Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

15 hours ago, Dropkick Murphys said:

Koja nam je to ove sezone bila must win? 

Mozda sam se lose izrazio, mislio sam na utakmice u kojima smo ogromni favoriti, kao recimo svaki vikend u ABA ligi, plus utakmice sa Asvelom i Albom.

Na te osnovne izazove je ekipa dobro odreagovala, narocito u ABA ligi nakon duplih kola, a upravo taj kontinuitet je preduslov da se gradi ozbiljniji rezultat.

 

Evo vidimo kako se Partizan, iako sa dosta jacim i sirim rosterom od nas, muci u ABA ligi.

Koliko god (s pravom) bagatelisali to takmicenje, ono ima veliku tezinu i bitno odredjuje ko ce u kakvom raspolozenju zavrsiti sezonu.

Mi smo se po ko zna koji put uverili lani da je domaci teren u finalu 70% trofej, s tim u vezi mi je drago da cemo po svemu sudeci ove godine tu biti u prednosti.

 

To pokazuje ozbiljnost trenera i cele ekipe i to je za pohvalu, a od poteza uprave u naredne dve nedelje zavisi hocemo li uopste biti konkurentni komsijama u seriji od pet utakmica.

Balast je odstranjen, sa jednim do dva pojacanja Sferopulosu se otvara mogucnost da ekipu, od mentaliteta na kos vise, komplet zaokrene ka svojoj filozofiji i priblizi se nekom konkretnom rezultatu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nini3112 said:

Sad kad smo se i zvanicno rastali od Simonovica mogao bi da dodje neko na poziciji 4,nije slep Sfero video je sinoc da od Davidovca nema meda.

Kako stoje stvari to će se i desiti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

ja npr ne prozivam nikoga što nije verovao, jaka stvar; nervira me što se svaka pobeda (a svaka je k'o kuća) - bagateliše.

alba nije dobra, makabi igra u pioniru, fener, jebiga, radovaćemo se kada spojimo 2-3

 

mislim, 'ajde da pišemo kako nam je neophodna četvorka i koliko je simonović bio beskoristan a miško nam ga uvalio

 

..što je legitimno pravo, samo je nekako depresivno i bedara

   zanimljivo Makabi u zadnjih 5 utakmica ima 4-1 i samo u jednoj su igraci "bojkotovali" klub...

     izgleda kao da smo i juce prihvatili pobedu kao sasvim normalnu stvar...

   ovde jedine situacije koje izazivaju lavinu su ubedljivi porazi ili potpis nekog igraca...

 

  kao sto napisah juce ovo je nedelja koja potencijalno menja sve, lepo je krenulo pa da probamo da zavrsimo posao sa stilom...ocekujem pobedu i Nedovica u boljem izdanju...

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Marko Simonović će sezonu nastaviti na pozajmici u Bešiktašu, a kako stvari stoje klub se neće u bliskoj budućnosti baciti u potragu za njegovom zamenom.

“Sada smo fokusirani na utakmice. Posle Partizana idemo na megdan Cedevita Olimpiji, potom sledi duplo kolo u Evroligi. Videćemo posle ovih utakmica šta ćemo raditi po tom pitanju”.

 

https://meridiansport.rs/kosarka/janis-sferopulos-zvezda-partizan-izjava/

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Taki said:

Da li je prošao taj rok za prelazak iz jednog u drugi el tim?

Prosao i te kako, lupetaju ljudi...

 

During the same season, a player registered in the competition may only transfer to another EuroLeague club during the period between Rounds 17 and Round 26 of the Regular Season until Wednesday at 18:00 CET on the week of the calendar date for the game in question, provided he was deregistered prior to Round 18. Should the round be played on Tuesday/Wednesday, the deadline will be Monday at 18:00 CET.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

 

Ako postoji savrsen raspored, koliko god bilo neumesno pričati o tome s obzirom na naše igre ove sezone, to je ovaj raspored.

 

4 gostovanja. Sva 4 fenjerašima ili timovima koji su tu negde kao i mi. Plus kući utakmice gde ni u jednoj nisi ni blizu autsajdera. 

 

Sutrašnja utakmica će mnogo toga reći. Nažalost, pritisak na ekipu posle Istanbula će biti još veći. Em svi očekuju pobedu em 20k ljudi em grobari... Nešto slično kao derbi u Pioniru prošli januar pa smo celu utakmicu bili tu negde ali nikako da okrenemo. 

 

Po kladionicama, blagi smo favoriti protiv komšija (1.9 vs 2.3)

Fun fact: Prosle sezone smo mi u EL imali pozitivan skor sa ekipama koje se zavrsile sezonu isprred nas. Ukanalili su nas porazi protiv ekipa koje su ostale iza nas.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hakeem said:

   zanimljivo Makabi u zadnjih 5 utakmica ima 4-1 i samo u jednoj su igraci "bojkotovali" klub...

     izgleda kao da smo i juce prihvatili pobedu kao sasvim normalnu stvar...

   ovde jedine situacije koje izazivaju lavinu su ubedljivi porazi ili potpis nekog igraca...

 

  kao sto napisah juce ovo je nedelja koja potencijalno menja sve, lepo je krenulo pa da probamo da zavrsimo posao sa stilom...ocekujem pobedu i Nedovica u boljem izdanju...

Za ekipu koja je posle 1. kola EL bila ubedljivo na 1. mestu sve ispod toga je neuspeh. Gorcina navijaca posle izostanka pobeda u serijama je zato opravdana.

 

Salu na stranu: Mi smo i posle jucerasnje pobeda na 15. mestu. uffff....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Урош19 said:

Od tviter insajdera jedini koji može da primiriše pravom insajderu je onaj Nolan, on je nešto i pogodio. Ovi ostali ili lupaju ili se sprdaju.

 

 

I on je imao par promasaja (Frank Ntilikina), jedini kome verujem je Markoss, pa i kumu koji se negde izgubio u poslednje vreme...

 

 

 

Edited by Dzonii
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Gilmour said:

Je l' zaista verujes da bi "neki od Sorosa" trosio svoje vreme, a jos plus u kombinaciji sa Covicem, na dva'es'-cetr'es' hiljada Evra?

Ajde da pricamo o igracu koji igra za duplo trocifreno mesecno, ali rec je o jebenom Gilespiju koji ce nakon kosarkaske karijere da trazi regularan posao ne bi li preziveo u Amerikama?

 

 

U pitanju je klasican skauting doktora robotike sa pedesetogodisnjim kosarkaskim iskustvom, gledao ga je kako ponistava Mitrovica u Minhenu prosle godine i rekao evo ga novi Lesor. Samo izgleda ni doktora robotike ni Gilespija niko nije obavestio da ce od sad da igra u istoj ekipi sa jedinim igracem koga je obesmislio na EL nivou. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...