Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

14 minutes ago, СамоТи3 said:

Шта им треба толико да региструју играча ако је уредно прошао лекарске прегледе и потписао уговор? Није стигао пре пола сата па да имамо проблем да све стигнемо да одрадимо и да га региструјемо. 

Moguce i da ga Janis nece koristiti sutra, pa nema potrebe za zurbom sa registracijom 🙂  

 

Edit: A moguce i da sajt EL ne update-uje odmah registrovane igrace

Edited by Zarco_srb
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, pilif88 said:

 

Da li si zadovoljan sudjem Javora u utakmicama protiv Barselone, Valencije i Asvela? 

Barsa da

Valensija sam najmanje zadovoljan ali njima ove sezone generalno dosta dozvoljavaju tuču na domaćem terenu.

Asvel me je malo sramota da se vadimo na sudiju na onakav rezultat.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Na stranu nesposobnost naše administracije, ali zar stvarno mislite da od igrača koji je juče sletio u Beograd sutra može biti više koristi nego štete na terenu? 

Kakav Smart u četvrtak ne zanosite se. Šansa je 1% i to ako nam baš gori pa da ga odmah ubacuju a s obzirom da cele sezone igramo bez igrača na poziciji 4, znači da nama nigde ne gori. Neće Smart biti ni u 12.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Howie Roseman said:

Hajde Smart će makar protiv Albe zaigrati, kad će nova četvorka doći i zaigrati? Tamo nekad protiv Bajerna 1. marta?

Ko kaze da ce cetvorka uopste i  doci?sve manje verujem u to... Nigde se i ne pise nista niti nas povezuju sa nekim.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, paxxx said:

Barsa da

Valensija sam najmanje zadovoljan ali njima ove sezone generalno dosta dozvoljavaju tuču na domaćem terenu.

Asvel me je malo sramota da se vadimo na sudiju na onakav rezultat.

Upravo tako. Zamisli da krenemo da se vadimo na suđenje posle onakve igre.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Kakav Smart u četvrtak ne zanosite se. Šansa je 1% i to ako nam baš gori pa da ga odmah ubacuju a s obzirom da cele sezone igramo bez igrača na poziciji 4, znači da nama nigde ne gori. Neće Smart biti ni u 12.

Bice u 12😉

Link to comment
Share on other sites

Sudije mogu jednostavno da nametnu neki kriterijum suđenja koji jednoj od ekipa ne odgovara i tako favorizuju drugu ekipu, ne moraju nužno da prave očigledne greške na nečiju štetu da bi navlačili.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, paxxx said:

Barsa da

Valensija sam najmanje zadovoljan ali njima ove sezone generalno dosta dozvoljavaju tuču na domaćem terenu.

Asvel me je malo sramota da se vadimo na sudiju na onakav rezultat.

 

Namerna Mitrovicu koju je on svirao, tehnicka koju je Sferopulos dobio od Javora posto je Veseli grunuo Tea laktom u glavuna 2 minuta do kraja. Na kraju trece cetvrtine faul na Teu pri sutu za tri poena... auuu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Jel se pisalo za Gilespija?

Pa nije slazem se, nije ni za Smarta, jeste par sati pred potpis... Al opet...

Daj boze da gresim i da vec nekoga imaju blizu dogovora, jer vreme leti, brzo ce i ta Alba Partizan...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

Jako inteligentna izjava Čovića pre neki dan gde je potkačio Boltauzera, još jedna u moru njegovih.

 

Očekujem da nas masakrira, a i treba kad predsednik kluba gura nos gde mu nije mesto.

 

Prvi čovek košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović rekao je danas da bi bilo dobro da se komesar za suđenje u Jadranskoj ligi Aleš Kamnikar sam povuče sa te funkcije.

„Žao mi je što nismo promenili komesara za suđenje i mislim da smo u tom delu već počeli da osećamo određene probleme. Kada pravite nešto novo, onda to treba da bude novo u potpunosti, a Kamnikar ne da nije nov, on je stari problem… Još iz vremena kada je bio sudija“, rekao je Ćović novinarima u Beogradu.

Zvezda je prošlog vikenda izgubila od Cedevite u Zagrebu, a crveno-beli su nakon toga uputili žalbu Jadranskoj ligi na suđenje na toj utakmici, navedeći da je sudija Damir Javor oštetio klub sa Malog Kalemegdana.

„Bio sam za zamenu Kamnikara. Klubovi mu nisu dali podršku. Međutim, u tom trenutuku činilo se da nije bilo drugog rešanja. Eto, tako je on… pretekao. Ali, gledajući kako radi posao, mislim da njemu tamo nema mesta. Verujem da je dovoljno inteligentan da čuje ovo što govorimo. Bilo bi dobro da se sam skloni“, naveo je Čović.

 

Izvukao sam ovu vest iz davnog oktobra 2015. godine. Čisto da se podsetimo na to kako Čovićev dug jezik utiče na kvalitet suđenja koje Zvezda ima u prethodnih 8 godina. Posao uprave kluba je da obezbedi dobro sudjenje sopstvenom klubu, sa žaljenjem ovo moram da napišem. To se zove logistika.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Pa nije slazem se, nije ni za Smarta, jeste par sati pred potpis... Al opet...

Daj boze da gresim i da vec nekoga imaju blizu dogovora, jer vreme leti, brzo ce i ta Alba Partizan...

Ja sam bio ubjedjen da imamo dogovorenog igrača,naročito kad je trener spominjao nešto 15ti,nekog iz Amerike,a ne vjerujem da je tad mislio na beka,ali koliko vidim od toga ništa,jedino ako ćemo se pojačavati za aba ligu.Ali mislim prije da smo zadovoljni sa kombinacijom Mitrović Davidovac a da Ilić uskoči po potrebi koji minut.

Gledao malo zonu pres,ala Nikolić i Tegeltija ishvališe Smarta,kao da ga prate od malena,ajd mozda je Nikolić i čuo za njega ali Tegeltija ne zna igrače iz evro lige i aba lige a ne iz razvojne :roflmao:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  to o sudijama je prica koju je Covic pokrenuo bez razloga...slicno kao kad je prozivao Obradovica kad je otisao ili nedavno Mesinu...protiv Javora je krenula prica protiv Cedevite u gostima one sezone kad je bio Mekel cini me se...taj Javor ne mislim da ima nesto protiv nas nego je jednostavno takav tip koji voli da je nesto bitan na terenu...druga stvar da se neko stavi u njegovu kozu, gde idu prozivke iz nekog kluba na njegov racun ja bih prvi sudio protiv tog kluba kad god mogu...

 

  slicno tako ide sad za Bolatuzera da je Partizanov sudija, dal jeste il nije potpuno je nebitno...bitno je to da se stvara atmosfera da ce kad nam sude te sudije krenuti ubacivanje predmeta na teren cim donesu par odluka protiv nas...

 

   tuzno je da mi kao klub posle toliko godina igranja EL nismo uspeli da imamo domacinsko sudjenje na nasem terenu, bar na vecini utakmica...a da paradoks bude jos veci dolazimo iz lige gde je to od zivotnog znacaja, gde vec godinama finale lige osvaja tim koji ima prednost domaceg terena...

 

  poenta je da postoje neke stvari koje iz nekog kluba ne bi trebalo da se pricaju ili da se izdaju saopstenja protiv sudija, sve to moze da se resi na mnogo lepsi nacin...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hroničar985 said:

onaj lakat Muse mi uopšte nije jasan da su priznali koš i baš bih voleo da mi sudija objasni koji je bio njegov rezon.

 

To je vec objasnjeno na EL temi. Inicijalno na terenu nije bila nikakva odluka tako da sudije po pregledanju snimka nisu mogle ponistiti kos nego samo naknadno "dodati" nesportsku. Cudno pravilo poprilicno. Meni je i dalje najveci wtf od pravila ona zajebancija sa izbacivanjem noge na sutu gdje se svira lose ball faul, a ne ofanzivni. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Čočo said:

Kakav Smart u četvrtak ne zanosite se. Šansa je 1% i to ako nam baš gori pa da ga odmah ubacuju a s obzirom da cele sezone igramo bez igrača na poziciji 4, znači da nama nigde ne gori. Neće Smart biti ni u 12.

Janise, ti li si?

Efharisto na informaciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Mogu delom da se složim, ali nećemo mi kao klub biti ti koji će promeniti sistem koji je postavljen, već možemo samo da se adaptiramo. Mi ne biramo da se adaptiramo, već da teramo neki inat ili šta već koji će nam i u budućnosti donositi samo loše.
Ovo bandoglavom ne može da se dočara ni 3D prezentacijom.
Kod sudija taj subjektivni afinitet na kraju uvek prevagne nad profesionalnim pristupom.
Ne traje tekma 15 minuta pa da nemaš kad da nateraš vodu na svoju vodenicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...