Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ionis je improvizovao sa Gedrom na 4 i na taj nacin zakrpio krater na toj poziciji. 


napdacki smo prodisali , a u odbrani poceli da preuzimamo sve. 
 

problem nastaje kada ekipe imaju 4ke kao Timan i Vecel danas , kao Moneke proslo kolo , kada Gedra gubi funkciju na 4. 
isto jas ceka u i u nedelju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, The_Big_S said:

Osvojićemo ponovo 2 najnebitnija trofeja u istoriji trofeja. Kup i KLS.

I Čovke će opet proglasiti uspešnu sezonu sa 2 trofeja

Treba ugasiti sva takmicenja jer su nebitna, jedino da se EL igra i racuna. I ako moze da se dele trofeji za ucesnike top8, to je najbitnije.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da se okrećemo obavezama u ABA ligi, KRK i KLS, najbitnija utakmica u dosadašnjoj sezoni se igra u nedelju. Mora Teo i sa jednom nogom da igra. I sad očekujem da ameba konačno dovede 4ku jer ne može on da gleda Davidovca i Mitrovića kako mu igrama gade njegova najomiljenija takmičenja ABA ligu i KLS. Tu mora da se pokaže. To je njegov teren. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav kup, kakve pm... Nakon "dizanja" ekipe onim pobjedama protiv Fenera, Makabija, Partizana...ovi porazi od Albe i Asvela ubijaju u pojam i ove što znaju košarke... Sada ako mislimo "spašavati" sezonu formu treba tempirati za 10ak dana i utakmicu u Podgorici... Naredne 3 ovakvi ne možemo dobiti, a dvije u EL nam ne znače ništa...

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da Zvezdu , takvog giganta bar na podrucju balkana koja pri tom ima najviše navijača,  vode dva kriminalca poput covica i terzica i to vec godinama...

I niko jbn da ne reaguje...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Sfero je jedan fini gospodin i dobar trener, al takve Čović jede za užinu ... mekan jbg.

Duško je bio tvrd orah pa se odustalo od dugoročne saradnje ... zbog kako rekoše, koncepcijskih neslaganja.:classic_laugh:

Aj da sačekamo par dana, možda se nešto desi, promeni ... 'ebem li ga.

 

Što se tiče Sfera, ne sviđa mi se nekoliko stvari.

Pre svega startna petorka (Yago, Laza, Gidra, Luka, Bolomboj). Prvo, nema ovde nikakve mogućnosti za kreaciju, jer ni Yago, ni Lazic ni Gidra to ne mogu. Yago moze za sebe, ali on je plej skorer koji ne razigrava ekipu. Laza je na Vi sa loptom, a Gidra moze da bocne trojku (ali nema ko da mu kreira) da utrči ka košu i eventualno napadne close out. Jedino kako mi u ovoj petorci mozemo da stvorimo prednost, to je Luka, uz sve mane koje ima. Luka može da napadne i stvori prednost (a time i kreaciju) sa low posta, i iz short rolla. Nisam gledao prvih 5 minuta (jbg deca), ali nakon toga mislim da ni jedanput nismo odigrili onaj step up screen na desnoj strani, koji obicno igraju Nedovic i Luka, niti odigrali low post opciju za njega.

Ako već Laza mora da počne, onda neka sa njim krene i Nedovic(Smart), Gidra na 4, jer se tako "širi" teren i pravi prostor ovoj dvojici koji su jaki 1:1, a i ako se ulazi u pik, moze Bolomboj da rola i hvata alej up, sto mu je, pored skoka i jedini kvalitet u napadu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Upravo ovo! Covek je poltron, cuti i ne mesa se u posao. A Covic takve najvise voli.

Ma nije, ne ide to baš tako ... on odrađuje svoj deo posla korektno, al nije sve do njega.

Ne možeš da ispraviš krivu Drinu, i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, FireKeeper said:

Ja licno nemam problem ni sa Goldberg style roosterom, pa cak i igrali EC. To je sport.

Meni smeta cirkus koji smo postali i pasivna pljacka. 

 

 

S tim da vi zivite u zabludi da ce Covic tad da napravi Ec ekipu. On sa ovolikim parama u El pravi Ec ekipu iz sredine tabele a kad nam skresu budzet za Ec, napravice ekipu z Fiba Euro cup ili Kls maks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Treba ugasiti sva takmicenja jer su nebitna, jedino da se EL igra i racuna. I ako moze da se dele trofeji za ucesnike top8, to je najbitnije.

Ima jedan trener koji je pre godina žrtvovao kup jer se par dana posle toga igrala najbitnija utakmica za plasman u top 8.

 

Isto tako je sasvim čudno da su prioritet takmičenja koja se igraju tokom cele sezone u odnosu na trodnevna takmičenja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bio sam 99% ubedjen danas da nema šanse da ovo dobijemo. Pre svega jer nam se uvukao luzerski mentalitet, naročito protiv ovakvih ekipa, a i ovaj tim stvarno ne možeš da proceniš kakav će mu dan biti. Bez Tea nema magije, nema košarke, nema poena onih koji ubacuju sve na njegove asiste. Nemamo vodju, tim je bukvalno sklepan. Ne nadajte se pojačanju, jer smo sad stvarno izgubili sve šanse za dalje. Očekujem gazdu na pinku, posle utakmice sa Partizanom, kako god da prodjemo u derbiju. Još ako dobijemo, krenuće samohvalospevi i žalopojke. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, srlepajce said:

ne bih se iznenadio da krene pisanija od Plavsica pre svega za Gilespija, pa uz pricu ko ga je doveo i sl. dodje do Sfera i njegove odgovornosti

 

meni se Gilespi ne svidja i verovatno jeste doveden uz Sferovu "asistenciju" ali koliko je nasa uprava sposobna nije sigurno ostavio po strani neke vedete a njega izabrao

 

Ono sto mi se od pocetka nije svidjalo je to sto Sfero (svesno ili ne) podilazi Covicu sa izjavama a takve Covic "obozava" i nije nemoguce da ga to kosta 

 

Ja prosto ne mogu da poverujem u to, gotovo sam siguran da mu je nametnut ali to je njegova greska sto pristaje na igrarije Doktora Robotike kao sto je i Dusko, prosto nije logicno da dovedes igraca u doselekciji koji ti igra 5 mpg, ko bi to uradio? sem ako nije neko kratkotrajno resenje zbog povrede.

 

Sferopulos ne mora da podilazi ali logicno je da prica o upravi u superlativima a tek je dosao u klub, ne sece se grana na kojoj se sedi.

Link to comment
Share on other sites

Kao što je dosta ljudi i pisalo. Epski promašaj sa Nejpirom i tvrdoglavo nedovođenje četvorke, da bi igrao Davidovac, nam je upropastilo sezonu u EL. To je još u decembru bilo svima jasno. Nikad gora doselekcija i pokušaj vađenja sa Topićem je takođe za priču. Sad beremo plodove loših odluka. Za Nejpira niko nije mogao da zna da će ovako izgledati, ali je baš karma da se prvi put ono baš jako otvoriš za nekog igrača a ne dobiješ ni njegovu AliExpress verziju... Karma je kurva, uvek bilo...

 

I uvek da nas ta Alba zakuca i ubije sve nade u EL... Nervira ta karma...

 

Bez Teodosića, a sa Mitrovićem i Dedom, mi smo nemoćna ekipa...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Ma nije, ne ide to baš tako ... on odrađuje svoj deo posla korektno, al nije sve do njega.

Ne možeš da ispraviš krivu Drinu, i to je to.

Ma gde ne mozes. Jednostavno svi vidimo da Davidovac ne moze da igra, nemoguce da to Sferopulos ne vidi. Zasto ga onda ne odstrani iz 12? Jednostavno, zato sto ne sme to da uradi. Covek cuti i slusa Covica i jos mu se usput uvlaci sa izjavama.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Admiral said:

Ionis je improvizovao sa Gedrom na 4 i na taj nacin zakrpio krater na toj poziciji. 


napdacki smo prodisali , a u odbrani poceli da preuzimamo sve. 
 

problem nastaje kada ekipe imaju 4ke kao Timan i Vecel danas , kao Moneke proslo kolo , kada Gedra gubi funkciju na 4. 
isto jas ceka u i u nedelju.

popravio sam ti 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

Ima jedan trener koji je pre godina žrtvovao kup jer se par dana posle toga igrala najbitnija utakmica za plasman u top 8.

 

Isto tako je sasvim čudno da su prioritet takmičenja koja se igraju tokom cele sezone u odnosu na trodnevna takmičenja.

Slazem se, nadam se da ce se neko konacno setiti da ukine glupavi kup

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Ma nije, ne ide to baš tako ... on odrađuje svoj deo posla korektno, al nije sve do njega.

Ne možeš da ispraviš krivu Drinu, i to je to.

Ljudi su nerealni, očekuje se da trener koji je došao pre tri meseca uđe u rat sa predsednikom kluba koji je pustio korenje i koji je govnima polivao i Radonjića i Obradovića koji su imali daleko veću zaleđinu kod navijača.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...