Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Da imamo iole pristojnu četvorku mi bismo sigurno bolje stajali na tabeli uprkos svim sranjima. 

 

EL ne trpi amaterizam a mi smo baš to sa Pradedom i Simonom a zašto ne reći da i Mitrović na PF nema veze sa mozgom i da je to ultra krpljenje u nedostatku drugog rješenja. 

  • Like 9
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nik1991 said:

Partizan 🏚
Asvel ✈️
Milano ✈️
Baskonia 🏚
Alba ✈️
Valencia 🏚
Barcelona 🏚
Zalgiris 🏚
Bayern ✈️

 

Realno imamo bas dobar raspored,pobjeda sjutra bi bas znacila i navijanje mora da bude najbolje ove sezone.

 

Ako postoji savrsen raspored, koliko god bilo neumesno pričati o tome s obzirom na naše igre ove sezone, to je ovaj raspored.

 

4 gostovanja. Sva 4 fenjerašima ili timovima koji su tu negde kao i mi. Plus kući utakmice gde ni u jednoj nisi ni blizu autsajdera. 

 

Sutrašnja utakmica će mnogo toga reći. Nažalost, pritisak na ekipu posle Istanbula će biti još veći. Em svi očekuju pobedu em 20k ljudi em grobari... Nešto slično kao derbi u Pioniru prošli januar pa smo celu utakmicu bili tu negde ali nikako da okrenemo. 

 

Po kladionicama, blagi smo favoriti protiv komšija (1.9 vs 2.3)

  • Like 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

 

Oni to rade jer znaju da se deo javnosti lozi na vredjanje igraca. Kada to ne bi bilo tako, ovi to ne bi radili. Cist populizam.

Pomenuo je ovaj Luka sifru unuk, kao kombinacija zasto se morao dovesti Gilespi...o kome se radi pojma nemam.

Procitah na komentarima kao da je vlasnik Gilespijeve agencije neki od Sorosa...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ја верујем у чак и убедљиву победу против ККП,још ако им не игра Ледеј,нема више ту ложача који су их враћали у игру кад не иде.Пантер ако се затвори,Нанели олади,не дозволити му да се распуца никако,ови остали њихови нек испоруче своје и ето нама победе.И против Фенера сам очекивао победу,познати смо по томе да прекидамо туђе серије,углавном негативне 🙂 али кад уђеш у неизвесну  завршницу боље је и шутнути и промашити него бзв протрсћити напад.Синоћ смо то радили,плус шут за 3, 35-40% недопходан за победу на страни ,пар текми смо изгубили само због тога...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, NMX said:

 

Ako postoji savrsen raspored, koliko god bilo neumesno pričati o tome s obzirom na naše igre ove sezone, to je ovaj raspored.

 

4 gostovanja. Sva 4 fenjerašima ili timovima koji su tu negde kao i mi. Plus kući utakmice gde ni u jednoj nisi ni blizu autsajdera. 

 

Samo da nas malo zavara i ubaci euforiju. Nije ni to loše. 

To što bismo došli do praga play in-a je kao kad u Formuli 1 ovaj što kasni 5 sekundi, kao stigne ovog ispred pred neku zajebanu krivinu, pa se čini da je nadoknadio zaostatak, a onda taj uhvati pravac dok on mora da prođe istu tu krivinu. 

 

Nakon tog Bajerna, mi do kraja imamo Monako, Makabi, Pao, Virtus, Real, Olimpijakos i Efes. 

I onda od onih 5 sekundi zaostatka idemo na 7 : )

 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dzakala said:

Pomenuo je ovaj Luka sifru unuk, kao kombinacija zasto se morao dovesti Gilespi...o kome se radi pojma nemam.

Procitah na komentarima kao da je vlasnik Gilespijeve agencije neki od Sorosa...

Je l' zaista verujes da bi "neki od Sorosa" trosio svoje vreme, a jos plus u kombinaciji sa Covicem, na dva'es'-cetr'es' hiljada Evra?

Ajde da pricamo o igracu koji igra za duplo trocifreno mesecno, ali rec je o jebenom Gilespiju koji ce nakon kosarkaske karijere da trazi regularan posao ne bi li preziveo u Amerikama?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

..sutra čovke pre euroleague himne ispred pitch controla, koji mu realno ne treba, jer hoće da pusti samo prženo tjunu

 

 

dok kreće tjuna, kreće i on u narativ

"dobro veče & dobrodošli u srpsko računanje vremena; igramo ove sezone po drugi put protiv ideje jugoslovenstva, sa nama su kao specijalni gosti legende partizana i zvezde, boris dallo i frank ntilkina. želim vam ugodan boravak i pratite me sutra ujutru na hepiju u slučaju pobede ili pinku ukoliko budemo pokradeni"

 

(odvrće volume)

 

prvi navijači pale pljuge 

 

wqy648.gif

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Da imamo iole pristojnu četvorku mi bismo sigurno bolje stajali na tabeli uprkos svim sranjima. 

 

EL ne trpi amaterizam a mi smo baš to sa Pradedom i Simonom a zašto ne reći da i Mitrović na PF nema veze sa mozgom i da je to ultra krpljenje u nedostatku drugog rješenja. 

 

Delimično se slažem. Ali ima i do toga da smo mi sinoć odigrali skoncentrisano i pametno celu utakmicu, i nismo padali iako su njih srale trojke iz potpuno nerezonskih situacija, plus su sudije probale da stave utakmicu van neizvesnosti već do poluvremena.

 

Celu sezonu nismo odigrali ovako mirno i staloženo. Ovo sinoć kao da nismo bili mi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pobeda u Konstantinopolju, kojoj se niko nije nadao, nas je dovela na prag Top 10. Trenutno smo u situaciji da moramo da pobedimo sve kod kuce do kraja i jednu na strani pa da bi se po projekcijama nasli medju prvih 10 ekipa.

Imamo jos 7 gostovanja, od kojih smo totalni autsajderi samo u Madridu i sa smanjenim sansama na Monakovom terenu, sa ostalima mozemo da se pobijemo pa kako bude. Domacinstva su nam jako teska. Od prvih 6 ekipa , sem neprikosnovenog Reala sve ostale docekujemo. Ali gde se nadati pobedi protiv tih ekipa, ako ne u krcatoj Areni. Mali Top je vec sad pojacanje. Uopste nemamo prazan hod sa njim u ekipi, kao donedavno kad izadje Teo. Medjutim jasno je da sve ove projekcije padaju u vodu, ako ne dodje krstena cetvorka. Cak i period prilagodjavanja nece biti tragican, jer ovo sto Deda pruza je toliki ocaj da gore moze samo Simonovic ili igrac koji ima problem sa kretanjem. Svaki iole pristojan igrac je pojacanje.

I za kraj, nikakvi uspesi ne smeju zamazati oci zvezdaskoj javnosti koja mora da vrsi konstantan pritisak da Covic ode. Covek nije za velika dela. Propustio je priliku da se na vreme povuce i ostane upisan u Zvezdine istorijske stranice zlatnim slovima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Gilmour said:

Je l' zaista verujes da bi "neki od Sorosa" trosio svoje vreme, a jos plus u kombinaciji sa Covicem, na dva'es'-cetr'es' hiljada Evra?

Ajde da pricamo o igracu koji igra za duplo trocifreno mesecno, ali rec je o jebenom Gilespiju koji ce nakon kosarkaske karijere da trazi regularan posao ne bi li preziveo u Amerikama?

Ma gde bre verujem, samo sam se nadovezao na ovaj post o Lukinom pljuvanju Gilespija, i da je u nastavku pominjao sifru "unuk" koja je btw proverena od izvora koji sve zna 😂

Malo me je Luka podsetio na zlatnu eru Andjusa, doduse Luka je otisao korak dalje, i dosao do najmocnijih ljudi sveta.

Edited by dzakala
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Crew chief: Fernando Rocha

Umpire 1: Carlos Peruga

Umpire 2: Piotr Pastusiak

 


Samo da nije niko iz ABA.
Najgore sudije u ligi po meni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 12/29/2023 at 2:03 PM, Fan Kosarke said:

Moram priznati da mi je malo cudno da Sfero do sada nije nijednom pokusao sa nekom small ball petorkom , da proba npr Gedraitisa da stavi na 4 . 

Kada je Marko Simonovic ( onaj pravi , ne ovaj lazni )  mogao , sta vise sezonu karijere je odigrao kao 4ka , a ceo zivot je bio cistokrvno krilo . Znamo kako je to dobro izgledalo te sezone .

 

Gedraitis je dobar skakac , fizicki nije bas toliko mekan da ga mozes lako naguziti na low postu ,  zato i mislim da bi mogao u nekim intervalima igrati na 4. 

 

Bilo bi mi zanimljivo videti Gilespija kao rim protektora na 5 , i Gedraitisa na 4 , ne verujem da bi bilo mnogo losije od Tobi / Davidoc ili Tobi / Simonovic . 

 

 

 

Eto prizvao sam i ovaj scenario brze nego sto sam zamislio . 😄

Ruku na srce da Mitar nije povredjen i da Simonovic nije skartiran , ne bi se poteglo sa Gidrom na 4 .  

Slazem se sa Geronimom da nece moci cele sezone tako , ali u nekim kratkim intervalima i kada juris rezultat , Gidra na 4 moze biti ubitacno oruzje . 

Sledi nam jako jako bitan derbi , porazom pada dosta toga u vodu , i komsije se dizu na max , a pobedom novi bust samopouzdanja i sa pobedom protiv mucenom Asvela totalno vracanje u igru za top 10 .

 

Neka gori Arena , sad je stvarno bitno !

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...