Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Asvel je u poslednje tri utakmice izgubio ubedljivo od Partizana, igrao egal sa Realom i dobio Žalgiris. Nisu za potcenjivanje, a i mi smo takav tim da protiv bilo koga niti možemo unapred upisati pobedu niti poraz. Naš problem je što smo u dosadašnjem delu sezone imali Teodosića, Mitrovića i Bolomboja koji su imali konstantnost, normalno je da kod njih dođe do umora i pada forme. Sad je potrebno da se ostali priključe, Gidra je sve bolji u poslednje vreme, Jago, Hanga moraju dati veći doprinos, Gilespi da donese bar neku korist, Nedović da igra onako kao u jednom periodu sezone kod Duška Ivanovića, i Davidovac malo da živne. :classic_biggrin: Ajd nek' nam je sa srećom večeras. :smiley53:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teska prica veceras. Atletski su predominantni na svim pozicijama, videlo se i protiv Partizana, a mi nemamo odgovor na takve ekipe. Pritom smo kao izduvan balon posle derbija i svih povreda. Posto se nije reagovalo doselekcijom da se digne atletika ekipe to ce doci na naplatu sada. Jos ce mucnije biti protiv Armanija.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Видим да им је тренер за ову утакмицу досадашњи помоћник који мислим да није никада водио неку екипу самостално. Не игра им Де Коло а имају јњдну победу кући из десет утакмица.

 

Ако овде не можемо да се надамо победи па и без Теодосића онда не знам где би могли. 

 

Само на победу и ништа друго! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa pojačanjima kao i prethodnih godina - u julu ide priča da ćemo zatvoriti roster do početka sezone. Početkom sezone čekamo cut u NBA. Nakon toga se dovedemo u situaciju da čekamo posljednji dan za prelazni rok u EL i naravno ništa. Onda nam ostane da čekamo otpadak iz NBA koji naravno nećemo dovesti.
Tako smo pretprošle godine igrali sa jednim i po centrom i slušali sve ovo isto što slušamo. Na 4 bi nam značio igrač koji ima solidan kvalitet jer bi to bilo značajno bolje od Davidovca. Dakle, ne ekstra kvalitet.
Svi mi volimo klub, ali ne treba ćutati na nemar i loš rad uprave.

Recimo, za marketing ekipu skidam kapu. Baš smo napredovali i mnogo bolje izgleda, ali sportski sektor je katasfrofalan. Volio bih da čujem kako biramo pojačanja.

Послато са SM-S918B помоћу Тапатока

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Marcus said:

Teska prica veceras. Atletski su predominantni na svim pozicijama, videlo se i protiv Partizana, a mi nemamo odgovor na takve ekipe. Pritom smo kao izduvan balon posle derbija i svih povreda. Posto se nije reagovalo doselekcijom da se digne atletika ekipe to ce doci na naplatu sada. Jos ce mucnije biti protiv Armanija.

Fener mi djeluje atletski bas slabo. Partizan takodje. 

 

Lee/Yacov

Luwawu/Jackson

Kahudi

Laugvergne/Scott/Thomas

Fall/Egbunu

 

Ako ovog sastava treba da se bojimo, onda pravac Beograd posle meca i da zavrsimo igranje EL.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Fener mi djeluje atletski bas slabo. Partizan takodje. 

 

Lee/Yacov

Luwawu/Jackson

Kahudi

Laugvergne/Scott/Thomas

Fall/Egbunu

 

Ako ovog sastava treba da se bojimo, onda pravac Beograd posle meca i da zavrsimo igranje EL.

+David Light. Imaju faktički 8 igrača koje koriste (Yacov i Egbunu se koriste kao kod nas Ilić i Lazarević) i Thomasa koji je tek došao. Ovo obrni okreni ne sme da se ispusti. Tj. ovo možemo samo mi sami sebe da uništimo pa da izgubimo. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ako ovog sastava treba da se bojimo, onda pravac Beograd posle meca i da zavrsimo igranje EL.

 

ne u bgd, u bijelo polje, tamo idu svi koji iznevere zvezdu ( :

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Fener mi djeluje atletski bas slabo. Partizan takodje. 

 

Lee/Yacov

Luwawu/Jackson

Kahudi

Laugvergne/Scott/Thomas

Fall/Egbunu

 

Ako ovog sastava treba da se bojimo, onda pravac Beograd posle meca i da zavrsimo igranje EL.

Videcemo. Kad pomislim da ce Yagoslav da nam organizuje napade minimum 20 minuta jeza me prodje

Link to comment
Share on other sites

Asvel po meni teska EL prica. Realno mislim da ce oni izgubiti EL licencu onda kada je dobije Pariz. Godinama su na dnu lestvice i ne vidim ni neku sansu da se pomere ka gore. Sam grad Lion je malo veci od Novog Sada i klub je trenutno tu gde jeste zbog Parkera, koji ne verujem da je lud da ulaze, a da mu se ne moze vratiti ulozeno, a bez dodatnog ulaganja oni ne mogu pobeci sa dna. Pogotovo jer su potrebna sve veca i veca ulaganja. Pitanje je i kakav ce interes sponzori imati za ulaganjem, pogotovo kad se pojavi Pariz, jer sustinski ti sponzori bi ciljali istu kategoriju ljudi. Sa Teom u ekipi smo favoriti, bez njega ne. Ne jer je vec Topic povredjen, a tesko je ikog pobediti bez dva prva pleja. Jago ima utakmice u kojima nije minus, ali najcesce ne u EL, vec eventualno u ABA. Hanga nije plej i njegove minute na poziciji 1 su tesko krpljenje. Sa Jagovih 30 minuta i Hanginih 10 na pleju mi smo u ozbiljnim problemima i ostaje samo Nedovic kao neko ko moze biti neka vrsta kreatora u napadu. Samim izostankom Topica mi imamo problem, bez Tea veliki problem.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Od Thomasa realno i preti najveća opasnost. Dobra leđna tehnika, spušta se na post, veoma dobar šuter. Tja, čovek je prava četvorka, koja je igrala u EC timu, a sada u najgorem timu EL. 

 

Po meni su oni jači roster od Albe a u ovom momentu i nešto bolji tim od Žalgirisa. 

 

Thomas više nije u prajmu ali je dovoljno dobar da nas maltretira preko Prađeda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne brinem ja za Yaga. Ako je zdrav mogao bi on danas lepu utakmicu da ima. Može Yago da bude u svom dobrom modu kad ispred sebe ima plejmejkere slične konstitucije a Lee jeste to(viši je za nekih 10 cm). Naročito može da se iskoristi Hanga kao PG pa da udari na Lija. Tu je naša velika prednost i to treba da iskoristimo. Naša spoljna linija ako isporuči dobre procente kako i znamo a Bolomboj i Gilespi odrade svoje dobićemo. Oni su bolji u reketu jer imaju Lovernja, Thomasa i Fola. Ali ako Yago, Neda, Hanga i Rokas isporuče svoje a odbrana bude okej gde će Bolomboj i Gilespi da zatvore njihove visoke mi smo tu završili priču. 

Link to comment
Share on other sites

,,Trenutni karton crveno-belih je daleko od idealnog, ali slike iz dvorane u Vilerbanu ohrabruju. Svi igrači koji su otputovali u Francusku su istrčali na parket kako bi odradili šuterski trening.

Naravno, sve oči su bile uprte u Miloša Teodosića, koji je doživeo povredu na utakmici sa Cedevita Olimpijom i otežano hodao u danima iza nas. Terapija strujom, kao rad fizioterapeuta Milorada Ćirća i Todora Galića je dalo efekta.

Džoel Bolomboj je imao bandažu na prstu, dok je Luka Mitrović ponovo trenirao sa ekipom.

Signali jesu dobri, ali potrebno je sačekati do večeras i videti šta će odlučiti Janis Sferopulos, jer ipak pred sobom ima duplo kolo, pa mora pažljivo da koristi rovite igrače."

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Томас против Звезде:

Највећи пир у каријери(2017 Макаби)

Највише поена у каријери(2017 Макаби)

Највише скокова у каријери(2021 Бајерн)

  • Ha-ha 12
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...