Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Moneke mi se čini kao glava koja bi se baš dobro uklopila kod nas. Volim takve, da kažemo, “lude” igrače. Biće baš zajebano bez Tea, ako igrači i Janis ovo dobiju veceras, treba im podići spomenik. Jago brate moj napaćeni, večeras igraš 30+ minuta. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da li smo mi to dobili igrača na poziciji beka trpača konačno 😁 Lep doček za Duška, možemo i mi da budemo gospoda kad hoćemo...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, quentin said:

Da očekujemo od momka koji se još nije riješio džet lega da nam bude faktor u EL utakmici zvuči baš očajnički.

Veće šansu su da Jago i Hanga odigraju partije karijere, ili Lazarević stavi 20 poena. 

Ovekuj ne ocekivano.  Ko zna on zna, nema potrebe da se ceka mesecima. Vidi se da je kosarkaš i da igra košarku. 

Dok npr od Lazarevica ni u ludilu ne mozes očekivati 20 p, i možes ga cekati godinama,  koristi nece biti.

 

Sve dalje price o letu od 12 sati, o jednom treningu,  ne poznavanju takmicenja padaju u vodu. Ko zna on zna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgubismo je i to zbog visokih igraca tj. pozicije u timu gdje su nam bili svi na broju.

Ono je sramota za skok sta su nam uradili.

Mitroviceva 2 slobodna bacanja, bilo je previse.

 

2 puta u istom napadu su gazili liniji. Drugi put je Moneke pri ofanzivnom skoku kod slobodnjaka proklizao na liniju kad je izbacivao loptu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema se šta zamjeriti momcima. Odigrali su najbolje moguće u skladu sa mogućnostima. I borili su se lavovski, nijesu se predali nijednog momenta. Sferopulos je isto uradio sve što je do njega. U prvom poluvremenu smo čak i prebacili neki maksimum. Bila je ova skoro nemoguća misija bez dva najbolja beka. Na drugoj strani je bio i Hauard u svom najboljem izdanju. Žao mi je jer smo stvarno odigrali dobro, ali Baskonija je bila favorit na ovom meču i zasluženo pobijedila. Treba ovo prihvatiti sportski. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Čestitke momcima na igri, možda je moglo malo bolje u skoku i odbrani ... al jbg.

Baskonija je dobra ekipa sa odličnim i prilagodljivim trenerom što je retkost u evropskoj košarci.

Večeras su bili bolji i kapa dole.

Idemo dalje.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...