Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ма какав плеј, довели су Топића и сад ће да доводе још једног првог плеја а имамо ту Јага Теа и Топића, што смо доводили Топића да игра Аба лигу? То је мого и у Меги. Да ли се зна ко не игра вечерас утакмицу тј. ко одмара због дуплог кола? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, СамоТи3 said:

Ма какав плеј, довели су Топића и сад ће да доводе још једног првог плеја а имамо ту Јага Теа и Топића, што смо доводили Топића да игра Аба лигу? То је мого и у Меги. Да ли се зна ко не игра вечерас утакмицу тј. ко одмара због дуплог кола? 

Vrv Nedović… preforsirao se čovek

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СамоТи3 said:

Ма какав плеј, довели су Топића и сад ће да доводе још једног првог плеја а имамо ту Јага Теа и Топића, што смо доводили Топића да игра Аба лигу? То је мого и у Меги. Да ли се зна ко не игра вечерас утакмицу тј. ко одмара због дуплог кола? 

Боломбој, Митровић и Лазаревић.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, The_Big_S said:

Vrv Nedović… preforsirao se čovek

 

Боље да играју сви да се коначно уиграју, јер смо ми посебан случај што се тога тиче треба нам по пар година да се уиграмо јер сваке сезоне доводимо нове а одлазе најбољи. 

 

Желим да видим коначно Топића у Звезди, снашао се председник и ухватио се за дете као сламку спаса, дај Боже да успе али ово што се ради сваке сезоне је толико погрешно, неко једном погреши па се научи за даље ми из грешке у грешку (Јасковим гласом) и кад мислиш да не може горе они нас изненаде. 

Link to comment
Share on other sites

Mentalno zaostao covek koji nema veze sa kosarkom vidi da ovom timu fali cetvorka, mi dovodimo jos jednog pleja kad imamo vec 3.

Gde prestaje logika, tu pocinju Nebojsa Covic i Crvena zvezda. Neopisivo je koliko mi je zgadio covek svaku zelju da gledam ove momke, a i pored toga gledam svaku utakmicu jer ne mogu da ne gledam, jace je od mene.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sjajno daj pleja. Po mogućstvu neki miškov škart ili neko ko potpisuje do kraja sezone sa opcijom +1 za igrača ali ne i za klub. Pa ako se razigra da ode gde hoće, a ako ne onda da ostane. Ustvari ne znam što ovo razdvajam, može lako da bude 2u1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sinnerman said:

Izbijte sebi iz glave pojačanja. Kada niko do sada nije došao, neće doći ni sada. Gilespi, Topić i to je to. Realno, sada je već i prošao voz za bilo šta. Mi ćemo EL odigrati rekreativno jer šansa za nešto više postoji, međutim samo teoretska. Kad pročitam da smo na samo tri pobede od top10, pozli mi. Taj optimizam bez pokrića kod ljudi mi nikada neće biti jasan. Likovi tripuju da ćemo samo mi igrati naše utakmice, a ostali će da gledaju. Tri pobede od top10 ne znači da mi treba da vežemo tri pobede i tu smo. To znači da moraju tri kola naši direktni konkurenti da izgube, a mi da pobedimo. To je SciFi drugovi i drugarice.

 

Ništa, da istupimo iz El, jbg , cemu trosenje novca na putovanja,  hotele ... i igramo samo ABA ligu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...