA VAN 12 POCEVSI OD DERBIJA , TU SFEROPULOS MORA POKAZATI AUTORITET .

 

Neka guli Lazarevic 20 minuta , ne interesuje se , bar ce pokazati da je zivo bice iako je na Vi sa svim kosarkaskim aspektima , ne zelim vise da gledam taj gadan i bezobrazan govor tela Davidovca .

 

Edited by Fan Kosarke
  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

Pa i nesrećni Vlada Jo. 

Joj muceni Vlada Jo kad mu se pojavio Raduljica na treningu i kao sta ima da kaze o pojacanju on u fazonu ne znam sta da kazem, tu je sa nama 😂

 

Posle samo dva meseca frka sa registrovanjem Kampaca

 

Jbt vracam film i sad mi nije dobro 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

mike tobey je igrao euroleague i u valensiji i u barseloni. nedović već deceniju igra el. gillespie primereno svojim kapacitetima igrao i u bayernu. mitrović bi igrao el i u nekom drugom klubu, zapravo je igrao za brose basket javonte smart će igrati euroleague, možda čak i yago.

 

ne treba preterivati samo da bi se poentiralo, svi smo se još letos složili da imamo nelogičnosti & rupe u rosteru ali nisu to loši igrači, iako su različitih kapaciteta i talenata

Za Tobija sam zaboravio. 

 

Nedovic vec deceniju igra u donjem domu gde realno svake sezone pokazuje da nije za velike domete i pitanje da l bi ga neko osim Asvela i  Albe uzimao. Preskup za granicne El timove a tesko da bi pristao da bude 8-9 igrac. 

Gilespi je realno zalutao u Bajernu i zato nije ni igrao a posle nas tesko da ce opet nabosti El.  

Mitrovic je u Brose basketu igrao koliko, sezonu u El? On je vec duzi vremenski period van El konkurencije i igrao je Ec kao peta opcija na svojoj poziciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, berti said:

Sama cinjenica da smo uspeli da uprskamo sa trenerima kao što su Saša Obradovic i Dusko Ivanovic govori da je jedan čovek truo.

Sfero mora da ostane cele duce sezone, kako god bilo. Jer ako bude najuren, doci ce neko ko nije sastavljao tim, pa tako ukrug stalno.

Ispravio sam ti ovo (bold).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Za Tobija sam zaboravio. 

 

Nedovic vec deceniju igra u donjem domu gde realno svake sezone pokazuje da nije za velike domete i pitanje da l bi ga neko osim Asvela i  Albe uzimao. Preskup za granicne El timove a tesko da bi pristao da bude 8-9 igrac. 

Gilespi je realno zalutao u Bajernu i zato nije ni igrao a posle nas tesko da ce opet nabosti El.  

Mitrovic je u Brose basketu igrao koliko, sezonu u El? On je vec duzi vremenski period van El konkurencije i igrao je Ec kao peta opcija na svojoj poziciji. 

 

najpre napišeš "osim 5 igrača, ostali mogu da igraju samo kod nas EL" a sad pomeraš stative ( :

 

stalno se piše pod utiskom poslednje utakmice; taj mitrović je bio uz teodosića najbolji igrač zvezde u euroleague tri meseca. sad zbog nekoliko partija nakon pauze zbog povrede ne može da igra nigde osim kod nas.

 

gillespieju treba plej kao što je teodosić ili sličan, jer dečko ima tri stvari koje radi dobro, jedna je prisustvo na off/def skoku, druga je dobra i versatilna (preuzimanje) odbrana a treća hitrost x skočnost da se spoji sa obručem ako imaš plejmejkera koji to ume da uradi.

 

naravno da on nije igrač za više od 7-15 minuta, osim u ekstremnim situacijama ali to ne znači da samo u zvezdi može da igra

 

eksplikaciju za nedovića da ne pominjem.

 

---

kao što rekoh u prvom postu, preteruješ da bi naglasio gnev što ne ide kako smo želeli. 

jedno je individualni kvalitet  a drugo kako taj kvalitet može da se koristi u timu koji je sklopljen. 

 

imali smo puno promašaja, od projektovanih nosilaca preko veteranskog prisustva na četvorci. kada na to dodaš klasične čovketove go-to poteze sa domaćom osovinom i nestrpljenje i kluba i navijača, dobiješ ovo što mi imamo trenutno: ekipu koja, kada su sve zvezde na broju, može da igra sa svima osim sa realom i pobedi  /  isto tako i ekipu kojoj je dovoljno da se poklope dve negativn stavke pa da izgubi od bilo koga u euroligi.

 

@Chaos Is Me je napisao odličan & jednostavan post danas, pronađite ga ako umete u moru produkcije, da ne prepričavam

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Godina 2044

 

 

Dolazi Covic u kancelariju posle jos jedne neuspesne sezone Zvezde u Fiba downunder gde se Zvezda oprostila od TOP 32 na pola sezone i kaze:

 

"Nisam ja kriv imam u kosarci 73 godine iskustva, znam sta radim, nego trener broj 45 je kriv nije poslozio ekipu dobro a dao sam mu tako dobre sastojke!!"

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...