Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nema poraza. Komsije padaju u grotlu arene💪

 

ja se kao i uvek nadam pobedi, samo primecujem gore da ne umemo vise ni da proslavimo veliku pobedu;

 

a velika je zbog snage protivnika, jer se desila u gostima, zato sto su sudije htele da rese tekmu u prvom poluvremenu, tj da je odvedu na bezbednu distancu & last but not the least, zbog igre koju smo prikazali a i zbog igre koju je protivnik prikazao.

 

ali jok, mi cemo sa sacekamo ako mogu da se vezu tri pobede, inace je sve nebitno.

 

jebo nas pas ludi.

  • Like 21
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, YAO said:

Luka i Kuzma podkast....ovaj Luka tako bezobrazno izvredjao Gilespija,na konto inteligencije,a da Kuzma cuti i ne reaguje. Bas jadno

Nije Luka kriv vec ti sto gledas to 😋

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nunilo said:

Realnost je da je u pravu mada je i mogao da zaobidje da ga komentarise.

 

Realnost je da ti takvi novinarcici i debilcici skupljaju jeftine populisticke poene i da su veoma bezobrazni i bez trunke korektnosti. Ali moze im se, kao sto se moze svakome da laprda po internetu. Na kraju krajeva, nije budala koja je pokupila glasove na skorasnjim izborima slucajnost. Narod to voli.

Istina je da je Gilespi odlican izbor za treceg centra. I Simonovic bi bio da on to hoce da prihvati, ali nije hteo, on je hteo minute, dobio ih je na 4, nije islo, i ovo je odlicno resenje. Meni je tu novost da je on pod ugovorom sa nama dve godine. Ja sam mislio da je ono klasicno 1+1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

Realnost je da ti takvi novinarcici i debilcici skupljaju jeftine populisticke poene i da su veoma bezobrazni i bez trunke korektnosti. Ali moze im se, kao sto se moze svakome da laprda po internetu. Na kraju krajeva, nije budala koja je pokupila glasove na skorasnjim izborima slucajnost. Narod to voli.

Istina je da je Gilespi odlican izbor za treceg centra. I Simonovic bi bio da on to hoce da prihvati, ali nije hteo, on je hteo minute, dobio ih je na 4, nije islo, i ovo je odlicno resenje. Meni je tu novost da je on pod ugovorom sa nama dve godine. Ja sam mislio da je ono klasicno 1+1.

Ali nisam ga čuo da tako priča za Kaminskog,a složićemo se ima materijala..

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, uini said:

 

ja se kao i uvek nadam pobedi, samo primecujem gore da ne umemo vise ni da proslavimo veliku pobedu;

 

a velika je zbog snage protivnika, jer se desila u gostima, zato sto su sudije htele da rese tekmu u prvom poluvremenu, tj da je odvedu na bezbednu distancu & last but not the least, zbog igre koju smo prikazali a i zbog igre koju je protivnik prikazao.

 

ali jok, mi cemo sa sacekamo ako mogu da se vezu tri pobede, inace je sve nebitno.

 

jebo nas pas ludi.

Velika je pobjeda jer smo otisli na noge rivalu koji je bio u naletu, koji je kod kuce prije ovog meca imao skor 7-0 a mi van Beograda 0-8. 

Mec u kom smo u nekoliko navrata bili na dvocifrenom minusu i mec gdje nismo panicili vec igrali pametno i u tim momentima i krckali malo po malo prednost rivala dok ga konacno nismo i slomili polovinom 4/4.

 

Rijetko koja ekipa ce dobiti Fener u njihovoj dvorani ove sezone i zato svaka cast momcima i Sferopulosu na ovoj velikoj pobjedi.

  • Like 22
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nini3112 said:

Ali kako je mene odusevio Bolomboj,Boki je car najveci♥️

Sjećate se kako se omalovažavao dok je potpisan, da je drven,beskoristan u napadu da je cijelu karijeru bekap i da će jedino doprinijeti u odbrani. Svoje minute je u Zvezdi zaslužio izuzetnom borbenošću. Ovo pišem jer je isto sada sa Gilespijem. Svi znate njegova ograničenja da ne pišem sad no on je još borbeniji,još je bolji u odbrani u skoku, blokadi,može vrhunski da preuzme beka. U napadu može da postavi jak blok,da prikuca i uhvati poneku loptu. Ako ga se uspije staviti u opanke,ako uspije u odbrani usvojiti osnovne kretnje i u napadu ga se nahrani sa dva tri zicera da mu dignu samopouzdanje, mogao bi biti solidan bekap centar. Napisao sam ranije pobjede donose borci,kakva je košarkaška kvaliteta Lazića,a kakav doprinos daje i koliko je pobjeda donio van statističkih kolona. Ako Gilespi ne bude zujao u odbrani kao muva bez glave,ako je dovoljno inteligentan da bar donekle umije da se kreće i pozicionira, bit će to dobra priča.  Vidjet ćemo.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Taki said:

Ali nisam ga čuo da tako priča za Kaminskog,a složićemo se ima materijala..

 

Ne pricam ja o konstruktivnoj kritici, o kosarkaskoj analizi. Za to uvek ima materijala, kod mnogih igraca. Pricam o nasoj mentalnoj masturbaciji na pljuvanje i kako se to lako "zapati" u narodu. Ruzno je to, pojedinci previse daju sebi na znacaju i previse sebi daju za pravo.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam čemu toliki strah od Partizana. Samo da se razumemo ovo sam mislio i pre Fenera.

 

Igra Partizan dobro, ali majku mu nisu Real. Pa ako su uspeli da ih dobiju Zadar, Mega, CedOli zašto mislite da mi nemamo baš nikakve šanse???

 

Osporava se mali Top "kako će igrati protiv njih", pa zar nismo već gledali kako se "igrao" protiv njih? I protiv nas kad smo kod toga?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Miki napisao. Da nismo panicili i srljali ni na minus 10. 

 

Sfero je takticki solidno oduvao Sarasa. Nije toliko prilagodjavao nase petorke nego gurao sa petorkama na koje se Saras prilagodjavao. Klupirao Pradjeda kad je video da ovaj nije ni za krivi. Plus u takvoj utakmici da detetu od 18 godina 20 minuta. 

 

Plus smo relativno rutinski na kraju dobili ekipu koja je ubacila 13 trojki uz bezmalo 50% šuta. Not too bad. 

 

  • Like 24
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odusevila me odbrana sinoc od trenutka kad je usao Lazic nakon sto je Fener poveo 11 razlike pocetkom trece. Sve se preuzimalo i Fener je forsirao napadanje missmatcha ko mahnit iako nije bilo prolaza, bas solidno uriniranje po litvanskom drekavcu. Ubrzanje malog Topica na otvorenom terenu je nesto prelijepo. Zasrljao je par puta jer ocito jos uvijek izbjegava kontakt u guzvi al ne sumnjam da ce i tu vremenom doci na svoje. Bolomboy fenomenalan, ekstremno zahvalan igrac. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NMX said:

Ovo sto je Miki napisao. Da nismo panicili i srljali ni na minus 10. 

 

Sfero je takticki solidno oduvao Sarasa. Nije toliko prilagodjavao nase petorke nego gurao sa petorkama na koje se Saras prilagodjavao. Klupirao Pradjeda kad je video da ovaj nije ni za krivi. Plus u takvoj utakmici da detetu od 18 godina 20 minuta. 

 

Plus smo relativno rutinski na kraju dobili ekipu koja je ubacila 13 trojki uz bezmalo 50% šuta. Not too bad. 

 

Kad su krenuli da ubacuju frizidere na pocetku 3/4, pomislio sam da ce biti zajebano se vratiti ali pogodi Hanga onu 3 pa onda ubaci Sfero Tea i Lazu i do kraja 3/4 uvedosmo u egal. Tu smo ih bas sokirali te sam znao da ako otvorimo dobro 4/4, imamo odlicne sanse za pobjedu. Tako i bi. 

 

Napravise "rezervisti" prednost, tu se Fener pogubio . Jedino gdje nam popustila odbrana je ona trojka Gudure, lose preuzimanje Nede i Tobeya. Ostalo je bilo perfektno

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Partizan 🏚
Asvel ✈️
Milano ✈️
Baskonia 🏚
Alba ✈️
Valencia 🏚
Barcelona 🏚
Zalgiris 🏚
Bayern ✈️

 

Realno imamo bas dobar raspored,pobjeda sjutra bi bas znacila i navijanje mora da bude najbolje ove sezone.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Ovaj topic je podeljen k'o drustvo u Srbiji.

 

Sad ovi izlaze da prozivaju neverne tome nakon zaista "to se nisam nado" pobede. 

Ne vidim da ikome nije stalo, i da nije drago zbog trijumfa , mozda Goldbergu.  Vidim veliku isfrustriranost (myself inculded) kako se vodi klub. To mi nece promeniti ni ovo izdanje od sinoc. Momcima u svakom slucaju kapa dole za pristup i zelju.

 

Ako puknemo od komsija samo ce se smeniti naracija. Ako pobedimo, vadice se digitroni, no i dalje ce nas voditi isti ograniceni ljudi, gde sa njima do nekog iskoraka nece doci

 

Sve u svemu, ostaje nam da se zadovoljimo sa tu i tamo zadovoljstine, koju je ova grupa igraca u stanju da servira. Na zalost tesko ce to moci u kontinuitetu, bas tesko. No oni za to i nisu krivi.

 

I naravno: uprava napolje!

 

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Najbolja pobeda od početka sezone. Zaličili smo na momente na one tvrde Radonjićeve ekipe gde se ne umire u lepoti ali se igra disciplinovano i odgovorno, Nedović excluded, ali sa njim i moraš labavije jer u nekim momentima bukvalno izmišlja poene kad napadački zatrokiramo. Topić je super, nije neka statistika ali momak igra kao mator, siguran je na lopti veoma, ne prolazi ni jedna fora da mu nešto pritisneš dribling, veoma prisutan u odbrani, dakle legitiman igrač u rotaciji koji može da pomogne odmah i Teu (da ga odmori) i Yagu (da ga stavi u primereniju ulogu). Bolomboy je opevan, naš najbolji igrač ove sezone. Meni je super što smo dobili bez neke prelude partije protiv ozbiljnog ozbiljnog rivala koji nije igrao uopšte loše. Lazić i Hanga x faktori. Sve u svemu, baš nekako pametno vođenje ekipe od strane Sferopulosa, pravovremene reakcije i rotacije, daje šansu svima ali neke greške ne mogu da se tolerišu, sve vreme je smiren i razuman, ne pada u neku vatru niti u paniku. Što se Gilespija tiče, doveden je da zategne odbranu i skok i mislim da će uraditi dobar posao, u napadu je igrač manje tako da nema tu nekog iznenađenja što ne zna da se snađe na bilo šta što nije kucanje, navikavajte se na to. Giedraitis rutinerski, baš kako treba.

 

Definitivno smo sebi smanjili plafon odustankom od Shabazza ali smo dobili na čvrstini i borbenosti. Partizan je favorit sutra, prosto imaju više poena u rukama, ali sa ovakvim pristupom pitamo se i mi itekako. 

  • Like 21
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FireKeeper said:

 

Sad ovi izlaze da prozivaju neverne tome nakon zaista "to se nisam nado" pobede. 

 

ja npr ne prozivam nikoga što nije verovao, jaka stvar; nervira me što se svaka pobeda (a svaka je k'o kuća) - bagateliše.

alba nije dobra, makabi igra u pioniru, fener, jebiga, radovaćemo se kada spojimo 2-3

 

mislim, 'ajde da pišemo kako nam je neophodna četvorka i koliko je simonović bio beskoristan a miško nam ga uvalio

 

..što je legitimno pravo, samo je nekako depresivno i bedara

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...