Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nadam se da imamo neki doping za Tea, jaci od rakije i marlbora. 

 

Sa jedne strane, generacijski talenat pored kosarkaskog genija, gde ces bolje jbt. 

 

 Sa druge strane, odoh da zapalim najskuplju svecu, onu od 500 dinara, za Teovo zdravlje.

  • Like 15
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

1: Teodosić, Topić, Jago

2: defanzivni bek, Nedović, Lazic

3: Rokas, Hanga, Lazarevic

4: krilni centar, Tobi, Davidovac

5: Bolomboj, Mitrovic, Gilespi

 

Ilic na pozajmicu, Simonović na silbovanje

Samo zameni pozicije Mitrović-Toby. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav potez legende - s jedne strane nece potrositi silne novce, koje i nemamo, za neko pojacanje velikog kalibra, a s druge strane povlaci populisticki potez vracanjem najveceg talenta u poslednjoj dekadi u prvi tim...

 

I finansijska pozitiva i poeni za licni rejting. 😄 

 

A kakav ce rezultat ekipe biti, i kako to moze uticati na buducnost Topa (jer dolazi u ne bas sjajnom momentu da popuni mnogo zajebane patike), manje mu je izgleda bitno. 

 

Eh sto Covic nije imao onu izjavu kao Terzic - da odlazi ako se ne osvoji titula. 

 

Ne znam sta reci - samo srecno Topicu - da porobis i na ovom nivou ma kakav rezultat tima bio. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

Pravi Vucicev Covicev potez mazanja ociju glasacima navijacima. Daj sta vole da vide/cuju. 

 

Ako dobro razumem, bacili smo u bunar milku evra da bi doveli naseg igraca koji je tu bio i letos. Epic shit. Ok, niko nije znao da cemo fasovati Sabazza iz Crnokose i da ce Top odvaliti aba ligu ali se bojim da je ovo najgora vrsta alibi poteza. Ako podje dobro, magistar znae posao. Ako ne podje, nema veze, zna se ko razvija domace igrace a ko dovodi 32 stranca. Gadi mi se menadzment kluba so nivoa da ne mogu da se radujem necemu sto bi inace piskio od srece da vidim, da nam dete od 18 leta igra evroligu.

 

Samo, ovo znaci jos dve stvari:

 

1. Dinara vise nemamo

2. Dovescemo jos jednog igraca ranga Gilespija

 

Jebem vam majku nesposobnu. Plus, tradicionalno, magistre - ispisam ti se na 50 godina u kosarci i na robota.

To je tako covicevovski kad najavis napad na F4 da se ustvari boris za to neko 12-13 mesto u EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kabengele zvanicno u Veneciji, lol. Igrac koji bi, za razliku od Gilespija, znacajno podigao plafon ekipe.

 

Ne vredi, nepojmljiv nivo nekompetentnosti se zapatio u klubu. Naravno da idu linijom populizma i dovode Topica, nista bolje nisu u stanju ni da smisle, ni da realizuju. Jedino mi nije jasno sta ce malom ovo u zivotu, ali kad je vec mazohista, valja mu pozeleti puno srece. Bice lepo gledati ga, samo zbog njega i Tea vredi pratiti ovaj cirkus do kraja sezone...

Edited by fradler
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Nadam se da imamo neki doping za Tea, jaci od rakije i marlbora. 

 

Sa jedne strane, generacijski talenat pored kosarkaskog genija, gde ces bolje jbt. 

 

 Sa druge strane, odoh da zapalim najskuplju svecu, onu od 500 dinara, za Teovo zdravlje.

 

upravo tako;

s'druge strane, drago mi je da se šire prihvata koncept zadovoljštine, nije bitan rezultat, bitno je da gledamo naše dete & dete naše legende kako igra.

 

daj šta daš 🙃

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nik1991 said:

Ja mislim da je Top vec zreo i toliko talentovan da ce biti pojacanje,sa obzirom da je otisao najskuplji igrac a doveden najeftiniji sigurno ima jos para da se ovaj tim dovede u red.

 

 

ross-geller.gif

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Volim Topa i drago mi je zbog njegovih igara u Megi ali da ga vracamo sad i da mu damo totalno drugu ulogu i minute jer nama gori i radi se taj neki demage control mi je van svake pameti.

 

Pribojavam se da ce mu EL ipak razotkriti mane koje ima i da ce mu to uticati na taj neki draft. A mozda i zbog toga izgubi samopouzdanje kojem pleni dok je bio u Megi...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Dobrodošlica malom Topu. Osećanja su mešana, ali više pozitivna,

 

Nepopulatno mišljenje. Sada treba imati muda i ne dovoditi beka. Imamo mi rotaciju na bekovima, kada su svi zdravi.

 

Ali ČETVORKA je pod obavezno. Po meni. Mada me ništa više ne čudi, ne bi me čudilo i da više niko ne dođe.

 

A beka ne treba dovoditi jer će svakako gušiti minute Topiću, kako god da uzmeš... Neda mora da igra, Laza mora da igra, Deda mora da igra, Hanga pokriva 1/2/3, Gidra 2/3. Lazarević 3/4. Kada se to sve ispomera i izrotira, sa dodatnim bekom stradala bi minutaža Topića. A ja to ne želim. Hoću da Top ima minute u ABA kao što ih je imao u Megi.

 

Čoviću, evo ostalo ti milionče od Šabaza, dovedi mamojepca na 4.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Postoji li šansa da se Top dogovorio s nekim NBA klubom za draft ovako rano, pa da mu je nebitna statistika do kraja sezone? 

Da ga jebem ako je nba ekipama jedino bitna statistika u takmicenju gde je Dalibor Ilic kad je bio glavni igrac izgledao kao Malone.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Volim Topa i drago mi je zbog njegovih igara u Megi ali da ga vracamo sad i da mu damo totalno drugu ulogu i minute jer nama gori i radi se taj neki demage control mi je van svake pameti.

 

Pribojavam se da ce mu EL ipak razotkriti mane koje ima i da ce mu to uticati na taj neki draft. A mozda i zbog toga izgubi samopouzdanje kojem pleni dok je bio u Megi...

U tom slučaju onda nije za NBA. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

definitivno neće moći da igra na isti način, postoji makar 16 razloga za to, @Don Dusko

pri čemu ja nešto ne mislim da će promena uloge uticati na njegov draft; nisu ameri likovi koji gledaju boxscore i onda zaključuju na temu

 

u tom smislu se ne plašim za njegovu karijeru, samo se brinem da su minorne šanse da ovo ispadne dobro za zvezdinu sezonu, ono, baš treba da ispadne igrač kakvim ga najveći vernici-fanovi doživljavaju. nije nemoguće ali baš hail mary potez.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...