Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jedan sam od vecih fanova Dede na forumu - ali veceras je bio bas los, narocito u drugom stintu. I to protiv protivnika koji bi mu u teoriji jos odgovarao. Sta da se radi, teraj dalje, sanjaj startnu cetvorku i Dedu na 12-15min iz drugog plana.

 

Svaka cast forumasu koji je pre koji dan pomenuo Gidru na 4 - em je postovao jedan vrlo kosarkaski post u kaljuzi, em je uboo dzek pot - bar za ovu utakmicu. Inace, mislim da to na nivou sezone nece da sljaka zbog manjka cm i snage na ostalim pozicijama, ali svakako je veceras bilo super. Gidra i Hanga su nam prebitni, balans ekipe.

 

Ofanzivno, Bolomboju je bilo lakse jer nema Luke - i vise rola, i cistiji reket. Uz energiju na plus beskonacno delovao je opet kao Supermen. Strasna sezona, 70% za 2 na nivou sezone zvuci zastrasujuce. I 19/22 na poslednje tri utakmice.

 

Topicu dobrodoslica u svet velikih. Verovatno je rano i za kakvu smislenu analizu, ali prvi utisak mi je da je bio rezervisan, pametan i da nije inferioran. On za sada trazi limite i mogucnosti. Sa loptom je zaista brz i na ovom nivou. Sjajno je sto i ovde moze da zavrsava na obrucu. U prenosu siguran. Dobro je sto ce biti mahom u postavi sa Teom/Nedom, pa ga BrankoLazici protivnika nece daviti, ali je na sve korektno reagovao. Super sto nije silio, bice prilike.

 

I, da, Branko Lazic, vintage partija!

Edited by Geronimo
  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nadam se da ce ova partija vcrs mnogo znaciti Tobeyu, stvarno je odigrao odlicno u 2 pol. Nekoliko sjajnih odbrana, u napadu nekolilo skokova, borba. 

Ja pamtim rampu Madaru i par bitni skokova u obrani i ono kucanje za čini mi se 8 ili možda 6 razlike na par minuta pre kraja. 

Link to comment
Share on other sites

Najveca pobeda ove sezone ubedljivo. Drzimo nekako glavu iznad vode, sledi nam ok raspored da se uhvati kakav takav pobednicki ritam. Nadam se da u klubu rade na 4, bas nam treba jedan koji ce biti od koristi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Top 19 min...samo neka se čeliči. Dečko je potencijal  i jasno je da ga treba forsirati jer ce kad tad vratiti.

 

Uhvatili smo poslednji voz,  ali ova pobeda mora da se potvrdi za dva dana da bi dobila na značaju.

Moramo kako znamo i umemo da vežemo 2-3 pobede, i priključimo se sredini.

Iscupali smo pobedu ekipi koja je u usponu i to moze da nas raduje. 

 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami, uzesmo mi dva lepa skalpa na strani, jer, obzirom da se ostali nisu bas proslavili i trijumf protiv makabija je legitimno u gostima.

Raduje sto su pobedjene dobre ekipe, i dok se za makabi moze reci da smo ih izresetali dobrim sutom, protiv fenera je pobeda izvojevana odgovornom i dobrom odbranom, strpljivim i pametnim napadom, bez jurnjave i jurisa na zidine.

Ja odavno tvrdim da je lazić ta tacka oslonca u kkcz, i da sve pocinje od njegove odbrane. Jos l

kad uspe da doprinos u napadu kao danas, onda je pobeda uvek blize. Na zalost, davidovac se sad vec bruka svojom igrom, i postaje opste bolno mesto cele ekipe.

Nisam siguran da imamo cime da se suprotstavimo Partizanu, ali iskreno, to sam mislio i za veceras pa eto sta bi...

Dakle, nase je da probamo, pa kako bude.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nama ocajnicki treba da Toby konacno ubode neku trojku u EL, cini mi se da bi nam napad prodisao.

Aj, nek konacno uspe u cetvrtak...

Edited by drako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, drako said:

Nama ocajnicki treba da Toby k9nacno ubode neku trojku u EL, cini mi se da bi nam napad prodisao.

Aj, nek konacno uspe u cetvrtak...

Nek ubadaju drugi. On neka igra dobro u reketu. Ima ko da pogadja trojke, samo da krene te sto treba da pogadjaju!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, John Terry said:

Lazić i dan danas posle 10 godina evrolige, nema postovanje sudija.

5 faula, od toga 1 sumnjiv i 1 sigurno nepostojeci.

Najsmesnije od svega je sto je on verovatno najpouzdaniji suter iz mesta kod nas.

Kod njega su najupitniji ulazi i cuveno zavrsavanje levom rukom, od toga mi se ovo preostalo kose dize.

 

Po pitanju suta, pa eto voleo bih da svi protivnici rizikuju tako sto ce ga pustati. Retko je izneverio (pu,pu,pu).

 

Raspored nam ide na ruku, ako dovedemo cetvorku, i pobedimo komsije za dva dana, mozda i moze nesto da se uradi ove godine.

 

Elem, mi smo jedina ekipa u EL gde su nas odlasci nasih igraca pojacali!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Sto se tice Topa sve je opravdao za prvu utakmicu.

 

Moja zamerka ili bojazan je da zna da bude indolentiniji u odbrani a danas je odigrao odlicno i jako koncentrisano.

Samo da vise napada ulaz u reket,mada razumljivo je ovo mu je ipak prva utakmica na ovom nivou,bice to sve bolje.

Link to comment
Share on other sites

Procena je da ce nam za 10 mesto trebati 17 pobeda. Trenutno ih imamo 7 uz 8 utakmica odigranih na domacem terenu. Realno samo protiv Reala nemamo sanse ni na nasem terenu, sa ostalima mozemo da se sibamo, sto znaci da smo trenutno na -1, a Real smo vec pregrmeli.

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...