Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Најбољи потез сезоне уваљивање Шабаза Арманију. Против Басконије д абуде више у хали људи него против Партизана то мора да се добије. 

 

Да није ових несрећних повреда много би имали више победа неги тренутно. Браво момци хвала вам за ову победу, иако сте ми изјели џигерице у другом полувремену али вредело је. 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je, zivi smo jos. Gidra i Boki pokidali, uz neke dobre sekvence Hange, Gileta i Tea. I Neda je dobro poceo, vidim da je nasmejan na kraju, bice valjda okej.

 

Sabaz zaradio svaki dinar, samo da ne posalje sms da zeli da se vrati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad smo dobili derbi kompletni skoro trazili smo pojacanja,sad smo bez topica,nedovica i tobija pa samo uprava neka vidi sta ce...nema nadanja o seriji pobjeda uprkos dobrom rasporedu jer nije realno sa ovim brojem igraca..P.S bravo momci 😉

Edited by Nik1991
Link to comment
Share on other sites

Duplo kolo dve nedelje zaredom, tri gostovanja plus derbi, pa mislim da bi svako bez razmislanja potpisao tri pobede. Mi smo inace do sada devet puta igrali kuci u Evroligi tako da smo prakticno odbranili domaci teren. Nadam se da ce uprava dovesti jos dva pojacanja i dati Sferopulosu legitimnu sansu za plejin borbu jer trenutni roster nece moci jos dugo ovim intenzitetom da igra.

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

Izginuše momci i bukvalno i kao i ranije što sam pisao ovde nije u njima problem, nije ni u treneru što nemamo dobro selektiran tim. Nakon što nam je "prebio" tri igrača kreće Hajns da probije Lazića ali udara u prvu liniju srpske odbrane i čuje"dalje nećeš moći" Bolomboj je suvo zlato i sve treba uraditi da se zadrži što duže u Zvezdi.

Edited by Perkos2
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...