Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Ovo bi bila nemoguća misija čak i za ovu temu. King nije imao utakmicu sa manje od 10pts još od davne 2014.

sta sam se sve nagledao veruj mi nasli bi mu nesto davno i pre toga

jer smo postali jako razmazeni 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Smart je mlad igrač. Bolje probati sa njim. Jeste mačka u dzaku ali ne gubimo ništa. Ne očekujem ništa od njega osim da bude jedan igrač više u rosteru. Ovde svi pišu o njegovom šutu i učinku a nigde ne vidoh post o njegovoj odbrani. Ako neko prati NBA gde je nešto malo igrao i G ligu, može li da kaže koju reč o kvalitetima u odbrani? Igra li istu i zna li nešto? 

U G ligi odličan defanzivac ali tamo se igra rekreativno 1 na 1, vidjet ćemo kako će to biti u euroligi. Zna da zatrpa koš,a ponekad i da promaši par za redom, ima ulaz,skok, solidan asistent. Samo je upitno koliko može prenijeti u Evropu. Uglavnom dobar potencijal,ima sve, mlad je željan dokazivanja,a kakav je u glavi vidjet ćemo. Ja zadovoljan,bolje nije moglo s obzirom na ponudu i okolnosti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dzonii said:

 

 

 

 

Ima li neko da odgovara ciGanima?

 

Gde sam napisao da ne odgovara? Piše da bi se savršeno uklopio kod nas za polusezonu s obzirom koliko često menja klubove.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da podsetim ljude koji vec negativno vide ovog potencijalnog novog igraca

Odakle je dosao Lorenzo Brown?? 

Iz Kine,aha

Da je sad dosao neko iz Kine bilo bi momentalno padanje u nesvest

Tako da svima vam je jasno da ne gledate tako vise

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ErxaCZV said:

Samo da podsetim ljude koji vec negativno vide ovog potencijalnog novog igraca

Odakle je dosao Lorenzo Brown?? 

Iz Kine,aha

Da je sad dosao neko iz Kine bilo bi momentalno padanje u nesvest

Tako da svima vam je jasno da ne gledate tako vise

Nije merodavno, sve je individualno. Ali i Simonović je u G ligi bio monstruozan pa dobismo šta smo dobili. Ko se na mleko opeče i u jogurt duva.

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

 

Zajebavaju nas🤣🤣🤣 

Ne zajebavaju. To je to. I zvanično. Aleluja. 🍀

Link to comment
Share on other sites

Nema ludovanja. Ne bismo ni doveli beka da se Nedović nije povredio. Dok ne vidim krilnog centra ništa se nije promenilo. Ovo smo samo zakrpili rupu dok se Top i Neda ne vrate. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ErxaCZV said:

Samo da podsetim ljude koji vec negativno vide ovog potencijalnog novog igraca

Odakle je dosao Lorenzo Brown?? 

Iz Kine,aha

Da je sad dosao neko iz Kine bilo bi momentalno padanje u nesvest

Tako da svima vam je jasno da ne gledate tako vise

Lorenzo igra staloženo,glavom,baš je evropski tip igrača. Smart je tipični NBA bek, gdje se igra brzo,bez puno razmišljanja, 10 sekundi napadi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smart izgleda kao tip pleja kakvog smo trebali da imamo od samog starta, umesto Yaga ili Shabazza. Fizički jak plej sa drugačijim kvalitetima od tog trija sa kojim smo počeli sezonu.

 

Šut mu estetski izgleda baš loše, ali važno je da se nabode nešto kad ostane sam. Kapiram da smo ga ionako dovodili zbog nekih drugih stvari. Kombinacija sajza, prvog koraka i ballhandliga me malo spominje na Bacona i Baldwina, kad se spusti u prodor. Ima solidan pregled nad igrom i voljan je da podeli asistenciju. Njegova make it or break it karta za evropu če biti odbrana. Tu nemam pojma kakav je, jer ga nisam gledao u utakmicama, a nema na youtubu nikakvog scouting reporta koji bi bio na tu temu. Fizikalije su tu. Tako da ako nije gadljiv na tu stranu terena, mogao bi da bude lepo pojačanje.

 

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

...

 

Inace Hollins zavrsio sa Zalgirisom. 3,2,1...

 

3,2,1, Welcome to Bahçeşehir 😁

 

Jest da mu pozicijski ne treba, ali Hollins Radonji treba i kad mu ne treba haha

  • Like 11
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Pa bice Smart tu i kad se oni vrate😀 nikad ugodit

Raduje me što igrač potencijalno može da preokrene sezonu,a ne neki Kolum ili Holins od kojih znaš da neće donijeti ništa osim krpiti rupe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...