Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ми да обезбједимо буџет од 30мил, да саставимо дрим тим...да се уведе да свих 18 тимова иде у нок аут фазу, ми би кући против Албе или у гостима против Асвела направили неко срање и избацили би нас из такмичења ... То је мој осјећај.... Да је неко рекао Недовић 26п, Звезда 91, овдје би се расправљало која је разлика... 100п од оваквог противника у једној ЕЛ, озбиљној утакмици нзм...мени је то и даље у домену научне фантастике.... А у ствари је Звездина траги-комедија.... Шта више очекивати од нас након Макабија, Фенера, онако зреле партије против Партизана и онда дође овај цртани филм са Асвелом??? Шта очекивати? Појачања? Константност? Утјешите ме браћо цигани у мом кошаркашком безумљу након ове утакмице... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Cooper said:

Inače vi nemate ni jednog igrača u top 40 po minutaži i ni jednog koji igra preko 26 minuta u proseku.

Mislim da je to neki trend kod vas prethodne 2 ili 3 sezone.

Stalno ovde tražite igrače, a na prste jedne ruke mogu da se prebroje utakmice sa 30+ minuta bilo kog igrača u prethodne 2 godine.

Skoro svaka utakmica u EL bar 11 igrača uđe u prvoj četvrtini.

Npr. Nedović ne znam da li je imao 3 utakmice od 50ak preko 29 minuta.

Ne znam da li imate toliki luksuz da rotirate i da čuvate igrače, ali valjda u klubu znaju 

Mi se vodimo tim, moraju svi da se igraju, i na ravne casti da se dele minuti. Nemoj slucajno da se neko umori. Kod nas nema zapinjanja. Svi delimo minutazu a opet smo najumorniji.

Nama je bitno da je 5 igraca tu, a ko igra manje je bitno.

 

A kad bolje pogledaš ko da igra preko 30 min.

Teo sa 37 g. Hanga nesto malo mladji...Lazic sa 35 g... davidovac i tobi dve beskorisne mase, koji nemaju snage za 5 min, a davidovac recimo igra preko 20. Stakleni Nedovic, koji u svakom trenutku pri jacem naporu moze ostati povredjen. 

Komedija od tima. 

 

 

 

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, PERICA!!! said:

Nismo ni prije imali igrace,al smo se borili, trudili, ginuli, ali svi.

Vidjelo se veceras posle onog razgovora Nedovic i Lazic, ovaj gine ovoga boli dupe da preuzme (Nedovic).

opasno ga je Laza oprao u Ljubljani nakog što je pustio svog igrača samog na trojki . to je trajalo poduže i nastavilo dok su oboje krenuli na klupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaku utakmicu gde vam je sut za 3 ispod 40% ste ili cete izgubiti…

drvim o tome od pocetka sezone…

nas ste unistili atmosferom i one dve trojke, jedna hangina od tablu na isteku napada…


i onda se zapalili i sve ulazi…

 

 

veceras mucak…

 

kad se to sve uproseci ne moze se tako igrati ozbiljna kosarka…

 

Armani kao i vi lomi sezonu u cervrtak… ako vas dobiju hvataju definitivno prikljucak… tako da ce bas biti zajebano…

 

cek da nadjem % suta za tri protiv fenera

 

izuzetak koji potvrdjuje pravilo 36%

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cooper said:

Inače vi nemate ni jednog igrača u top 40 po minutaži i ni jednog koji igra preko 26 minuta u proseku.

Mislim da je to neki trend kod vas prethodne 2 ili 3 sezone.

Stalno ovde tražite igrače, a na prste jedne ruke mogu da se prebroje utakmice sa 30+ minuta bilo kog igrača u prethodne 2 godine.

Skoro svaka utakmica u EL bar 11 igrača uđe u prvoj četvrtini.

Npr. Nedović ne znam da li je imao 3 utakmice od 50ak preko 29 minuta.

Ne znam da li imate toliki luksuz da rotirate i da čuvate igrače, ali valjda u klubu znaju bolje.


 

Naravno da izrotira 11 igraca u prvoj cetrvtini kad nam je iz sezone u sezonu prosek starosti 37 godina.

Link to comment
Share on other sites

Svake sezone zaostatak, pokazes znake zivota i kad treba da se dobiju neke Albe, Bayerni, raspali Pao prosle godine, Asvel sada, ti lagano pucas... To je samo dokaz da ti je ekipa gubitnicka, bez karaktera i da si promasio roster. Ok da se desava sezonu, dve... Ali kada je bukvalno svake godine ista prica, a sve te godine ti je ista uprava, onda je jasno gde smrdi. Zdrava logika

Link to comment
Share on other sites

Vraćanje u realnost. Krećeš sezonu sa Kuzmićem, Lazarevićem, Simonovićem, Davidovcem plus Šabaz i Tobi koji se raspadaju. Mi smo i dobri što se ne borimo sa Asvelom za 15 mesto. Mada nismo daleko i to je realnost. 

Link to comment
Share on other sites

Trenutno na tržištu nema igrača koji je bolji od Davidovca na poziciji krilnog centra.

Tako se može prevesti ono što pričaju iz kluba?

U KLS se može pronaći igrač koji će doprineti više od dotičnog.Da ne govorimo o drugim ligama,takmičenjima i kontinentima.

Kako nam se Dr Nebojša svima smeje u facu i dobro zajebava.

Šta mi gledamo za 1,5 mil EUR godišnje od Dede i Tobija?

Naspram njih Šabaz deluje kao čigra za vreme provedeno kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Pobeda u Milanu nas potpuno vraca u igru. Tad bi broj izgubljenih u Bg i dobijenih na strani bio izjednacen. Cak sta vise to bi bila vrednija pobeda od one koju smo mogli izvojevati veceras.

Edited by kokodakalo
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...