Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

53 minutes ago, Stefi88 said:

Jbg onda imamo ozbiljan oni sukob na relaciji Janis Covic, ovaj prvi zapeo za pojacanja Covic kaze ne moze, bas steta...

A nikako da shvatite da je trziste katastrofa i da je jako tesko dovesi igraca koji pravi razliku, i da tu toliko toga mora da se poklopi da bi se ostvarilo...

Posle onakve pobede sinoc prvi upisi daj pojacanja msm ono...

 

 

Tržište je veliko samo su pogledi suženi, pojačanja se traže pošto je svima jasno da će nam se igrači raspasti od prevelike potrošnje. Evo samo juče smo imali par povređenih a idu sve teže utakmice 

Edited by Perkos2
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cavani said:

Branio je nepotizam sa Filipom, napadao navijace, sada je na listi podrske vladajucoj sekti. Imao je onaj strava post nakon koga je ocigledno brzo prevaspitan.

To mu je mrlja, a svakako na kosarkaskoj karijeri shodno talentu i borbenosti mu se nema sta zameriti.

Ja gledam igračke kvalitete. Prijatelj ni rod rođeni mi nije pa da me pogađa ili ne da li je poltron, politički angažovan, da li se druži sa Filipom itd. To je njegov izbor. Sve dok daje maksimum na terenu i novac koji dobija zarađuje, zarađuje muški na terenu za mene je to dovoljno. Kada i ako krene da dozvoljava da se pare peru preko njega tako što prima masnu platu da sedi iza koša tada već mogu da imam i mišljenje mimo igračkih kvaliteta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, elmulinho said:

Mani se, glupo je vise, sinoc se povredili Nedovic i Tobi, ti pricas o nekoj hemiji u timu. Koliko jos igraca treba da se povredi da bi Covicevi simpatizeri rekli da treba pojacanja?

Ja sam navijac Zvezde, ne Covica niti bilo koga drugog, samo malo prati trziste i izjave od Trenera... Hemija je i te kako bitna u timu...

Opet niko da predlozi ime nekog potencijalnog pojacanja a da je realno?

I ja sam uvek za dobrog kvalitetnog igraca, samo ne vidim u ovom delu sezone takvog igraca.

Edited by Stefi88
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stefi88 said:

Ja sam navijac Zvezde, ne Covica niti bilo koga drugog, samo malo prati trziste i izjave od Trenera... Hemija je i te kako bitna u timu...

Opet niko da predlozi ime nekog potencijalnog pojacanja a da je realno?

Tržište je i te kako otvoreno i ima igrača na pretek koji bi mogli da daju doprinos i dignu kvalitet samo treba otvoriti malo oči i šire gledati i tražiti a ne samo ono što je ispred nosa. Hemiju u timu ne možeš ni da imaš ako imaš 5 zdrava igrača koji će da gule 30+ minuta svaka dva dana. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Срећан рођендан капитену и легенди овог клуба, једном од најбољих дефанзиваца Евролиге и освајачу сребрне медаље са ЕП 2017, срећан 35и рођендан Бранку Лазићу ❤️

  • Like 30
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pojacanje na 4 ne treba samo zato sto tu imamo ocigledan manjak kvaliteta, nego i zbog cinjenice da nam fali (bar) jos jedan igrac u rotaciji na bilo kojoj poziciji, pa i po cenu da Davidovca pomerimo na 3, a Gedraitisa na 2. Jer jasno je da ce povreda jos biti i to ne samo zato sto je nasa ekipa mekana ili stara, nego jer je ritam utakmica nenormalan i svi klubovi u EL imaju taj problem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Čočo said:

Ja gledam igračke kvalitete. Prijatelj ni rod rođeni mi nije pa da me pogađa ili ne da li je poltron, politički angažovan, da li se druži sa Filipom itd. To je njegov izbor. Sve dok daje maksimum na terenu i novac koji dobija zarađuje, zarađuje muški na terenu za mene je to dovoljno. Kada i ako krene da dozvoljava da se pare peru preko njega tako što prima masnu platu da sedi iza koša tada već mogu da imam i mišljenje mimo igračkih kvaliteta. 

Pa pitao si zasto je poltron, igracki kvaliteti su nesto drugo. Prale su se pare preko Filipa pa je on to branio, al da ne razvodnjavamo temu. Igra stvarno odlicno u poslednje vreme, videlo se koliko nam je falio kad je bio povredjen.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, božija noga said:

Dončić reagovao Evroliga podsetila na još magije 🙂

 

 

 

 

Na 00:21, Štimbron hrabro ostavlja srce na terenu i uveličava poster Kurbanova, samo da bi prošla Teova magija i asistencija.

Veliki je Štimac :Hail:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pachupa said:

Нама тај Вилдоза кад погледаш ништа добро није донео,издао кад је било најпотребније,донео нам беспотребно ложење након везаних победа и онда блато.Плус што му је Пао набио цену сад.Што се ове двојице тиче,нису они ни у Цзв мало плаћени,Роко има и година,Џоел тешко може боље од овог.Ипак треба сачекати крај сезоне и видети шта ће нам донети и "планове"за следећу,сходно резултатима у овој.Оно што нам фали ових година јесте Континуитет и у играчима...

Au, brate, "doneo nam bespotrebno loženje"🙂

Misliš, bolje bi bilo da nije ni dolazio, da ne narušavamo niz koji smo imali, da se u novembru pozdravimo sa EL, kako se ne bi ložili bespotrebno?

Ili bi bilo bolje da je ipak došao, a da prva dva meseca kod nas nije igrao najbolju košarku karijere i bio MVP meseca u EL, nego da je sve vreme bio standardni Vildoza, onakav kakav je pre i posle ta 2 meseca? Da nas poštedi bespotrebnog loženja...

Jasno mi je da ljudi nisu gledali Vildozu skoro nikad osim kod nas, pa računaju da je on standardno najbolji igrač meseca u EL, a da nas je u drugom delu sezone namerno ispalio, štekao se i čuvao za PAO, ali ipak i u tome treba imati mere.

A loženje, pretpostavljam da je ono bespotrebno svaki put kad se ne uđe u top8 i/ili ne uzme ABA titula...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Ja gledam igračke kvalitete. Prijatelj ni rod rođeni mi nije pa da me pogađa ili ne da li je poltron, politički angažovan, da li se druži sa Filipom itd. To je njegov izbor. Sve dok daje maksimum na terenu i novac koji dobija zarađuje, zarađuje muški na terenu za mene je to dovoljno. Kada i ako krene da dozvoljava da se pare peru preko njega tako što prima masnu platu da sedi iza koša tada već mogu da imam i mišljenje mimo igračkih kvaliteta. 


Tako razmišljaju i zaposleni u državnim firmama, preko stranke. Neka je meni dobro, a briga me što je oko mene blato i mulj. Branko Lazić je izuzetno važan šraf u Zvezdinom timu već godinama. Iako je napadački dosta limitiran, u odbrani je nezamenljiv i sa punih 35. Kao legenda će otići u zasluženu penziju. Ali ono ratovanje sa navijačima i potpisivanje podrške najomraženijoj političkoj opciji ikada mu nije trebalo. Meni lično to baš smeta. Smeta mi jer navijam za tu Zvezdu i mrzim politiku i svako uplitanje u politiku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MarioKempes said:

Au, brate, "doneo nam bespotrebno loženje"🙂

Misliš, bolje bi bilo da nije ni dolazio, da ne narušavamo niz koji smo imali, da se u novembru pozdravimo sa EL, kako se ne bi ložili bespotrebno?

Ili bi bilo bolje da je ipak došao, a da prva dva meseca kod nas nije igrao najbolju košarku karijere i bio MVP meseca u EL, nego da je sve vreme bio standardni Vildoza, onakav kakav je pre i posle ta 2 meseca? Da nas poštedi bespotrebnog loženja...

Jasno mi je da ljudi nisu gledali Vildozu skoro nikad osim kod nas, pa računaju da je on standardno najbolji igrač meseca u EL, a da nas je u drugom delu sezone namerno ispalio, štekao se i čuvao za PAO, ali ipak i u tome treba imati mere.

A loženje, pretpostavljam da je ono bespotrebno svaki put kad se ne uđe u top8 i/ili ne uzme ABA titula...

Da nisu došli Vildoza i Duška lagano smo mogli bez nervoze da gledamo košarku a ne da se ložimo da možemo i pored užasnog početka sezone do prvih 8 u EL. Sram ih bilo obojicu!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...