Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, John Terry said:

 

Mi trenutno jesmo EC ekipa. Tobi razočarao, Teodosić van stroja, Nejpir šilbovan...ostali deo tima je EC nivo.

 

 

Ok, aj da se složim da sam trofej nije nebitan istorijski gledano, ali svakako nije neki veliki uspeh osvojiti ga u datim uslovima kada KKP ne igra.

 

 

To nisam ni pitao, kad igraš sa ravnopravnima, ok, ali mi potenciramo taj naslov prvaka Srbije kao da smo dobili faking Golden State za trofej.

Nije nam ostali deo tima EC nivo jer imamo Hangu, Bolomboja, Gedraitisa, Nedovica, pa i Yaga koji je prerastao EC, a i Mitrovic je EL igrac. EC je jako slabo takmicenje u ovom momentu, a mi smo iznad njega sigurno. 

 

Ja nisam nikada ni rekao da je veliki uspeh osvojiti KLS u kojem ne igra KKP. Cak nisam rekao ni da je veliki uspeh osvojiti KRK protiv KKP. Cak sam dva puta napisao i da uspesi u tom takmicenju ne odredjuju da li je sezona generalno uspesna.

 

Ja ne potenciram naslov prvaka Srbije kao da smo dobili faking Golden State za trofej.

 

 

Sve je krenulo od mog upisa gde sam rekao da se nadam da cemo biti kompletni makar za kup. Onda se jedan forumas nadovezao kako je nebitno takmicenje, ja sam rekao da meni nije nebitno. 90% stvari kasnije mi sami ubacujete i izvrcete sve sto kazem. Ne razumem zasto.

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bolomboju svaka čast! Postaje mi jedan od najgotivnijih stranaca. Sinoć neke lopte koje je hvatao zaista su bile nezgodne, sa sve loptom je padao na parket. Jedini naš igrač koji ima kontinuitet dobrih igara u oba pravca.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

[mention=608]goldberg[/mention]
Moram da priznam da sinoćna utakmica sasvim ide u prilog tvojoj teoriji da slabiji timovi pobeđuju jače samo kad ih ovi namerno puste i ne zapinju, ne igraju maksimalno. 
Jasno je da smo mi skuplji i kvalitetniji tim od Albe, mnogo slavnijih i boljih igrača, čak i tabela to pokazuje.
Pustili smo ih, kao što su Fener, Efes, Partizan... puštali nas. Slažeš li se sa svojom teorijom i u ovom slučaju?
Niko nikog ne pusta nego se jači opusti i tu je glavni problem.



Moram da priznam da Goldberg je top objasnio stvari oko igraca u slabijim klubovima koji kidaju a nisu klase.


Jednostavno prostor je sve, od toga kreće samopouzdanje, a i ti kao igrac manjeg kluba imaš veci motiv da kidas i lepo se prodaš nego neki Pengos koji zna da je gotov sa el na kraju ugovora...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Tamo Terza, vamo Čović. Tamo Marin, vamo Dozet. Tamo Miloje, vamo ce Radonja ako se naredi.  Tamo navijači ćute, vamo navijači ćute. Tamo AV postavlja, vamo AV drži. 

Čemu da se nadamo? Pa ničemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, srlepajce said:

20240126-105934.jpg

Krenule Coviceve botine

 

Sfero bruka klub ma da jasno ko dan 

 

Teracemo mi ovoga govnjivom motkom

 

Bogami krenuli su i tekstovi o odgovornosti Čovića i Dozeta. Ne po imenice ali ih vode kao menadzment. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Bogami krenuli su i tekstovi o odgovornosti Čovića i Dozeta. Ne po imenice ali ih vode kao menadzment. 

 

Pa to dajte jbt, to nam treba

 

more-kylo-ren.gif

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gromovnik said:

Nisam ni rekao da jeste, uopšteno sam pisao. Nervira me čim nešto ne valja, zabadanje glave u pesak, ni reči o lošem, nego samo jedva čekam sledeću ...pa ako se izgubi i sledeća, jedva čekam sledeću. A kad se konačno dobije neko, sve je super, teče med i mleko, doktor na mestu predsednika, sportskog direktora, trenera, masera, ekonoma.....radi super posao.

Nije zabadanje glave u pesak, prosto volim Zvezdu i Kosarku, i volim kada pobedimo Partizan bilo kada bilo gde...

Zezamo se malo,  ipak je ovo samo sport i zabava, barem ja na to tako gledam...

Ovde su potrebne korenite promene i postavljanje nekog sistema, da neko ima odgovornost, da svako radi svoj posao...

A i sta znaci da udjemo u Top 10 ili Top 8 jos jednu dve utakmicu vise u EL...

 

Mora mnogo toga da se menja da bi bili konkuretni za nesto vise...

Ovo je kolotecina...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Prva stvar koju treba uraditi a koja bi vec bila ogroman korak napred je NE SMENITI trenera nakon 2 meseca nove sezone i DOZVOLITI treneru da u okviru budzeta on sastavlja tim.

 

b4ff8bada6d1066f_Ross2.gif

 

imam jako loše vesti u vezi sa tom idejom

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Možemo mi i da osvojimo EL, sve dok je Čović tu bićemo mali seoski klub iz predgrađa Beograda jer je jedan Nebojša tako odlučio. Od velikog kluba napravio je svoju malu prćiju sa seljačkim i bahatim poslovanjem. Veći klub smo bili sa Drčom, Majlsom i mlađanim Nedovićem nego sad sa 15 miliona budzeta. 

Edited by Čočo
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Možemo mi i da osvojimo EL, sve dok je Čović tu bićemo mali seoski klub iz predgrađa Beograda jer je jedan Nebojša tako odlučio. Od velikog kluba napravio je svoju malu prćiju sa seljačkim i bahatim poslovanjem. Veći klub smo bili sa Drčom, Majlsom i mlađanim Nedovićem nego sad sa 15 miliona budzeta. 

a jebi ga pristali smo na to, nije da se u tom trenutko nešto mnogo vodilo računa o daljoj budućnosti kluba, nije ni bilo nekih preteranih izbora

lako je sa ove distance govoriti o tome ali činjnica da stagniramo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...