Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

44 minutes ago, duško matić said:

Ne bi imao ništa protiv Bentila, bar će pokupiti skokove koje Davidovac ne može i može da se rve pod košem i odigra odbranu, Teo će mu već iskreirati neki poen a ume i sam sebi da iskreira šut.

 

Bek je veći problem trenutno pohotovo što nama treba instant rešenje a da bude dovoljno kvalitetno, a takvih igrača ima na kašičicu.

Bentil je mrtvo puvalo, jedva se čekalo da mu vidimo leđa,onako beskrvna igra je baš iritirala. Gabrijel je barem borac,leti po terenu onim dugim koracima,u nogama opruge baš gotivan igrač.Ja sam vrlo zadovoljan potpisom. Ako se pogodi bek bit će nemoguće osvojiti arenu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoki_dd said:

Bentil je mrtvo puvalo, jedva se čekalo da mu vidimo leđa,onako beskrvna igra je baš iritirala. Gabrijel je barem borac,leti po terenu onim dugim koracima,u nogama opruge baš gotivan igrač.Ja sam vrlo zadovoljan potpisom. Ako se pogodi bek bit će nemoguće osvojiti arenu.

 

Na koliko je potpisao?

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Mislim da mi nismo klub koji je sklon rizicima, posebno ne u ovom delu sezone. Ne verujem da ce se pojaviti neko ime koje bi bilo iznenadjenje. U tom smislu, mogao sam da zamislim da u klubu higginsa video kao provereno pojacanje, ali sad cujem da je to demantovano.

Nisam ispratio ovaj poslednji rez u nba, ali ne verujem da se gleda u tom pravcu. Ne znam ko bi od nekih proverenih njuski tamo nama bio dostupan.

Ne bi me iznenadio potpis nekog polovnjaka iz evrokupa tipa d.j.seeley, walden ili  davno prizivani nam munford, ukoliko je to i dalje moguce. Sto se mene tice, jaka nije ni malo manji cigan od tea ili nedovica. Ako su mogli ova dvojca istrpecemo i jaku!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se po ko zna koji put palite. Unutra je guzva i tu moze samo da ode jos neko. To sto nije kako treba, to je druga prica. Spolja moooozda tek sad gledaju jos nekog da dovedu, sad kad smo spali na 3 igraca. Ali i to mozda. Ali poznajuci ih/ga, i taj neki spolja ce biti u pravom smislu reci krpljenje. Niti imaju pare za nesto kvalitetno, niti pregovaracke sposobnosti.

 

Jednostavno, letosnje greske su bile prevelike da bi se ispravile. Namerne ili kao posledica nestrucnosti, svako ce imati svoje objasnjenje. Napravljen je preglomazan, a nefunkcionalan roster. Tada sam skretao paznju na to, a sad citam isto od onih koji su to tada negirali.

 

Doselekcija je ovog puta izostala zbog novca, jer niti smo vise jedini evroligasi, a realno nismo ni primarni, tako da nije lako traziti jos, kad si vec sklopio roster od 15, 16 igraca. Iako neko drugi moze, ali to ne menja tvrdnju da se morao pazljivije sklapati roster.

 

No opet dolazimo do pitanja zasto je ovo ovako uradjeno ... i reci cu opet, bicemo samo ikebana da ulepsamo i pojacamo neciji uspeh, lepo isplaniran i masno placen.

Edited by Firga
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Firga said:

Namerne ili kao posledica nestrucnosti


Nemoj ni slucajno da pomislis da postoje neke teorije zavere.

Ovo sto se desava, desava se iskljucivo zbog nesposobnosti Nebojse Covica i nase uprave i nema veze ni sa cim drugim, nismo nikakve ikebane niti "pojacavamo" neciji uspeh, jednostavno smo nesposobni da sa ogromnim parama sastavimo kvalitetan roster jer je isti taj Nebojsa navikao na kkp sa Magdevskim i kompanijom.

Primer: Kuzmic, Simonovic i Deda su za ovu sezonu imali cirka 2 miliona evra.

Znas li kakva cetvorka moze da se dovede ne za 2 miliona, nego za milion? Da se to gleda a da Nebojsa ne srbuje, mozda bi imali tim. Sramota je uopste reci da nas neko "ugnjetava" iz drzave, ugnjetava nas nasa nesposobna uprava.

Edited by Mirage93
  • Like 10
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Tobi totalni visak ako dodje cetvorka. Bar da daje doprinos u odbrani i skoku, ali nije takav igrac i zavisi od ucinka u napadu gde uopste nije na nivou evo vec vise od pola sezone. Sta reci kad ne moze da profitira ni od jednog Tea na pleju. Cak i Davidovac koji je generalno los uspeva da bude ponekad koristan po tim, a Tobi nikako (osim u Aba ligi). Takodje, nema potrebe ni za glomaznim rosterom, to vidimo u prethodnim utakmicama gde smo smanjili rotaciju i izgledamo bolje. 

1: Topic, Yago

1/2: Teo

2: Nedovic, ????

2/3: Hanga, Lazic, Lazarevic

3: Gedraitis

4: ????, Davidovac

4/5: Mitrovic, Ilic

5: Bolomboj, Gilespi

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Mirage93 said:


Nemoj ni slucajno da pomislis da postoje neke teorije zavere.

Ovo sto se desava, desava se iskljucivo zbog nesposobnosti Nebojse Covica i nase uprave i nema veze ni sa cim drugim, nismo nikakve ikebane niti "pojacavamo" neciji uspeh, jednostavno smo nesposobni da sa ogromnim parama sastavimo kvalitetan roster jer je isti taj Nebojsa navikao na kkp sa Magdevskim i kompanijom.

Primer: Kuzmic, Simonovic i Deda su za ovu sezonu imali cirka 2 miliona evra.

Znas li kakva cetvorka moze da se dovede ne za 2 miliona, nego za milion? Da se to gleda a de Nebojsa ne srbuje, mozda bi imali tim. Sramota je uopste reci da nas neko "ugnjetava" iz drzave, ugnjetava nas nasa nesposobna uprava.

 

Nazovi to kako hoces, ali mi smo tek posle 10 godina predstavljanja zemlje u EL dobili budzet koji je normalan za ovo takmicenje. Taj budzet je duplo veci od drugog najveceg budzeta koji smo ikada dobili. A sto to bas sad. Pa da bi bili lepa ikebana. To sto smo se krljali sa azdajama sa ponajmanjim budzetom u ligi zasluga je uglavnom Dejana Radonjica.

 

I sve bi bilo ok da isti taj budzet koliki je sad, u odnosu na drugog evroligasa iz Srbije nije 25 posto manji, po javnim tvrdnjama dva predsednika. Radonjic i Kalinic se nisu "slagali" sa takvom preraspodelom i realno su pokvarili nesto sto je "trebalo" da se desi. Ostali? Niti su sposobni da se poput ove dvojice pokrljaju na terenu protiv "mocnijeg", niti su raspolozeni da dignu glas zbog takve preraspodele drzavnih sredstava, a najmanje su sposobni da dobro iskoriste novac koji su dobili, kako bi jelte "sve strane" bile " zadovoljene".

 

Pa sad tumaci kako hoces, ima tu svega pomalo. Pod broj jedan je nesposobnost, jer jelte prvo gledas svoje dvoriste, a tu situacija ne izgleda dobro. Pa kad sire pogledas, a tu mislim na logistiku, sudjenje, arbitraze, budzete, onda shvatis da osim sto imas retarde da ti vode klub, imas i prilicno tezak zadatak da sprecis neke planirane stvari. Radonjic i Kalinic su uspeli. Kako su nagradjeni?

Edited by Firga
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Utišao se forum. Dobro, ovo i jeste bila nečija direktiva, da se u jebenom tabloidu Telegrafu pojavi senzacija “Kori Higins na korak od Zvezde”. I sad Stefan Lazarević objašnjava da je on to napisao, sa izuzetkom, “ako sve bude kako treba”. Pa to je copy-paste članka većine tabloida iz jula meseca. Nekome odgovara da kao dovodimo pojačanja, a u stvari niko normalan neće kod nas. Daj da vratimo enbea asa iz Bulsa. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mirage93 said:


Nemoj ni slucajno da pomislis da postoje neke teorije zavere.

Ovo sto se desava, desava se iskljucivo zbog nesposobnosti Nebojse Covica i nase uprave i nema veze ni sa cim drugim, nismo nikakve ikebane niti "pojacavamo" neciji uspeh, jednostavno smo nesposobni da sa ogromnim parama sastavimo kvalitetan roster jer je isti taj Nebojsa navikao na kkp sa Magdevskim i kompanijom.

Primer: Kuzmic, Simonovic i Deda su za ovu sezonu imali cirka 2 miliona evra.

Znas li kakva cetvorka moze da se dovede ne za 2 miliona, nego za milion? Da se to gleda a da Nebojsa ne srbuje, mozda bi imali tim. Sramota je uopste reci da nas neko "ugnjetava" iz drzave, ugnjetava nas nasa nesposobna uprava.

 

Ma sta mi naprica. Kuzmic, Simonovic i Deda mogu da zaradjuju 2 miliona samo ako im neko uzima milion za sebe. Ako to neko zove orgomnim parama za Zvezdu, onda ok.

 

Mi smo nesposobni da se dogovorimo s Kaboklom, a oni su sposobni, verovatno je do slatkorecivosti njihovog direktora ili je mozda lepsa klima u njihovom delu Beograda. 

Link to comment
Share on other sites

Жофри 7/7 против нас и деловао као Дејвид Робинсон лично,вечерас реалних 3/7,да не помињем,Кахудија,Скота и Лија и њихове проценте ,баш тежак пораз...Вечерас нам резултати и не одговарају баш,мада то није ни битно толико.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...