Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 minutes ago, Sokmeniki said:

spacer.png

 

Welcome to Red Star bro. Paklen suter pronadjen, ostaje samo miCka zvijer na krilnom centru i da se posibamo sa svima.

Mi smo stvarno ljudi postali zalosni

od 1000 dobrih i 1 losa stvar uvatis se za 1 losu stvar

ne znam sta ti znaci odma negativu raditi 

kako bi dao podrsku nekom svom rodjenom u istom smislu te reci

Daj malo pozitive,okaci ostale meceve gde je dobro igrao

Ubijate sa negativnom energijom uzasno sa ovakvim stvarima

iako se retko kad javim pocinje stvarno da zabrinjavaju ovakve stvari

Da je dosao Lebron nasli bi mu statiskiku jednog meca gde je bio kao kls igrac

Hvala

  • Like 18
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Glavno oruzje mu je polaganje na obruc. Sad koliko ce to moci uspesno da izvodi u Evropi videcemo. Pogadja trojke ali cudan izbacaj, skoro iz mesta , tako da mora bas da ostane sam da bi mogao da pogodi. Nisam bas siguran da ce moci da se prilagodi na Evropsku kosarku.

Edited by VukVule1988
Link to comment
Share on other sites

Smart je mlad igrač. Bolje probati sa njim. Jeste mačka u dzaku ali ne gubimo ništa. Ne očekujem ništa od njega osim da bude jedan igrač više u rosteru. Ovde svi pišu o njegovom šutu i učinku a nigde ne vidoh post o njegovoj odbrani. Ako neko prati NBA gde je nešto malo igrao i G ligu, može li da kaže koju reč o kvalitetima u odbrani? Igra li istu i zna li nešto? 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bad said:

Pre mesec dana u G ligi je stavio 10 trojki, kako se ne uhvati sa tu utakmicu?

Sala brate, mora se unaprijed jinxovati, znas kako prodjemo kad vecina bude zadovoljna pojacanjem 😁😁😁

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt ode sezona, teško da možemo da dobijemo Borac u ovom sastavu, dovedite nekog makar da popuni broj.

Igrači iz el tima ne bi imali pravo nastupa za nas, ima igrača iz vtb, turske, izraelske lige, proberite nešto - ne valja.

Rizikujte sa nekim mladjim iz razvojne lige - ne valja.

 

U pravu je @Miki28 Teoljub.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je on u pitanju po meni je vise PG nego kombinovani frizider.

 

Ide cesto na ulaz, zna i da pripali, ima malo cudnu mehaniku suta i prilicno nizak izbacaj (kao da gura neki kamen) sto znaci da mu treba malo vise prostora da ispali sut.

Ko zna kako bi se snasao ako dodje, sta znam, ma pakuj i tako nema nista pametno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Howie Roseman said:

Postavi i statistiku sa mečeva prije tog. Za razliku od onog divljaka iz Rusije, ovaj je sasvim solidan šuter.

 

Realno, onaj divljak iz Rusije je verovatno bolji šuter, samo što mu je selekcija užasna. Maltene svaki šut mu je preko ruke, posle serije driblinga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nunilo said:

Ko zna kako bi se snasao ako dodje, sta znam, ma pakuj i tako nema nista pametno.

 

Upravo. Dovoljno je da čovek dođe i igra ABA ligu i to je već korist za tim u ovom trenutku. 20 minuta za njega tu, po 10 minuta manje za Tea i Jaga da budu svežiji za EL, mali plus ali plus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VukVule1988 said:

Glavno oruzje mu je polaganje na obruc. Sad koliko ce to moci uspesno da izvodi u Evropi videcemo. Pogadja trojke ali cudan izbacaj, skoro iz mesta , tako da mora bas da ostane sam da bi mogao da pogodi. Nisam bas siguran da ce moci da se prilagodi na Evropsku kosarku.

ma da krs igrac,bolje da smo doveli higinsa povredjenog da odigra 3 meca pa 10 ne 

lebron da nam dodje nasli bi mu manu

zato kazem nama ne treba niko zato sto smo razmazeni 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne treba da budemo licemjerni. Kritikujem stalno upravu jer ne dovode nikoga, ali ne može se od njih očelivati da pronađu sad neku zvijer od igrača. Nama i jeste najvažnije da proširimo rotaciju.
Da je sreće, doveli bi i klasičnu četvorku pored ovog beka i bilo bi nam mnogo lakše.

Svakako mislim da kasnimo minimum dva mjeseca, ali daj šta daš.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Smart je mlad igrač. Bolje probati sa njim. Jeste mačka u dzaku ali ne gubimo ništa. Ne očekujem ništa od njega osim da bude jedan igrač više u rosteru. Ovde svi pišu o njegovom šutu i učinku a nigde ne vidoh post o njegovoj odbrani. Ako neko prati NBA gde je nešto malo igrao i G ligu, može li da kaže koju reč o kvalitetima u odbrani? Igra li istu i zna li nešto? 
Ima tu jak potencijal, brze noge, 193cm uz 203cm raspona što je dobro za beka i u Nba, a u Evropi je top.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Sokmeniki said:

spacer.png

 

Welcome to Red Star bro. Paklen suter pronadjen, ostaje samo miCka zvijer na krilnom centru i da se posibamo sa svima.

 

13 hours ago, Čvarkov said:

Za 6 i po godina promenio 14 klubova. Taman da odradi ovu polusezonu.

 

On 1/12/2024 at 4:30 PM, oʞɐdoɐu nɾ said:

Za mene je taj Gabrijel razočarenje. Još jedan centar. Znači da su tačni abrovi

 

On 1/12/2024 at 2:46 PM, magiko said:

Higins, kao da nista nismo naucili ove sezone 

 

Ima li neko da odgovara ciGanima?

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sokmeniki said:

spacer.png

 

Welcome to Red Star bro. Paklen suter pronadjen, ostaje samo miCka zvijer na krilnom centru i da se posibamo sa svima.

 

Već vidim kako ga Teodosić juri da ga bije, ali ga hvata pušački kašalj, pa skida patiku da ga gadja, promašuje ali mu psuje majku i viče "dođi pičko sad ovamo" 😂

Link to comment
Share on other sites

Valjda smo dobili i neku pozitivnu info od Petruševa, zajedno su igrali letnju ligu, mlad je, koliko sam video nema ženu i decu, jedino ako mu roditelji ne budu nedostajali.

 

Šalu na stranu, dobro je da je neko došao, značiće za ovaj period, jel ima šanse da igra protiv Duška ili teško?

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ErxaCZV said:

Da je dosao Lebron nasli bi mu statiskiku jednog meca gde je bio kao kls igrac

 

Ovo bi bila nemoguća misija čak i za ovu temu. King nije imao utakmicu sa manje od 10pts još od davne 2014.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jos da pocnemo da pratimo letove i to je to😀 ima li neke direktne linije iz Filadelfije ili mora preko NY uz presijedanja?

 

Da prosirimo tweet😀

 

Inace Hollins zavrsio sa Zalgirisom. 3,2,1...

Kako bre zavrsio, sinoc gadjao trojke ko Klej Tompson?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...