Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, vlaDixXx said:

Dobili smo na inspiraciju Teodosica

kao sto smo prosle godine isto dobili Makabi, ali u gostima zahvaljujuci Nedovicu.

 

Tako mogu da se dobiju 2,3 utamice u EL

 

Odbrana ne postoji ove godine. 

 

 

ovo jednostavno nije tacno. otvorili smo prvu cetvrtinu na inspiraciju teodosica ali je vec od druge cetvrtine do bio proper kolektivni napad a treca cetvrtina verovatno najkolektivniji a zajeban napad, onako kako sam mastao da izgleda.

 

nije tacno ni da odbrana ne postoji, vec da u tom aspektu ne mozemo da napravimo razliku, zato je vazno da imamo kontinuitet u napadu, pa retki periodi dobre odbrane onda ucine da vodimo 10+ razlike

 

ali to ne znaci da ne postoji, vec da nismo u stanju da je igramo dobro osim na mahove, iako se trudimo

  • Like 32
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vlaDixXx said:

Dobili smo na inspiraciju Teodosica

kao sto smo prosle godine isto dobili Makabi, ali u gostima zahvaljujuci Nedovicu.

 

Tako mogu da se dobiju 2,3 utamice u EL

 

Odbrana ne postoji ove godine. 

 

Da umem stavio bi ti onaj gif Crnog Gruje kad Gruja kaze: "lupetas Bole".

 

Objasnio Uini sve, nema potrebe da mracimo i u retkim situacijama kada nemamo povoda za to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mendez said:

Ljudi, nisam nešto previše gledao basket prije, naročito ne druge ekipe i to sam propustio pa se pitam na šta je Teo ličio na vrhuncu ako sa 37 ovako kida, u pm ?!

Recimo da je na vrhuncu imao ovakvih ili sličnih partija često, da ne kažem skoro svako kolo.

Link to comment
Share on other sites

Prosto mi nije jasno kako je neko mogao da izrazi sumnju letos prilikom dolaska Teodosića. Idol jedne generacije, Bog i Otac košarke, svojim potezima uvek podseća zašto je košarka najlepsi sport na svetu (bar po meni). Privilegija je gledati majstora u Zvezdinom dresu, niko i ne očekuje da ovakve partije pruža u kontinuitetu, ali njegov učinak do sada je dovoljan da se kaže da je on naše najveće pojačanje od letos.

Generalno gledano, ja ću uvek biti zadovoljan kad se ekipa bori kao sinoć. Pristup i borba na jučerašnjoj utakmici je bila prava. Neka se oni bore ovako na svakoj utakmici, pa i neka izgube, Bože moj. Protiv Reala uopšte nije bio sporan poraz kao takav, nego je zalaganje bilo kriminalno.

Edited by Hroničar985
  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Howie Roseman said:

Na ABA sajtu Kuzmić više nije u rosteru, Bjelica još uvijek jest.

 

Pitanje je koliko igrača mi više možemo registrovati jer nam je 17 igrača bilo registrovano u nekom momentu ove sezone.

Pa jos 3 igraca ili jos 2 ako se Gilepsi ne racuna u tih 17...

Al neko rece da mozemo jos 3 sto je sasvim dovoljno.

Plej, bek, cetvorka 😁

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Kajl Gaj?vidim Grci ga sele kod nas a i nasi mediji...

Ne znam sta ce nam on?

Jedino umesto Jaga u 12 a da dodje jos jedan plej...

Steta sto Smit iz Virtusa ima Hrvatski pasos.

 

Da ne pretjerujemo, najjače da bi neko osporavao dolazak Amera zato što ima hrvatski pasoš. 

 

Veći problem je što sem šuta za 3 nema šta da ponudi, niti bi nam nešto podigao plafon. Nama treba plej koji mijenja projektovanog startera. Prije bih i sa Pangosom rizikovao nego dovodio Smitha.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Howie Roseman said:

Na ABA sajtu Kuzmić više nije u rosteru, Bjelica još uvijek jest.

 

Pitanje je koliko igrača mi više možemo registrovati jer nam je 17 igrača bilo registrovano u nekom momentu ove sezone.

Jos 3, taman kolko i fale na ovaj roster.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

Gruzijac što ga je @Markoss pominjao je više C nego PF koliko sam shvatio? I kakav je u odbrani? Ako može neko ko ga je pratio. 

Pa vise vuce na neku stretch peticu nego na cetvorku koliko sam video po klipovima, deluje mi da igra odbranu ali bio bi nam jos jedna cetvorka sa sporim nogama.

Ja sam vise za nekog Nigel Hayes Davis tip igraca neka 4/3 nego 4/5 za to imamo Luku ali kad nema kise dobar je i grad.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...