Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

I koliko je to igraca sa klupe da valja kod njih? 

 

Mozda grijesim ali cini mi se da mi imamo nekog sa brojem 4 sa klupe?

 

I da, kakav je zivot kad se toliko mraci?

Racunam da ce Teo igrati prvu petorku, zato ga nisam stavio. 

Koliko igraca ima valja sa klupe? 

Hmm, Vildoza, Nunn, Hernangomez, Antetokounmpo su sigurno kavlitetnije 3x od Yaga, Lazica, Lazarevica, Davidovca, Ilica, Simonovica, Tobija... Ako mislis obrnuto, onda dzaba diskutujemo. 

Pokusavam da budem realan, a ne da mracim. A naravno da bih vise od svega voleo da me momci demantuju. Jednostavno mislim, da treba mnogo stvari da se desi, koje se desavaju vrlo retko, pa da dobijemo sutra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zarco_srb said:

 Jednostavno mislim, da treba mnogo stvari da se desi, koje se desavaju vrlo retko, pa da dobijemo sutra. 

 

neka bude sto vrlo retko biti moze

1 minute ago, Kankkunen said:

Suprotna obala je uvek zelenija ... džaba krečiš. :classic_smile:

 

ovi su bas bas zeleni

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zarco_srb said:

Racunam da ce Teo igrati prvu petorku, zato ga nisam stavio. 

Koliko igraca ima valja sa klupe? 

Hmm, Vildoza, Nunn, Hernangomez, Antetokounmpo su sigurno kavlitetnije 3x od Yaga, Lazica, Lazarevica, Davidovca, Ilica, Simonovica, Tobija... Ako mislis obrnuto, onda dzaba diskutujemo. 

Pokusavam da budem realan, a ne da mracim. A naravno da bih vise od svega voleo da me momci demantuju. Jednostavno mislim, da treba mnogo stvari da se desi, koje se desavaju vrlo retko, pa da dobijemo sutra. 

Јанисов брат је тамо битан лик колико и Илић код нас, Вилдоза има просечан индекс 5 не знам од кога је тај баскеташ квалитетнији

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zarco_srb said:

Racunam da ce Teo igrati prvu petorku, zato ga nisam stavio. 

Koliko igraca ima valja sa klupe? 

Hmm, Vildoza, Nunn, Hernangomez, Antetokounmpo su sigurno kavlitetnije 3x od Yaga, Lazica, Lazarevica, Davidovca, Ilica, Simonovica, Tobija... Ako mislis obrnuto, onda dzaba diskutujemo. 

Pokusavam da budem realan, a ne da mracim. A naravno da bih vise od svega voleo da me momci demantuju. Jednostavno mislim, da treba mnogo stvari da se desi, koje se desavaju vrlo retko, pa da dobijemo sutra. 

Izadje Janis sa Yago, Hanga, Lazic, Luka, Bolomboy kad ono sa klupe Teo, Neda, Rokas. Dje su ti ta 3 u ovom tvom filmu dje ti navodis na svoju vodenicu njihove vs nasi kako ti odgovara.

 

Favoriti jesu ali nisu Real. Itekako imaju oscilacija ne samo iz meca mec nego iz cetvrtine u cetvrtinu. Sanse su svakako vece od 5%. Samo mi je fascinatno da neko moze toliko mraciti, tesko je to razumjeti.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Izadje Janis sa Yago, Hanga, Lazic, Luka, Bolomboy kad ono sa klupe Teo, Neda, Rokas. Dje su ti ta 3 u ovom tvom filmu dje ti navodis na svoju vodenicu njihove vs nasi kako ti odgovara.

 

Favoriti jesu ali nisu Real. Itekako imaju oscilacija ne samo iz meca mec nego iz cetvrtine u cetvrtinu. Sanse su svakako vece od 5%. Samo mi je fascinatno da neko moze toliko mraciti, tesko je to razumjeti.

Izadje Ataman sa petorkom Vildoza, Kalajzakis, Balcerovski, Manzukas, Grant, kad na klupi Slukas, Nunn, Mitoglu, Lesor, Grigonis, Hernangomez, Antetokounmpo... Cija je onda klupa jaca? 

Bas bezv ti je argument. 

Ali dobro, ocigledno da ti, kao i nasa  uprava mislite da nam je roster vrhunski, samo sto, eto, vec u decembru izjavkjuju kako cemo se u EL boriti da ostavimo sto bolji utisak...

I da, upecatljivi su komentari tipa, mozemo da se pobijemo sa svima...ali da dobijemo, izgleda malo teze. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako Lesor ne bude igrao kod zelenih sanse nam rastu poprilično,ne znam hoce li biti spreman.

Inace Ataman ce da cedi do maksimuma svojih 7-8 igrača max.

Spolja Slukas,Nunn,Grant,Grigonis…

Unutra Mitoglu i Lesor ako igra.

Upitno je koliko je Hernangomez posle povrede spreman.

Ostali imaju bas malu minutažu,ukljucujuci i Vildozu.

Da se posibamo muški pa kako bude..

Link to comment
Share on other sites

Njima je trenutno Mitoglu najbolji igrac, totalno iz drugog plana kao nama Mitar. Odlicno igra posle suspenzije, uz Lesora i Nunna im je najpouzdaniji od onog sto sam ih gledao,  Grigonis takodje dobar.

Slukas se jos trazi, Vildoza im je uganuo trepavicu kao kod nas. Uz to najvise koriste jos Ernangomesa i Granta, osam igraca u uzoj rotaciji.

Igraju po sistemu toplo-hladno, trenutno uopste ne ulivaju poverenje kao neka ekipa koja moze daleko da dogura, naravno uvek mogu da kliknu jer imaju kvaliteta.

Dakle, i te kako moze da se igra.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zarco_srb said:

Izadje Ataman sa petorkom Vildoza, Kalajzakis, Balcerovski, Manzukas, Grant, kad na klupi Slukas, Nunn, Mitoglu, Lesor, Grigonis, Hernangomez, Antetokounmpo... Cija je onda klupa jaca? 

Bas bezv ti je argument. 

Pa kad ubacujes i izbacujes nase igrace kako ti odgovara da pojacas taj neki narativ kako smo sranje.

 

Kazes da Pao igra sa istom startnom petorkom Slukas, Grant, Grigonis, Mitoglu i Lesor? Jel tako? 

Jel CZ ima startnu petorku ili mijenjamo u skladu sa protivnikom? I sad mi reci posto je Grant njihov najbolji defanzivac spolja da li ti Janis djeluje kao glup lik da odmah direktno ide sa Teom ili ce mozda traziti prednost da Teo bhde na terenu kada su tu Nunn i Vildoza? 

15 minutes ago, Zarco_srb said:

Ali dobro, ocigledno da ti, kao i nasa  uprava mislite da nam je roster vrhunski, samo sto, eto, vec u decembru izjavkjuju kako cemo se u EL boriti da ostavimo sto bolji utisak...

I da, upecatljivi su komentari tipa, mozemo da se pobijemo sa svima...ali da dobijemo, izgleda malo teze. 

Ne ne, najbolji su necu da mracim ali mi nemamo sanse i ako ih imamo mamje su od 5% komentari. 

9 minutes ago, uini said:

meni je najviše frka od vildoze. nikada ne potcenjuj revenge game bivšeg igrača

To ti je garantovano. Odigrace najbolji mec na nivou MVP decembar 2022

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pa kad ubacujes i izbacujes nase igrace kako ti odgovara da pojacas taj neki narativ kako smo sranje.

 

Kazes da Pao igra sa istom startnom petorkom Slukas, Grant, Grigonis, Mitoglu i Lesor? Jel tako? 

Jel CZ ima startnu petorku ili mijenjamo u skladu sa protivnikom? I sad mi reci posto je Grant njihov najbolji defanzivac spolja da li ti Janis djeluje kao glup lik da odmah direktno ide sa Teom ili ce mozda traziti prednost da Teo bhde na terenu kada su tu Nunn i Vildoza? 

Ne ne, najbolji su necu da mracim ali mi nemamo sanse i ako ih imamo mamje su od 5% komentari. 

To ti je garantovano. Odigrace najbolji mec na nivou MVP decembar 2022

Jednostavno, mislim da treba da se pomirimo s tim da ovogodisnji roster nema kvaliteta za top8. Vrlo losa selekcija. Prosle godine smo sa doselekcijom u vidu Vildoze i Campazza delovali da na misice mozemo do 8,ali opet taj kvalitet. Zasto ne mozemo da priznamo da igraci tipa Ilic, Lazarevic, Davidovac, Kuzmic, Yago ne  mogu da ti donesu rezultat u EL. Boli sto su to uglavnom nasi igraci, ali eto, kada moram da pomenem drugu stranu, oni su jednostavno presekli i javno priznali da nema evroligaskog kvaliteta medju nasim igracima, idemo na sto kvalitetnije strance. I rezultati su tu. Plus sto im je ambijent zdraviji, potpisuju igrace na vise godina, i vidi se da ti stranci su zadovoljni gde su. Ali opet, ovaj deo je do nase uprave, jer ocigledno se vecini stranaca zgadi kod nas kada vide u toku sezone razne manifetluke i cirkuse

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zarco_srb said:

Jednostavno, mislim da treba da se pomirimo s tim da ovogodisnji roster nema kvaliteta za top8. Vrlo losa selekcija. Prosle godine smo sa doselekcijom u vidu Vildoze i Campazza delovali da na misice mozemo do 8,ali opet taj kvalitet. Zasto ne mozemo da priznamo da igraci tipa Ilic, Lazarevic, Davidovac, Kuzmic, Yago ne  mogu da ti donesu rezultat u EL. Boli sto su to uglavnom nasi igraci, ali eto, kada moram da pomenem drugu stranu, oni su jednostavno presekli i javno priznali da nema evroligaskog kvaliteta medju nasim igracima, idemo na sto kvalitetnije strance. I rezultati su tu. Plus sto im je ambijent zdraviji, potpisuju igrace na vise godina, i vidi se da ti stranci su zadovoljni gde su. Ali opet, ovaj deo je do nase uprave, jer ocigledno se vecini stranaca zgadi kod nas kada vide u toku sezone razne manifetluke i cirkuse

To mogu da razumijem ali nema nikakve veze sa sutrasnjom utakmicom. Sto se komsiluka tice, eto dolaze u svom sjaju za nedelju dana pa cete vidjeti da niti su oni neki wow niti smo mi sranje.

 

Sto se tice sutrasnje utakmice, Pao jeste favorit su ali imaju svoje mane pa vidjecemo. Sanse su 70/30 u njihovu korist.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

meni je najviše frka od vildoze. nikada ne potcenjuj revenge game bivšeg igrača

Želi on to sigurno, međutim tu su Zićla i Hanga da ga pritiskom na bubrege podsete da je ipak on jedan nežni  dečačić počupanih obrvica. I odustaće. 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je za onaj Makabi u Pioniru trebala bukvalno jedna od nekoliko najboljih EL partija Teodosića u karijeri. Teško da će moći tako nešto da ponovi, tako da će morati Tobi i Gedraitis da odigraju kao da je ABA. Ne mislim da je realno, ali gledamo, navijamo, šta drugo možemo...  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, quentin said:

Nama je za onaj Makabi u Pioniru trebala bukvalno jedna od nekoliko najboljih EL partija Teodosića u karijeri. Teško da će moći tako nešto da ponovi, tako da će morati Tobi i Gedraitis da odigraju kao da je ABA. Ne mislim da je realno, ali gledamo, navijamo, šta drugo možemo...  

I tako vec godinama... Ali ne valja kada se kaze istina, jer onda mračimo 🙂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...